23 listopada 2015, 19:50:23 - dyrovski
"Pasy" wykorzystały przewagę

W meczu kończącym 16. kolejkę Ekstraklasy Cracovia wygrała na własnym stadionie z Lechią Gdańsk 3-0 (0-0). Bramki zdobywali Deniss Rakels, Mateusz Cetnarski i Erik Jendrišek. Goście przez prawie całe spotkanie grali o jednego zawodnika mniej po czerwonej kartce Michała Maka.

Gospodarze stworzyli sobie okazję strzelecką już w 4. minucie spotkania. Piotr Polczak zagrał do Pawła Jaroszyńskiego, który dośrodkował w pole karne spod końcowej linii boiska. W szesnastce piłkę głową zgrał Deniss Rakels, a ostatecznie strzał oddał Erik Jendrišek, lecz futbolówka poleciała nad poprzeczką. Zaledwie dwie minuty później w środkowej strefie boiska Michał Mak, próbując wstać, kopnął w twarz Deleu za co został ukarany czerwoną kartką. Następnie Deleu podał w pole karne, tam piłkę głową do Mateusza Cetnarskiego zgrał Jendrišek, pomocnik Cracovii zagrał jeszcze do Rakelsa, a Łotysz zdecydował się na uderzenie, które okazało się niecelne. W odpowiedzi mocno z dalszej odległości kopnął Ariel Borysiuk, ale i tym razem futbolówka poleciała nad bramką. W 21. minucie Jaroszyński dośrodkował w pole karne, a strzał głową oddał Miroslav Čovilo, jednak znakomitym refleksem popisał się Marko Marić, który wybił piłkę.

Siedemnaście minut później Marcin Budziński podał do Jendriška, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Słowacki napastnik jednak fatalnie się pomylił i strzelił obok słupka. Kilka chwil później Jaroszyński zagrał do środka do Cetnarskiego, a pomocnik Cracovii mocno uderzył z dalekiej odległości, ale nie trafił w bramkę. Następnie sprzed pola karnego próbę podjął Jaroszyński, jednak Marić - choć z trudem - odbił futbolówkę.

Drugą połowę od ataku rozpoczęła Cracovia. Z rzutu rożnego dośrodkował Budziński, a strzał głową oddał Čovilo, lecz Marić zdołał złapać piłkę. W 54. minucie pierwszy celny strzał oddała Lechia. Borysiuk zagrał na prawą stronę do Sebastiana Mili, który najpierw minął Jaroszyńskiego, a następnie kopnął w kierunku bramki, lecz Grzegorz Sandomierski nie miał problemu ze złapaniem futbolówki. Cztery minut później kolejny mocny strzał oddał Jaroszyński, ale i tym razem golkiper gości odbił piłkę. Chwilę później gospodarze wreszcie dopięli swego. Budziński zagrał nad obrońcami gości do Bartosza Kapustki, który przyjął futbolówkę klatką piersiową, po czym oddał strzał. Marić odbił piłkę wprost pod nogi Rakelsa, a Łotysz nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce.

W odpowiedzi indywidualną akcją popisał się Sławomir Peszko, który minął Čovilo, a następnie Polczaka, jednak w sytuacji jeden na jednego trafił w interweniującego Sandomierskiego. W 70. minucie Cracovia podwyższyła prowadzenie. Rakels podał na lewej stronie boiska do Łukasza Zejdlera, a ten zacentrował w szesnastkę, gdzie strzał z powietrza oddał Cetnarski, nie dając szans Mariciowi na skuteczną interwencję. Trzynaście minut później gospodarze strzelili jeszcze jednego gola. Zejdler ponownie dośrodkował w pole karne, a tam Jendrišek najpierw trafił w Jakuba Wawrzyniaka, a następnie kopnął w kierunku bramki. Futbolówka odbiła się jeszcze od Rafała Janickiego i zmyliła bramkarza gości.

23 listopada 2015, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 3-0 Lechia Gdańsk
Deniss Rakels 59, Mateusz Cetnarski 70, Erik Jendrišek 83

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 26. Deleu, 21. Hubert Wołąkiewicz, 24. Piotr Polczak, 44. Paweł Jaroszyński (60, 23. Łukasz Zejdler) - 92. Deniss Rakels (86, 32. Krzysztof Szewczyk), 27. Marcin Budziński, 5. Miroslav Čovilo, 10. Mateusz Cetnarski, 67. Bartosz Kapustka (77, 96. Mateusz Wdowiak) - 62. Erik Jendrišek.

