Niezła murawa. Śląsk wyszedł na mecz jednym ofensywnym piłkarzem

lol - 6 grudnia 2015, 17:23:32 - *.gdynia-laczpol.mm.pl

Malinowy n - 6 grudnia 2015, 17:24:14 - *.dynamic.chello.pl

spalony ?? - 6 grudnia 2015, 17:24:49 - *.internetia.net.pl
Sędzia się popisał, i ten gol nie uznany ?

krk - 6 grudnia 2015, 17:25:43 - *.27.160.35
ufff kupon dalej w grze ;) jeszcze żeby tylko Legia pyknęła Wisłę i będzie za co balować w tygodniu :D

kret drogo - 6 grudnia 2015, 17:26:40 - *.internetia.net.pl
Malinowy ale ty przeżywasz ten Śląsk !

Paolo KKS - 6 grudnia 2015, 17:26:42 - *.centertel.pl
Jak to szło? "Cała Polska w cieniu śląska?" :D Ale tak obiektywnie to moim zdaniem bramka dla outseidera ligowej tabeli z Wrocławia została zdobyta w prawidłowy sposób.

nogats - 6 grudnia 2015, 17:27:30 - *.minivsat.net
niestety krk, wisła dziś wygra, tak wynik a z obliczeń i prawdopodobieństwa.

max - 6 grudnia 2015, 17:28:07 - *.static.korbank.pl
Po co wy gracje jak ambicji nie macie , pryszczaty zobacz co zrobiłeś z wielkim klubem .
W piątek szykuje się rekord frekwencji.2 koła na stadionie,śmiech na sali. Połowa gwiazdek wypie....na szczaw i mirabelki. Dokończyć sezon młodymi ale chcącymi grać.

Max - 6 grudnia 2015, 17:28:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Slask Spadek Pewne Info !

Beret - 6 grudnia 2015, 17:28:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krasic wart dużych pieniędzy!

MakenKrake - 6 grudnia 2015, 17:29:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
krecik vel malinowy n,żyje WKSem codziennie,nawet dziś,bo jest na zakupach w jakiejś galerii wrocławskiej,nie mógł się powstrzymać

Janicki,Wawrzyniak,Mila,Peszko,Borysiuk,Łukasik,Ma
k to byli lub przyszli reprezentanci naszego kraju.
Więc fajnie że wygrali.

Tomek - 6 grudnia 2015, 17:30:55 - *.ms-net.eu
Zagłębie Lubin zamienia się miejscami ze Śląskiem paradoks

Git - 6 grudnia 2015, 17:31:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he. Slask za rok mozliwe Wielkie Derby z Chrobrym Glogow !

b - 6 grudnia 2015, 17:31:28 - *.146.73.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia oderwała się od braci na 4 pkt. Oby tak dalej.

elber - 6 grudnia 2015, 17:33:26 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Sa 3 punkty i jest swiatelko w tunelu!Pilkarze Lechii chca swa gra wpedzic mnie w alkoholizm.Majac tyle szans co najmniej na 2-3 mecze strzelaja szczesliwie tylko jednego gola.Ale dobrze,liczy sie dzisiaj tylko zwyciestwo.Ten mecz pokazal jak wielkie problemy ma Lechia z wykonczeniem prostych 100% sytuacji.Slask z calym szacunkiem spal przez 75 minut ale gdy sie obudzil prawie wywiozl by remis.Po pieciu porazkach ta wygrana to balsam na dusze.

kibic - 6 grudnia 2015, 17:33:56 - *.biznes.mm.pl
lol z całym szacunkiem nie obrażaj drugiej ligi było zdecydowanie gorzej ...........

or - 6 grudnia 2015, 17:33:59 - *.rev.pro-internet.pl
Lechia starym zwyczajem po 60 min.zaczęła slabnąć.Jakoś pierwsza połowa w wykonaniu Lechii niezła ale od 60 min.Śląsk zaczął powoli lepiej grać .Remis byłby sprawiedliwy.

Zl - 6 grudnia 2015, 17:37:41 - *.dynamic.kamnet.pl
Pięknie, wukaesik w drodze ku 1lidze pozdrowienia z Lubina, takiego słabego meczu dawno nie widziałem, a gra wukaeSIKU to totalna porażka...

