29 listopada 2015, 14:51:20 - koofel
II liga: Legionovia 0-0 ROW 1964

29 listopada 2015, 13:00 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 0-0 ROW 1964 Rybnik

Legionovia: 24. Mikołaj Smyłek - 16. Mikołaj Grzelak, 19. Michał Grudniewski, 5. Leon Leuštek, 18. Maciej Goliński - 7. Omar Monterde (73, 12. Kamil Tlaga), 2. Łukasz Kopka, 22. Paweł Garyga (86, 14. Michał Kitliński), 9. Karol Ziąbski (61, 8. Mariusz Zawodziński), 3. Marcin Kozłowski (58, 11. Rafał Jankowski) - 10. Mateusz Kwiatkowski.

ROW 1964: 1. Patryk Procek - 2. Jan Janik, 15. Szymon Jary, 7. Marek Krotofil, 18. Dawid Gojny - 6. Paweł Mandrysz, 9. Mariusz Muszalik, 8. Michał Płonka, 10. Sebastian Siwek (67, 17. Marek Gładkowski), 11. Szymon Popiela (57, 20. Paweł Jaroszewski) - 4. Gabriel Nowak (85, 16. Patryk Dudziński).

żółte kartki: Grzelak, Kwiatkowski, Tlaga - Janik, Płonka.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 237.

źródło: własne / lajfy.com

RoW - 29 listopada 2015, 15:01:05 - *.rybnik.vectranet.pl
Wyjazd 1 punkt nie jest tak źle my wierzymy zimę przetrenować konkretnie i może nie będzie tak źle? Wiara umiera ostatnia..

ryba - 29 listopada 2015, 15:25:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda, bo ROW zdominował całkowicie mecz. Bez snajpera z prawdziwego zdarzenia będzie cięzko rostrzygać takie mecze na swoją korzyść. Mimo wszytsko druga połowa rundy na duży plus dla Rybniczan.

Dominik - 29 listopada 2015, 15:32:36 - *.com
Ilu kibicow gosci

Fucek - 29 listopada 2015, 15:47:36 - *.warszawa.vectranet.pl
Gości około 30 czyli tylu ilu wszystkich kibiców gospodarzy. Ziąbski, Kopka i reszta szarych eminencji - zobaczcie do czego doprowadziliście, więcej ludzi bez urazy to na B- klasę chodzi. Dosyć, sportowej, moralnej i organizacyjnej degrengolady - kiedy zrozumiecie, że się do tego nie nadajecie. Coście uczynili z tym klubem dranie.........

TRQ - 29 listopada 2015, 15:55:20 - *.warszawa.vectranet.pl
Novia bez kibiców. Smutny widok, za małolata jak sie z ojcem chodziło to sporo osób, jak na te liczby co dzis, przychodzilo. Moze miasto jakos zachęci mieszkańców do przychodzenia na mecze piłki nożnej? Bo Arena juz wiecej gosci niz stadion

do trq - 29 listopada 2015, 21:08:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do areny to nie porownuj, bo na siatke chodzi po 1-1,5k, na ręczną kilkaset, a na parkowej setka to jest juz dobry wynik. Tyle co okregowki po wioskach nie mowiac o 4 ligach w pierdziszewach po 5 tys mieszkańców. Nie ma kibicow, nie ma druzyny. Dramat.

ixi - 29 listopada 2015, 21:12:28 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Niezłe wynik. Trzy mecze z cieniasam na wlasnym boisku i AŻ DWA punkty. Brawo Legionovia! I jami awans!

ixi - 29 listopada 2015, 21:18:11 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl

greg - 30 listopada 2015, 0:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pytanie do redakcji ,dlaczego Legionovia ma 14 miejsce a Polonia Bytom 15 skoro padł remis bezposrednio między tymi zespołami a ogólny bilans bramkowy ma gorszy Legionovia? Co decyduje o miejscu w tabeli w tym przypadku?

siema - 30 listopada 2015, 12:16:49 - *.abc-dc.pl
do greg: bramki na wyjeździe... Legionovia zremisowała w Bytomiu.

pynek444 - 30 listopada 2015, 13:57:32 - *.255.235.208
Czy istnieje rzeczywiście przepis mówiący o miejsce w tabeli przed końcem rozgrywek w przypadku równej liczby punktów? W jednym meczu był remis 2:2 ale mogło być 0:0? Remis to remis! Przed rozegraniem drugiego spotkania pomimo bramkowego remisu w pierwszym meczu o miejscu w tabeli powinny decydować gole oraz ewentualnie zwycięstwa

pynek444 - 30 listopada 2015, 14:01:09 - *.255.235.208
Jeszcze chciałem dodać, że bramki liczą się podwójnie jeżeli w dwumeczu jest remis, a tymczasem rozegrano dopiero jeden

greg - 30 listopada 2015, 15:17:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pynek444 dokładnie w tej sytuacji po jednym meczu powinien decycodowac bilans ogólny bramek.Obecny przepis jest ułomny bo zakłada w teorii ze w rewanzu jest 0;0 lub 1;1 a tego nikt nie wie

siema - 30 listopada 2015, 15:47:39 - *.abc-dc.pl
pynek444 - No właśnie. Na tą chwilę nie wiesz jaki jest wynik drugiego meczu. Legionovia zdobyła dwie bramki na wyjeździe i dlatego jest wyżej w tabeli od Polonii. Proste. Gdyby mecz był w Legionowie i padł remis 2:2 - Polonia byłaby wyżej

greg - 30 listopada 2015, 16:23:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ siema, skoro nie wiesz jaki jest wynik w rewanżu to niech po remisie bramkowym jak i w przypadku bezbramkowym decyduje ogólny bilans bramkowy ,ale ktos sobie wymyslił że po jednym meczu remis bramkowy traktuje na równi ze zwycięstwem ,chory przepis trochę ,mało istotny w tej chwili, ale w tym przypaku dla oka decyduje kto jest w strefie spadkowej.

greg - 30 listopada 2015, 16:29:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bynajmniej w tabeli na livescorze tak myslą i piszę to jako kibic Legionovii

JO - 1 grudnia 2015, 0:39:53 - *.darnet.pl
Greg poczytaj czym się różni słowo "bynajmniej" od "przynajmniej", a dopiero potem pisz publiczne posty. To, że skrypt liczący tabele na 90minut.pl jest błędnie napisany, to wiadomo już od początku istnienia tego portalu. Bilans bezpośrednich spotkań liczy się dopiero po rozegraniu obu meczów. Poczytajcie sobie choćby regulamin ekstraklasy. A wszelakie wątpliwości powinna rozwiać tabela na oficjalnej stronie PZPN. Wbrew temu co jest na 90minut.pl, to Polonia jest na 14., a Legionovia na 15. pozycji, bo po jednym rozegranym meczu liczy się bilans bezpośrednich spotkań:
tml?game=12481

JO - 1 grudnia 2015, 0:41:54 - *.darnet.pl
Miało byś: "Wbrew temu co jest na 90minut.pl, to Polonia jest na 14., a Legionovia na 15. pozycji, bo po jednym rozegranym meczu NIE liczy się bilans bezpośrednich spotkań". Liczy się bowiem całkowity bilans bramek.