Lechia: 50. Marko Marić - 41. Paweł Stolarski, 35. Gérson, 2. Rafał Janicki, 29. Neven Marković - 21. Sławomir Peszko, 16. Ariel Borysiuk, 4. Aleksandar Kovačević, 6. Sebastian Mila (84, 30. Grzegorz Kuświk), 9. Michał Mak - 11. Maciej Makuszewski (69, 3. Jakub Wawrzyniak).

żółte kartki: Polczak, Čovilo - Marković.
czerwona kartka: Michał Mak (6. minuta, Lechia, za kopnięcie przeciwnika).

Roy - 23 listopada 2015, 19:54:01 - *.gdansk.vectranet.pl
Trudno nawet nazwać to co pokazała dziś Lechia.

A - 23 listopada 2015, 19:54:02 - *.opera-mini.net (*.61.139.170)
Mak kryminał za głupotę. Cetnarski do kadry za Mile!

max - 23 listopada 2015, 19:54:39 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje z Gdyni ! Tak dalej pasy

marco - 23 listopada 2015, 19:54:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia chyba najlepiej w tej lidze gra piłką

tetteh - 23 listopada 2015, 19:56:06 - *.dynamic.chello.pl
Betony znowu kompromitacja. Zawsze przegrani, niezależnie od tego ile państwowych pieniędzy zmarnują w nich politycy.

kocur - 23 listopada 2015, 19:56:29 - *.dyn.optonline.net
Co w kadrze Polski robi Peszko i Mila zdecydowanie najslabsi na boisku masakra , gdzie ten Nawalka ma oczy to juz jest plucie w twarz tym mlodym chlopakom ktorzy marza o grze z orzelkiem na piersi.

FortArt - 23 listopada 2015, 19:57:49 - *.opera-mini.net (*.11.194.9)
Ładna zapowiedź derbów Krakowa ;)

dzl - 23 listopada 2015, 19:58:39 - *.navarinoinfinity.com (*.1.0.184, 127.0.0.1)
Cracovia wygrała ,lepsza połowa trójmiasta świętuje

cos wiedzą - 23 listopada 2015, 19:59:00 - *.142.citypartner.pl
Cracovia jest jedynym zespołem w ekstraklasie, który przez większość meczu gra atakiem pozycyjnym i w dodatku skutecznie. Brawo dla całej drużyny i trenera.

poznaniak - 23 listopada 2015, 19:59:42 - *.icpnet.pl
Hej Hej Cracovia, Hej Hej Cracovia, pięknie tak się goli ogóry.

1231 - 23 listopada 2015, 19:59:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam nadzieję że nawałka się wyzbył w koncu przekonania do mili i peszki zawodnicy kompletnie w regresie juz nie mowie o wawrzyniaku ktory wszedł i zgubił krycie przy 2 bramkach! borysiuk tez zaden wirtuoz wiec niech ktos mi powie dlaczego 4 zawodnikow w slabej formie indywidualnej i zespolowej jest powoływanych równie mocne były by powoływania kosznika korzyma kwieka i madeja

max - 23 listopada 2015, 20:00:00 - *.dynamic.chello.pl
Lechia zapowiadała nową strategię na Cracovię i uszczelnienie obrony. Kto oglądał mecz, ten wie jak to wyszło w praktyce...

edm - 23 listopada 2015, 20:00:10 - *.access.telenet.be
slask i lechia ograna teraz czas na wisle i triada zdobyta

approved - 23 listopada 2015, 20:02:42 - *.230.c73.petrotel.pl
Brawo Cracovia, zamykaliście mi (over 2,5) bardzo konkretny kupon i to z kursem... 30, w życiu bym nie pomyślał, że to wejdzie.
Oglądam wszystkie mecze ekstraklasy i muszę przyznać, że Cracovia to jeden z najpoważniejszych kandydatów do top 3. Solidny skład, szalone walczaki z przodu, Cetnarski w życiowej formie, zgranie, chemia zespołu niesamowita... Niedługo ciekawe derby, bo Wisła też potrafi zagrać bardzo efektowną piłkę (choć gra w kratkę), ale to jednak Cracovia będzie wyraźnym faworytem.
Generalnie w tym sezonie Cracovia robi niezłe show i ciężko znaleźć mecze (szczególnie w Krakowie), w których wiało nudą (czyt. mieli strasznego pecha jak w Łęcznej). Do tego ten stadion też się fajnie prezentuje, taki w angielskich klimatach. Fajnie ogląda się ich mecze.
O Lechii już wolę nic nie pisać, taki skład, a na nich nie da się patrzeć. Powinni być na miejscu Górnika Zabrze, bo grają 3x gorszą piłkę.

b - 23 listopada 2015, 20:03:18 - *.146.10.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech ktoś powie: ile razy gdańska Lechia- od czasu zakończenia II wojny światowej - wygrała w Krakowie z Cracovią ?

tom - 23 listopada 2015, 20:03:39 - *.dynamic.chello.pl
Lechia powinna oddać do budżetu państwa wszystkie pieniądze z Lotosu Energi czy PGE. Ten klub bez polityków do maks I liga.

