2 grudnia 2015, 21:46:53 - euzi
Kristián Kolčák zdyskwalifikowany na trzy mecze

Komisja Ligi zadecydowała o dyskwalifikacji Kristiána Kolčáka na trzy mecze Ekstraklasy. 25-letni słowacki obrońca w niedzielę w meczu przeciwko Legii Warszawa został ukarany czerwoną kartką.

Kolčák musiał opuścić boisko w 41. minucie za brutalny faul na Guilherme. Podbeskidzie zremisowało 2-2.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała

albercik68 - 2 grudnia 2015, 21:57:31 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
za takie chamskie i głupie wejście minimum na pięć meczów przerwy to groziło ciężką kontuzją.

lop - 2 grudnia 2015, 22:05:01 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
boiskowy bandyta

Anka - 2 grudnia 2015, 22:08:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Donald z Wisły za chamską próbę zakończenia kariery rywala to ile dostał?

PiOtReK - 2 grudnia 2015, 22:18:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja mam w pamięci faul piłkarza Lecha w meczu 1 kolejki na Akahoshim z pogoni gdzie nie dość że nie dostał kartki to jeszcze sędzia nawet wolnego nie dał.gdzie była komisja ligi?

Ferd - 2 grudnia 2015, 22:19:29 - *.lublin.hypnet.pl
Piotrek: Ten zawodnik to Tetteh.

mietek - 2 grudnia 2015, 22:23:47 - *.ssp.dialog.net.pl
@Ferd: I komisja ligi się bała, że znowu poleci do mediów się żalić, jaki to w Polsce rasizm

bodek - 2 grudnia 2015, 22:23:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
trochę chyba przesadzili, nie było kontuzji ani złośliwości, dwa mecze byłoby w sam raz , ale jak zwykle są równi i równiejsi

albercik68 - 2 grudnia 2015, 22:28:48 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
bodek- tobie to się sufit na głowe zwalił to wejście to próba złamania kości przez bandytę nie piłkarza

PiOtReK - 2 grudnia 2015, 22:32:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ferd wiem że to o Tetteha chodziło ale nie chciałem wymieniać z nazwiska.Szkoda że są równi i równiejsi i że piłkarzom niektórych klubów można więcej, a to że Aka później leczył kontuzje ponad 3 miesiące nikogo w komisji ligi nie obchodziło

Bromcik - 2 grudnia 2015, 22:42:44 - *.elpos.net
Trzeba tępić bandytyzm boiskowy. Prawidłowa decyzja. Cud, że Guilherme wyszedł z tego cało.

SKANDAL - 2 grudnia 2015, 22:44:05 - *.dmz.zamek.net.pl
a Burliga za Mazka ZERO!!!!!!!!!!!

lol - 2 grudnia 2015, 22:55:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zawodnik legii za taki sam faul nic by więcej nie dostał jak 1 mecz.

bodek - 3 grudnia 2015, 2:55:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do albercik68- pewnie kibicujesz Legii, dlatego taki ostracyzm u ciebie , poczytaj uważnie inne komentarze a wtedy być może zrozumiesz o co mi chodziło,

gracz - 3 grudnia 2015, 20:46:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Guilherme- to boiskowy bandyta!On szybciej wstał od Kolcaka i użył siły, nie potrzebował żadnej pomocy lekarza. Oczywiście bez kartki!Proszę zobaczyć skąd rzucono ostatni aut?. Bielsko ma pecha do sędziów.

tlen - 4 grudnia 2015, 14:25:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielka szkoda ,ze Kolcak po tym wejściu Guilherma nie upadł No i coż by zrobiłby sędzia - dwie czerwone.Sędziowie zawsze oszukują słabszych a mocarzy sie BOJĄ