29 listopada 2015, 15:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Pogoń Siedlce 1-0 Chrobry Głogów
Mariusz Rybicki 81

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 4. Ernest Dzięcioł, 8. Daniel Chyła - 21. Piotr Ceglarz (65, 26. Dawid Dzięgielewski), 6. Marcin Paczkowski, 7. Daniel Dybiec, 10. Mariusz Rybicki (90, 13. Kamil Dmowski), 20. Piotr Krawczyk - 15. Adam Duda (88, 17. Przemysław Rodak).

Chrobry: 27. Karol Szymański - 16. Michał Ilków-Gołąb, 3. Michał Michalec, 93. Łukasz Bogusławski (68, 21. Krzysztof Ziemniak), 22. Adam Samiec - 17. Damian Sędziak, 25. Szymon Drewniak, 7. Mateusz Hałambiec, 2. Łukasz Szczepaniak (83, 44. Paweł Wojciechowski), 6. Karol Hodowany (72, 23. Dominik Kościelniak) - 18. Maciej Górski.

żółte kartki: Duda, Zembrowski - Sędziak, Samiec.

Siedluch - 29 listopada 2015, 16:57:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i gitara! Zła passa przerwana. Brawo Ryba!

Borys Szyc - 29 listopada 2015, 16:58:52 - *.siedlce.domtel.com.pl
W końcu...Przerwa zimowa bedzie chociaz w miare spokojna.A na wiosne wracamy do domu

mmz - 29 listopada 2015, 17:02:51 - *.free.aero2.net.pl

asdf - 29 listopada 2015, 17:03:24 - *.siedlce.domtel.com.pl (*.202.104.16)
Brawo chłopaki!
Gdyby nam nie zabrano punktów z Arką i Stomilem bylibyśmy na 6 miejscu.
Panie Prezesie - gdzie obiecany sponsor? Na wiosnę wszystko może się sypnąć!

Max - 29 listopada 2015, 17:06:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Chrobry w polu karnym nie wykorzustuje okazji,to trudno sie mowi .

donek - 29 listopada 2015, 17:27:03 - *.opera-mini.net (*.254.210.141)
Ciekawe jak zagrał Hałambiec

zrafff - 29 listopada 2015, 17:29:02 - *.dynamic.chello.pl
Brawo cHROBRY

1976 - 29 listopada 2015, 17:30:57 - *.opera-mini.net (*.146.3.108)
Chrobry myslał ze jak sie Vektra sponsorem stała to wygrane beda w kazdym meczu, a prawda jest taka ze Chrobry to druzyna co najwyrzej na srodek tabeli

Cam - 29 listopada 2015, 17:31:25 - *.ittmedia.pl
Brawo Pogoń, wreszcie przełamanie Teraz przepracować spokojnie zimę i na wiosnę wracamy na JP 6

kolejorz@o - 29 listopada 2015, 17:31:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
?Ile ChG w Pruszkowie?

qwerty - 29 listopada 2015, 18:54:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
hanba jak h.. ! co wy gracie pany , na koniec sezonu taka wtopa !

kleofas - 29 listopada 2015, 19:05:33 - *.dynamic.chello.pl
Chrobrego kilkanaście osób w klatce. Szacun za kulturalny doping. Powodzenia w rundzie wiosennej.

axel - 29 listopada 2015, 19:58:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie był tak do końca kulturalny bo kibicowali przeciwko naszej drużynie ale niech tam.Gościom zawsze można więcej.I uprzedzam pytanie. Tak było nas mało bo nie gramy u siebie i nie jest prowadzony zorganizowany doping. Ale to już koniec następne mecze w Siedlcach.

zberet - 29 listopada 2015, 19:58:29 - *.play-internet.pl
Nie no Hałambiec jako podstawowy zawodnik. Jest za słaby na I lige niestety.