TS - 23 listopada 2015, 20:04:11 - *.dynamic.chello.pl
Peszko za bramkę z Irlandia i Mila za bramke z Niemcami ,mają pewny angaż w Reprezentacji Polski bez wzgledu na formę.Sa kompletnie bez formy ale Nawałka krzywdy zrobic im nie da.

arkowiec - 23 listopada 2015, 20:08:07 - *.dip0.t-ipconnect.de
Myslalem ze moze za rok beda derby Bu Ha Ha.

Hades - 23 listopada 2015, 20:08:10 - *.internetia.net.pl
Obiektywnie jedynym jasnym punktem dzisiaj w Lechii był Peszko, kręcił ładnie obrońcami. Janicki 2 razy złamał linie spalonego i gdyby nie on to byłoby tylko 1-0. No i to śmieszne coś co nazywane jest szkoleniowcem Lechii to powinno szybko wracać do Niemiec, bo Lechie spuści z ligi. Wpuszczać Kuświka na 10 min przed końcem? Haha. To byłby fenomen dopiero z tyloma reprezentantami spaść :v
Cetnarski > Mila. Poza grą lewą nogą Kiepski nie ma żadnych innych atutów na jego korzyść w porównaniu do Cetnara. I liga wita
Co do nas no to kolejny super mecz Szkoda, że Polczak wypada na derby, ale wróci Dąbro i minimum remis myśle spokojnie ugramy Po zakupie 2 obrońców i napastnika witamy w Krakowie puchary

xxx - 23 listopada 2015, 20:08:42 - *.rzeszow.mm.pl
Piękna wiadomość na rozpoczęcie tygodnia

m - 23 listopada 2015, 20:13:20 - *.146.65.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A Cracovia to barwy zmieniła?

viking - 23 listopada 2015, 20:13:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takiej kompromitacji i popy z żeną dawno nie widziałem.Totalne lechijne dno.Cały mecz z postawionym autobusem!!

flisinhio - 23 listopada 2015, 20:15:52 - *.stalowa.pilicka.pl
Trener Lechii do zmiany.To jednak nie wina kopaczy że nie grają.Przy takich grajkach jakich ma Lechia trzeba trenera który to poukłada.Ien gość tego na pewno nie zrobi.Może za szybko zwolniono Brzęczka.

xxx - 23 listopada 2015, 20:15:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mak to chyba sodowka do głowy uderzyła :-D

BelmonTAG - 23 listopada 2015, 20:22:52 - *.pools.spcsdns.net
Ta lechia cudzoziemska to naprawde czeski film ..........Tylko Arka Gdynia sie liczy

Vg - 23 listopada 2015, 20:24:33 - *.43.191.119
Skończył się Donald kończy się Lechia!!!

roberto - 23 listopada 2015, 20:30:49 - *.bb.sky.com
chyba pieniądze już wyprane i można spadać coś mi tak w tej Lechii pachnie takim scenariuszem.

ol - 23 listopada 2015, 20:41:16 - *.dynamic.chello.pl
Pieknie wydrukwany mecz.
1 gol ze spalonego i kartka by osłabic zespół

arkowiec - 23 listopada 2015, 20:44:26 - *.dip0.t-ipconnect.de
A za tydzien przyjezdza WIELKI LECH i znowu becki.

poppo - 23 listopada 2015, 20:45:17 - *.17.164.82.customer.cdi.no
Trzecia siła ekstraklasy.
BUHAHAHAHA !

edm - 23 listopada 2015, 20:45:29 - *.access.telenet.be
ol- idiota mak sam oslabil swoj zespol. niech wraca do okregowki bo tam takie zachowanie ma miejsce na boisku...

Lechista69 - 23 listopada 2015, 20:46:15 - *.play-internet.pl
Hessen daj SE spokój wracaj do domu bo serce mam jedno.

' - 23 listopada 2015, 20:48:03 - *.146.65.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Vg - ciekawe, to Donald już nie przewodniczy RE?...

futbolista - 23 listopada 2015, 21:02:44 - *.bois.qwest.net
teraz potrzeba jeszcze bisu.czyli czego??? ano przeorania "np"przez ciuchcie z Poznania.i gitara F.

Jaro - 23 listopada 2015, 21:04:18 - *.skybroadband.com
Najwiekszym przegranym meczu, obok Maka jest szkoleniowiec von Hessen, który swoja 'klase' pokazal na konferencji prasowej. Dla niego po 7 minutach zawalilo sie wszystko, skonczyl sie mecz i druzyna nie dostala potrzebnego impulsu do walki. A powinna! Nawet nie pomyslal o zmianie taktycznej (wprowadzenie napastnika, ktory operowalby przy srodkowej lini miedzy obroncami i liczyl na przechwyt lub kontre). Ta druzyna nie ma charakteru. Zlepek najemnikow, w bezpiecznej przystani finansowej Gdansk! Ps. zachowanie Maka karygodne, stracil glowe, ale wierze w jego umiejetnosci i to, ze to byl jednorazowy wyskok. DO WALKI!!

hrafn - 23 listopada 2015, 21:04:19 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Kiedy pseudo trenera Von Heesena wywalą i gdzie są ci co się podniecali zachodnią myślą? Kovacević i Marković i wszystko jasne ale co z Krasićem? Nad kondycją pewnie pracuje.

qwe - 23 listopada 2015, 21:13:26 - *.static.ip.netia.com.pl
ile dostanie Mak? 4 mecze? 5?

OVF - 23 listopada 2015, 21:20:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
w Gdansku i Murinio nie pomoze bo pilkarze tam poprostu olewaja wszystko i wszystkich!!

werty - 23 listopada 2015, 21:25:14 - *.bb.sky.com
Dawno nie bylo tak zakompleksionego klubiku jak lechja. Stdion wybudowan tylko dlatego ze walesy i inne...polityka. Kibice - smiech, lecza nieustannie kompleksy na forach obrazajac kogo popadnie. Sportowo - smiech NIKT NIGDY ZA TEN KLUB UMIERAC NIE BEDZIE!Balon pompowany co roku i co roku poruta i smiech na calego.

karol - 23 listopada 2015, 21:30:10 - *.dynamic.chello.pl
Do tych co tak plotą o kasie panstwowej w Lechii. Arka dostaje kasę od miasta (nasze podatki) które powinny być przeznaczone co najmniej na remonty ulic to dla niektórych nie są pieniądze społeczne.Brawo za takie myślenie.

Irecki - 23 listopada 2015, 21:30:58 - *.play-internet.pl
Takie hasełko sprzed sezonu :"To nie są czary! Lechia gra o puchary!" - buuucha cha, ale się wygłupili

ircyz - 23 listopada 2015, 21:34:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Witam, pytanie do redakcji. Czemu Cracovia nie grała w biało-czerwonych pasiastych koszulkach?

Tim LG - 23 listopada 2015, 21:35:23 - *.85-237-168.tkchopin.pl
do werty , za Ten Klub wielu już umarło i wielu jeszcze umrze !!! czy po tobie ktoś płakać będzie??

arkowiec - 23 listopada 2015, 21:36:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
A slyseliscie juz kawal tygodnia Von Heesen na Cracovie mamy opracowana specjalna taktyke Bu Ha Ha

-
dlatego, że do obowiązków kierownika drużyny należy przypomnienie sędziemu, że drużyna gospodarzy gra w domu w biało czerwonych pasach, których nie sposób pomylić z zielonymi koszulkami (chyba, że sędzia jest daltonistą). W PP z Sosnowcem było to samo.
Ale Cracovia nie ma kierownika drużyny. Ma Siemieńca ;)

wawel - 23 listopada 2015, 22:03:50 - *.dynamic.chello.pl
No i przyjechali chłopoki z gorszej strony Trójmiasta, przyjechali w 12 przywdziali barwy obronne biało zielone i dwie jaskrawe przez co nie dali drużynie z Cracovia grać w historycznych pasiakach. Męczyli, udawali, padali,płakali i zwijali się. A ten jeden Pan Sebastian to jakiś smutny, udaje że biega ze spuszczoną głową i płacze cały mecz, czy on tak zawsze? Aczkolwiek jeden się wyróżniał, ten jeden w jaskrawym, biegał i gwizdał całą pierwszą połowę w jedną tylko stronę, ale nic to nie dało bo Pasy na trening z Wielickiej przyjechały i co pokazać miały to pokazały. A co nam następny tydzień pokaże? oby następny pogrom, tym razem za miedzą.
Pasy Arka 20 lat już razem.

qwe - 23 listopada 2015, 22:26:53 - *.dynamic.chello.pl
@gość- warzywniak już taki jest. Nie mam pojęcia komu robi dobrze, że gra w reprezentacji, a Peszko...?

