26 listopada 2015, 14:37:42 - MichalMKS
U-15: Irlandia 3-1 Polska

Prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego reprezentacja Polski do lat 15 (rocznik 2001) przegrała 1-3 (1-0) z Irlandią w rewanżowym towarzyskim spotkaniu rozegranym w Blackrock. W pierwszym meczu "biało-czerwoni" pokonali swoich rywali 2-1.

26 listopada 2015, 13:00 - Blackrock (Sandy Lane)
Irlandia 3-1 Polska
Kameron Ledwidge 60, 63 (k), Marc Walsh 74 - Bartosz Marchewka 11

Irlandia: 16. Harry Clarke - 4. Ray O'Sullivan, 5. Kameron Ledwidge, 6. Callum Thompson (41, 10. Caelin Rooney), 8. Barry Coffey (41, 7. Sean Brennan), 11. Adam O'Reilly, 12. Sean Mahon-Brennan (75, 3. Jason Knight), 13. Kevin O'Reilly, 14. Tony Mambouana (60, 9. Adam Idah), 15. Oisin McEntee, 18. Marc Walsh.

Polska: 12. Kamil Bielikow - 2. Karol Smajdor (35, 18. Łukasz Łakomy), 5. Wiktor Pleśnierowicz, 4. Maciej Marek, 3. Marcin Wiśniewski (66, 14. Kacper Józefiak) - 7. Oskar Nowak (55, 11. Konrad Matuszewski), 8. Paweł Żuk, 6. Michał Karbownik, 10. Kacper Nowak (48, 9. Maciej Rosołek), 16. Louis Poznański - 17. Bartosz Marchewka (66, 15. Krystian Espersen).

żółte kartki: Mambouana, O'Sullivan - Żuk.

sędziował: Brian Murphy (Irlandia).

Grano 2x40 minut.

gruby - 26 listopada 2015, 15:32:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Louis ? de funes.. ;-)
Nie mógłbyć chcociaż po polsku?

Trash - 26 listopada 2015, 15:45:42 - *.play-internet.pl
Zdolna młodzież. Zapomnieli żelu na rewanż.

tellchar - 26 listopada 2015, 16:45:49 - *.182.6.220
Louis urodzony chyba w Niemczech, gra w Werderze. Chyba nie mogli

LEO - 26 listopada 2015, 18:25:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawa sprawa z sędzią

Lapec - 26 listopada 2015, 18:39:57 - *.play-internet.pl
Kapustka szaleje u seniorów, Marchewka u młodzików. Kolejny zdolny z Rozwoju Katowice

Bolo - 26 listopada 2015, 19:24:03 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia ponoć był stronniczy. Gwizdał tylko w jedną stronę. Wiadomo, w którą. Wiem to od osoby, która tam była i nie był to zawodnik. Jest to smutne bo to ciągle są dzieciaki i zaczynają swoją drogę do marzeń i w takich meczach nie powinno się tak robić.

Witosiok - 28 listopada 2015, 21:48:01 - *.dynamic.chello.pl
Nie każdy mecz się wygrywa. Taka jest piłka.I tak gratki dla nich za wolę walki. Dzięki dla Bartka, naszą śląsko-witosową chlubę. Synek w odpowiednim miejscu .