22 listopada 2015, 14:26:40 - Jacek
Ligowa wygrana Napoli

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy SSC Napoli wygrał na wyjeździe 2-0 (0-0) z Hellas Verona FC w meczu 13. kolejki włoskiej Serie A.

22 listopada 2015, 12:30 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 0-2 SSC Napoli
Lorenzo Insigne 67, Gonzalo Higuaín 73

Napoli: 25. Pepe Reina - 2. Elseid Hysaj, 33. Raúl Albiol, 21. Vlad Chiricheș, 31. Faouzi Ghoulam - 5. Allan, 8. Jorginho, 17. Marek Hamšík (78, 19. David López) - 7. José Callejón (66, 77. Omar El Kaddouri), 9. Gonzalo Higuaín, 24. Lorenzo Insigne (88, 11. Christian Maggio).

żółte kartki: Leandro Greco, Eros Pisano, Boško Janković - Elseid Hysaj, Lorenzo Insigne.

sędziował: Antonio Damato (Barletta).

W zespole gospodarzy od 68. minuty grał Paweł Wszołek, który zmienił Lucę Checchina. Rewanżowy mecz Legii z Napoli zostanie rozegrany 10 grudnia o 19:00 w Neapolu.

Napoli jest obecnie liderem, mając na koncie 28 punktów zdobytych w 13 meczach. Hellas Verona zajmuje ostatnie, 20. miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

x - 22 listopada 2015, 14:40:36 - *.icpnet.pl