Kibic - 23 listopada 2015, 22:27:16 - *.ip.cybergrota.com.pl
Mila i Peszko w kadrze to dwa wielkie absurdy piłkarskie.

KONRAD - 23 listopada 2015, 22:29:31 - *.179.139.50
Jakoś nikt nie pisze w postach,że przez 84 minuty Cracovia grała w przewadze po czerwonej kartce dla Maka.Mimo tego gole dla Cracovii padły dopiero w II połowie jak Lechia grająca w "10" oddychała już rękawami.I to tyle w temacie wyniku sportowego.Ponadto proszę o informację dlaczego tak dobrze grający zespół przegrał u siebie z 0-2 z beniaminkiem I ligi Zagłębiem Sosnowiec w PP,i odpadł tak jak w ubr. z PP z rywalem z niższej ligi? Zwalanie wszystkiego na sędziego,że podyktował karnego dla Zagłębia jest słabą wymówką.

futbolista - 23 listopada 2015, 22:35:07 - *.bois.qwest.net
Kunuch,dlaczego z Sosnowcem do tylu? ano dlatego,ze
wazniejszym bylo sie przygotowac na Lechie,bo z PP i tak sa nici,a Sosnowiec,ma wieksze szanse w PP niz
by dostac sie do Extra[nie wejdzie].dlatego brawa dla Cracovii i na koniec trzecie miejsce w lidze,to
lepsze od tego,niz Wisla w Europie !!!!!!!

makis - 23 listopada 2015, 22:35:36 - *.gdynia.mm.pl
Oj panowie nie znamy przepisów dlaczego Craxa nie grała w pasiakach?
WSTYD! Wielcy znawcy piłki nożne!

Kristo90 - 23 listopada 2015, 22:56:16 - *.197.44.205
Mak się chyba od Forenca uczy....

hugol11 - 23 listopada 2015, 22:59:50 - *.dynamic.chello.pl
Chodze na lechie od 20 lat i takiego składu lechia nie miała ,ale tak samo tego sie nie da ogladac zero ambicji zero zaangazowaniaa ,odpekac meczyk i do domu,jeden wielki syf niestety ale taka jest prawda

hugol11 - 23 listopada 2015, 23:01:27 - *.dynamic.chello.pl

Pasiak69 - 23 listopada 2015, 23:06:10 - *.radionet.info.pl
Konrad - Cracovia doskonale rozegrała taktycznie mecz. Przeciwnik osłabiony, zatem męczymy go spokojną grą, a okazje przyjdą. W końcu grając w osłabieniu się zmęczą. Z Sosnowcem nie tyle podyktował sędzia karnego dla Zagłębia, bo takowy się należał, tylko nie podyktował dla Cracovii. Powtórki wykazały też, że gol zdobyty przez Cracovię, a nie uznany był zdobyty prawidłowo/. Tylko powtórki, a nie komentatorzy w czasie meczu. Gdyby zatem nie błędy arbitra, to zapewne w półfinale byłaby Cracovia. Zespół dodatkowo osłabiony, bez Kapustki, Rakels zmęczony po powrocie z kadry itp.
Z koszulkami teoretycznie klub może powiedzieć u siebie sędziemu wała, gramy w swoich, ale to chyba nie zawsze ma sens. Lepiej czasami ślepemu nieco ułatwić życie.

Romek - 23 listopada 2015, 23:16:18 - *.dynamic.chello.pl
I jak na poniedziałek dobra frekwencja