19PG45 - 6 grudnia 2015, 17:40:36 - *.95.94.128.milenium.jotanet.pl
Bravo Lechia pozdrowienia z Gliwic

nogats - 6 grudnia 2015, 17:42:15 - *.minivsat.net
Niestety krk, wisła dziś wygra, bowiem wynika to z obliczeń i prawdopodobieństwa.

nogats - 6 grudnia 2015, 17:43:18 - *.minivsat.net

nogats - 6 grudnia 2015, 17:47:59 - *.minivsat.net
Niestety krk, wisła dziś wygra. Tak wynika z obliczeń i prawdopodobieństwa. Możecie ładować każde pieniądze na 1. Wyjmujcie ze skarpet wszelkie oszczędności. Można dziś wygrać fortunę.

Git - 6 grudnia 2015, 17:48:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Beda Derby Slask Chrobry Miedz!!!

nogats - 6 grudnia 2015, 17:51:08 - *.minivsat.net

kbic - 6 grudnia 2015, 17:53:33 - *.adsl.inetia.pl
we wrocławiu pachnie drugim widzewem jak tak można zniszczć klub !!!!!!!!

b - 6 grudnia 2015, 17:55:05 - *.146.73.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Odwróć tabelę-zobacz -Śląsk na czele!!! OLE.

nogats - 6 grudnia 2015, 17:56:15 - *.minivsat.net

Jkl - 6 grudnia 2015, 17:57:48 - *.dynamic.chello.pl
Az 8tysiecy kibicow w tak duzym miescie buahaaa zaorac ten smietnik szkoda kasy.

nogats - 6 grudnia 2015, 17:58:00 - *.minivsat.net

Rakowiak - 6 grudnia 2015, 18:00:15 - *.opera-mini.net (*.146.138.229)
Nie obrażajcie 2ligi połowa drużyn 2ligi gra lepiej od obydwu ekip z tzw ekstraklapy

Mądry - 6 grudnia 2015, 18:15:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
WAWRZYNIAK to...dobry jest !!!!
- Wysoki i doświadczony.
- Powołuje go CZWARTY selekcjoner do kadry.
- Ograny w Grecji,Rosji,Polsce
- Awansował na ME po drodze ogrywając Niemców
- Dziś fajna asysta

GieKSA - 6 grudnia 2015, 18:28:08 - *.free.aero2.net.pl
Tomek Hołota do GieKSY i wracamy do Ekstraklasy

wro - 6 grudnia 2015, 18:28:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co wy gracje jak ambicji nie macie ! Pryszczaty i Konsorcjum zobaczcie co zrobiliście z wielkim klubem .
Spaaaaadaaaamy Śląsku !

zal patrze - 6 grudnia 2015, 18:31:05 - *.dynamic.mm.pl
Drewutnia vs Drewutnia....A to co zrobił Krasic...wisienka na torcie tego beznadziejnego meczu.

luk - 6 grudnia 2015, 18:40:24 - *.dynamic.chello.pl
Na samej prostej na Lechii jest ponad 6 tys miejsc JESLI KTOS OGLADA prosze brac to pod uwage pozdrawiam normalnych z najpiekniejszego miasta w Polsce Kocham Polske

Slasher - 6 grudnia 2015, 18:42:35 - *.torproxy.org
piłkarze Śląska kiepscy od kilku miesiecy, na dnie tabeli i nawet nie maja wsparcia kibiców na trybunach, którzy zamiast dopingować swój klub woleli pucować miejscowym

hubi - 6 grudnia 2015, 18:50:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
jak zagrał półkopaczyna peszko ?

lol - 6 grudnia 2015, 19:01:56 - *.159.185.116
mecz dwóch najsłabszych drużyn ekstraklasy i jeszcze do tego te kartoflisko zamiast murawy

king sajz - 6 grudnia 2015, 19:12:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@wukaes fun pośmiejemy się Ferduś teraz? pod newsem o ZL wciskałeś swój malinowy nos ,a tu cisza ? .

ver - 6 grudnia 2015, 19:41:17 - *.warszawa.vectranet.pl
najwyższy czas do podjęcia decyzji przez EKSTRAKLASĘ aby od sezonu 2017/18 powiększyć ligę do 18 zespołów

jeyjey - 6 grudnia 2015, 19:44:42 - *.navarinoinfinity.com (*.168.11.72, 127.0.0.1)
tak wygladaja mecze, jak graja systemowe zespoly, wspomagane przez skarb panstwa. a najlepsze jest to, ze do takiej lechii wszyscy doplacamy z naszych rachunkow i podatkow.

b - 6 grudnia 2015, 19:51:11 - *.146.73.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Nogats
Wisła - Legia 0-1
Ciekawe- ile kasy przegrał- mądrala wszechczasów i chyba naciągacz...super jasnowidz.

Olimpia Gr - 6 grudnia 2015, 19:54:23 - *.smgr.pl