Dgl - 29 listopada 2015, 20:38:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do gwerty. Ale Koles Masz Radoche,jak Twoj Smieszny Klubik!!

axel - 29 listopada 2015, 22:42:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka radocha to twój kolega z twojego klubu ubolewa. Nie ma się co napinać już nie jeden był w ekstraklasie i gdyby nie śmieszne kluby toby tej extraklasy by nie było. Jak dla mnie to wygrajcie resztę wszystkich ,my już mamy to za sobą a nawet awansujcie i nie powiem że jesteście śmiesznym klubem. Walczmy na boisku i trybunach. Pozdrowienia dla tych z klatki szkoda że nie Siedleckiej.

aro - 30 listopada 2015, 8:16:12 - *.siedlce.domtel.com.pl
Alez ta sól nie jest wcale taka słona ale mimo wszystko dzięki za smacznego.
Gdyby dodać te 10 punktów które nam ukradli a jest coś na rzeczy ponieważ sędziowie po meczu z Arką i Stomilem zostali zawieszeni na 2-i-3 spotkania,to Pogoń miałaby co najmniej 6 miejsce a to jak umiesz liczyć jest pierwsza połowa tabeli.
Biorąc pod uwagę to że wszystkie rozegrane spotkania zostały na wyjeździe to jest powód do optymizmu biorąc pod uwagę okoliczności powstania tej drużyny.Trzeba też powiedzieć że były też wpadki a nawet kompromitacje jak w meczu z Dolcanem,ale z takich lekcji trzeba wyciągać wnioski.

Obiektywny - 30 listopada 2015, 10:27:05 - *.centertel.pl
Chrobry co jest grane!!Wezcie się w garść bo zaczniemy bojkotowac te mecze bo ile można meczy przegrywać z drużynami z dołu tabeli.Znając Życie to bardziej kibice przeżywają tą porażke niż piłkarze Chrobrego!Wstyd i obciach pilkarzyki pajacyki po co wy gracie jak determinacji icharakteru nie posiadacie!!

Pogongol - 30 listopada 2015, 12:12:47 - *.dab.02.net (*.65.41.226)
Brawo Pogoń!!! 3pkt na koniec rundy po kompromitujacej porażce...nice...na wiosnę u siebie i jazdaaaaa!!!

Vasco - 30 listopada 2015, 14:26:48 - *.icpnet.pl
do obiektywny- nie płacz już nad rozlanym mlekiem i nie biadol bo taka jest piłka - czasem wygrywasz niespodziewanie z tymi którzy są faworytami spotkania a czasem przegrywasz z tymi ktorzy z góry są na upatrzeni " na pożarcie ". Ja jestem kibicem Chrobrego i byłem na tym meczu a Ty @obiektywny nawet jak przypuszczam się nie pofatygowałeś żeby wspierać swoją drużynę a najwięcej masz do powiedzenia cytując jakieś głupie powiedzonka. Europejskie i światowe drużyny potrafią poprzegrywać spotkania z jakimiś " bolkami " a ty się " plujesz " bo Chrobry przegrał 1:0 z Siedlcami i to po uderzeniu z dystansu przez Rybickiego który prawdopodobnie już tej sztuki nie powtórzy przez najbliższe kilka sezonów. Ocknij się chłopie. To tylko sport i nie zawsze jest sprawiedliwy .

Pogoń - 30 listopada 2015, 15:11:10 - *.mazovia.edu.pl
Vasco 100% racji.

żinola - 30 listopada 2015, 16:04:32 - *.master.pl
byłem na meczu CHG z Pogonią u siebie i powiem że podobała mi się gra tej drużyny. Z tego co czytam remis bardziej sprawiedliwy. Spotkały się dwie zbliżone poziomem drużny. wygrała Pogoń, trudno.gramy dalej. Hałambiec chyba odejdzie wie taki ukłon trenera w strone tego piłkarza.pewnie miał jakąś koszulkę przygotowaną po strzeleniu bramki. powodzenie Mati.