do hugol11 - 23 listopada 2015, 23:21:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hugol11,
bo to jest tak, że w piłkę gra drużyna a nie zlepek nazwisk.
Najlepszy przykład był 12 lat temu.
Włodarze KGHM Lubin zapragnęli zdobyć tytuł MP. Mieli niezłą drużynę, ale szastając pieniędzmi podatnika dokupili kilka nowych gwiazd. Do tego doszedł niezły trener o znajomo brzmiącym nazwisku - Adam Nawałka. W pierwszym meczu ten dream team rozniósł Pogoń Szczecin 5:0. Ale potem stare gwiazdy zaczęły się żreć z nowymi, wszyscy zaś żarli się z zarządem o podwyżki, i w efekcie drim tim KGHM spadł z ligi, co patrząc na skład było nieprawdopodobne.
Po co zresztą szukam tak daleko?. Rok temu Cracovia prawie w identycznym składzie (nowi dziś to Wołąkiewicz i Sandomierski) wlokła się w ogonie i poważnie groził jej spadek. Przyszedł Zieliński i praktycznie tymi samymi zawodnikami zrobił trzecią drużynę tabeli.
Dlatego naprawdę nie rozumiem włodarzy Lechii, którzy wywalili Brzęczka w momencie gdy maszynka zaczynała się zazębiać.

Arek - 23 listopada 2015, 23:24:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A czemu dziś coś nikt się nie czepia, że na niebiesko, na zielono, albo na biało-czarno? Czyżby kompleksiki jakieś, czy jak? W wiadomości o Legii 3/4 wpisów było jak to Legia na niebiesko, a o meczu w zasadzie nic. Swoją drogą straszne ogóry z tej Lechii i to, że 84 min. grali w 10 wcale ich nie usprawiedliwia. Nazwiska tam mają dlatego i w 10 powinni jak nie wygrać, to przynajmniej zremisować. Przypomina mi to trochę romans Górnika z Aliansem, zatrudnienie Kasperczaka, a jak się to skończyło to każdy wie. I poraz kolejny się sprawdza to co mówię, że do póki tam będą rządy sprawować menedżerowie g***no tam będzie, a nie puchary. Ciekawy też jestem czy stołek tego Niemca już w tył parzy.

KONRAD - 23 listopada 2015, 23:26:46 - *.static.korbank.pl
@Pasiak69:Co do meczu z Lechią można grę wytłumaczyć taktyką,ale gdy zespół z Ekstraklasy przegrywa rok w rok w ćwierćfinale PP(dwumecz) z II ligowcem i beniaminkiem I ligi to tego racjonalnie nie da się wytłumaczyć.Nie przemawiają do mnie newsy o odpuszczeniu takich meczów w PP.Odpuścić to można w PP mecz z innym zespołem z Ekstraklasy.Przegrana z niżej klasyfikowanym zespołem przeczy zasadom piłkarskiego rzemiosła.Jeśli to się zdarza to tylko wystawia złe świadectwo piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu.

premo - 23 listopada 2015, 23:36:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje dla Cracovii!Mecz wyglądał do jednej bramki,i nie ma wątpliwości ze wynik sprawiedliwy!Teraz można gdybać jakby to się skończyło,jakby Lechia nie grała całego meczu w osłabieniu!Ale nawet w osłabieniu nie zagrozil przynajmniej dwa razy w meczu!powiem szczerze kompromitacja Lechii ,mając taki skład!Co do Derbów ?Derby rządzą się swoimi prawami,i od dyspozycji dnia!Nie ma faworyta,mówienie ,że Cracovia jest w lepszej formie ,czy Wisła zagra na własnym stadionie ,jedno i drugie są atutami!Ze statystyk derbowych wynika że Wisła wygra!a jak patrzy się na formę obydwu drużyn to wskazuje się Cracovię!Fakt jest jeden Cracovii na Reymonta się gra fatalnie,a Wiśle z Cracovią dobrze!dlatego bardzo ciekawe derby się szykują z duża ilością bramek!

Kowal - 24 listopada 2015, 2:17:22 - *.dyn.optonline.net
Cracovia zdobedzie MP w tym sezonie , sa zdecydowanie jalepiej grajaca druzyna, tylko zeby w zimie sie troche wzmocnili.

or - 24 listopada 2015, 6:24:06 - *.rev.pro-internet.pl
Znaleźli kozła ofiarnego w postaci Maka i tak by Lechia przegrala z Cracovią.Po prostu Lechia gra bez pomysłu ,jest bez formy a gra Mili i innych kopaczy Lechii to tragedia.Moim zdaniem wiosna dopiero pokaże jakim trenerem jest Niemiec i jak potrafi przygotować drużynę do rozgrywek.

kolo - 24 listopada 2015, 6:31:02 - *.lublin.mm.pl
"aproved"napisałeś ,że Cracovia miała pecha w Łęcznej.Byłem na meczu i Cracovia tam nie miała nic do powiedzenia ,więc proszę o odrobinkę obiektywizmu ...

tt - 24 listopada 2015, 7:22:01 - *.82.70.245