28 listopada 2015, 21:49:53 - euzi
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił gola dla Rennes, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe 2-2 (1-0) w meczu 15. kolejki francuskiej Ligue 1 z Reims. Dla skrzydłowego reprezentacji Polski, który asystował też przy pierwszym golu, to piąte ligowe trafienie w sezonie.

28 listopada 2015, 20:00 - Reims (Stade Auguste-Delaune)
Stade de Reims 2-2 Stade Rennais FC
Aïssa Mandi 58, Nicolas de Préville 67 - Jérémie Boga 44, Kamil Grosicki 81

żółte kartki: Nicolas de Préville, Dżaba Kankawa, Franck Signorino, Antoine Devaux - Yacouba Sylla, Steven Moreira, Giovanni Sio, Gelson Fernandes.
czerwona kartka: Dżaba Kankawa (64. minuta, Reims, za drugą żółtą).

sędziował: Hakim Ben El Hadj (Rodan-Alpy).
widzów: 9255.

Grosicki rozegrał całe spotkanie. Rennes zajmuje siódme miejsce w tabeli, mając 22 punkty po 15 meczach.

dino - 28 listopada 2015, 21:51:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wczoraj był black friday a dziś jest polish saturday.

mietek - 28 listopada 2015, 21:52:56 - *.play-internet.pl
Brawo Grosik, można na Ciebie stawiać jak na czarne w rulecie ;-)

r6 - 28 listopada 2015, 21:55:23 - *.internetia.net.pl
Wszystko przez te oczy zielone!

aser - 28 listopada 2015, 21:55:39 - *.centertel.pl
Spoko. To się więcej u niego nie powtórzy.

Max - 28 listopada 2015, 21:56:14 - *.szczecin.mm.pl
Czyli jest najlepszym strzelcem drużyny razem z Sio. Pięknie

asd - 28 listopada 2015, 22:01:26 - *.mtm-info.pl
bramka bramką ale asysta przy 1 bramce delicja.

Bromcik - 28 listopada 2015, 22:05:46 - *.elpos.net
Obiecująco. Milik strzela, Kupisz Grosicki strzela. Niewątpliwie dzień Polaków. :D

do Bromci - 28 listopada 2015, 22:33:02 - *.internetia.net.pl
zapomniałeś o dwóch bramkach Rybusa z Zenitem !

Franek - 28 listopada 2015, 22:41:28 - *.146.68.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Redakcja zapomniała, że Zawada strzelił bramkę dla rezerw Wolfsburga dzisiaj

Mądry - 28 listopada 2015, 22:44:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest coś naturalnego.
Piłkarze którzy wywalczyli awans na ME muszą grać,strzelać,asystować...
Polska jest POTĘGĄ w piłce nożnej.
Ograliśmy ponad rok temu Mistrzów Świata.
Wywalczyliśmy awans.
Udane sparingi.
Mamy piłkarzy w dobrych klubach oraz młodych bardzo obiecujących !!!
Jest dobrze.

dom - 28 listopada 2015, 23:26:56 - *.dynamic.chello.pl
Dzis chyba gola strzelil polak w rezerwach wolfsburga . Wygrali 8do1. Moze ktos potwierdzic ?

git - 28 listopada 2015, 23:52:47 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Piękna seria Polaków dzisiaj

tokas9 - 29 listopada 2015, 3:23:26 - *.nyc.res.rr.com
I gdzie te sepy, ktore skrzeczaly, ze Grosik nie potrafi wytrzymac 90 minut na boisku?

Mądry - 29 listopada 2015, 10:14:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:tokas9
Zawsze ktoś skrzeczy.
Ilu zniekształcało nazwisko obecnego selekcjonera ???
Domagali się trenera z zagranicy z " Sukcesami " !!!
Sam łysy i kudłaty (dwa w jednym) domagał się BIELSY !!!

@dom - 29 listopada 2015, 12:38:48 - *.play-internet.pl
To Oskar Zawada, strzelił gola w 29 minucie. W poprzedniej kolejce też zdobył bramkę.

Fan - 29 listopada 2015, 13:30:22 - *.dynamic.chello.pl