22 listopada 2015, 18:59:11 - euzi
Bramka Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił bramkę dla Rennes w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 14. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Bordeaux. Reprezentant Polski zanotował swoje czwarte trafienie w sezonie.

22 listopada 2015, 17:00 - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC 2-2 FC Girondins de Bordeaux
Ousmane Dembélé 31, Kamil Grosicki 75 - Enzo Crivelli 41, Diego Contento 78

żółte kartki: Giovanni Sio, Sylvain Armand - Wahbi Khazri, Enzo Crivelli.

sędziował: Sébastien Moreira.
widzów: 23 289.

W 90. minucie Giovanni Sio (Rennes) nie wykorzystał rzutu karnego (Cédric Carrasso obronił).
W 90. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Nicolas Pallois.

Grosicki wszedł na boisko w 67. minucie za Paula-Georges'a Ntepa. Jego drużyna jest obecnie na ósmym miejscu w tabeli i ma na koncie 21 punktów wywalczone w 14 meczach.

maro - 22 listopada 2015, 19:00:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co za dureń ten trener że trzyma grosika na ławce

jjj - 22 listopada 2015, 19:04:01 - *.icpnet.pl
miałem napisać to samo, co maro
Grosicki jest regularny, strzela lub asystuje dla Rennes w każdym meczu, a Montanier ma to gdzieś i sadza go na ławce... coś nie tak jest z tym trenerkiem

arcy - 22 listopada 2015, 19:07:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
też miałem napisać to samo co maro!!!!

kamilson - 22 listopada 2015, 19:12:11 - *.175.84.21
Może nie ma tego gdzieś ale wie ze Grosicki nie potrafi wytrzymac 90min i zawsze około 70min prosi o zmianę. Dlatego woli go wpuścić na 30min na zmeczonego rywala i w 100pro wykorzystac przebojowość Grosika/

janusz - 22 listopada 2015, 19:18:43 - *.174.2.230
"Strzela lub asystuje w kazdym meczu"
53 mecze 6 goli 6 asyst w Rennes

Ojoj - 22 listopada 2015, 19:22:48 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Druzyna Grosika mogla wygrac tylko karny Sio nie wyszedl w ostatniej minucie, ale pech.

Mądry - 22 listopada 2015, 19:37:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grosicki,Rybus,Milik,Sobiech,Stępiński.
Reprezentanci strzelają.Czyli ok !!!

do janusza - 22 listopada 2015, 19:44:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W TYM SEZONIE strzela lub asystuje w prawie każdym meczu.

ree - 22 listopada 2015, 19:47:33 - *.elwico.pl
Błaszczykowski - Grosicki a co dalej na skrzydłach, jakie są wasze typy? ja mam nadzieje że przy Czerczesowie odbuduje się Kucharczyk i Może Żyro, Kapustka też przez Nawałkę jest brany pod uwagę jako skrzydłowy nie ?

Ragnar - 22 listopada 2015, 19:48:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
i też miałem to samo napisać co janusz więc piszę

SS - 22 listopada 2015, 20:07:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grosik wcale szałowym piłkarzem nie jest, prócz szybkości i jako takiego dryblingu nie ma przede wszystkim strzału a i z podaniem też ciężko, to że mu wyjdzie na raz na 10meczy jakaś asysta nie znaczy że jest królem prawej flanki

do ree - 22 listopada 2015, 20:22:32 - *.55.65.107
Kucharczyk czy Żyro moga się odbudowywać, po tym co jak uciekli wraz z Broziem z jednego ze zgrupowań raczej nie mają co liczyć na powołania.
Na skrzydłach pewniacy to Grosik, Kuba i Rybus, jeśli nie straci formy to też Kapustka, w rezerwie pozostaje Peszko. Reszta raczej bez szans na powołanie.

jasir - 22 listopada 2015, 20:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
*SS Na cale szczęście pilka nozna to nie tylko strzal i podanie, to także determinacja, ustawienie, antycypacja, technika i wiele innych zmiennych, gdzie te cechy, które uważasz za zaniedbane na treningu przez Grosickiego odgrywają tylka czastke całego systemu gry. Po twojej wypowiedzi widać, ze przeszkadza ci z osobistych pobudek. Gdyby był taki slaby jak ty go uważasz nie gralby ani w Rennes, ani w reprezentacji Polski.

Bartt - 23 listopada 2015, 4:08:18 - *.biznes.mm.pl
@kadra16 chyba faktycznie wymieniłeś najbardziej optymalny skład, choć zastanawiałbym się po co nam i Teodorzyk i Sobiech, wydaje się że jeden z nich wystarczy, w tej kadrze jest tylko 6 nominalnych obrońców (7, jeśli liczyć Rybusa), więc prędzej widziałbym tu 4 środkowego obrońcę.. tylko nie za bardzo wiem kogo. Może Salamona? bo do Cionka to ciągle nie jestem przekonany /

LEO - 23 listopada 2015, 18:48:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też bym wolał żeby Kamil grał od początku ale dobrze że gra w ogóle nawet przez minutę niż w cale Brawo za gola Grosik

Mądry - 24 listopada 2015, 9:30:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl