[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


21 kwietnia 2005, 14:00:48 - maciejko
Zmarł Zygfryd Blaut

Jak oficjalnie poinformował zarząd OKS Odra Opole, dzisiejszej nocy po długiej chorobie zmarł pierwszy trener opolskiej Odry - Zygfryd Blaut.

Zygfryd Blaut urodził się 2 marca 1943 roku w Gogolinie. Był wychowankiem Budowlanych Gogolin, a później zawodnikiem Odry Opole, Śląska Wrocław, Legii Warszawa i stołecznej Polonii.

Z warszawską Legią dwukrotnie sięgnął po mistrzowski tytuł (1969, 1970) oraz po Puchar Polski (1973). Jeden raz wystąpił w reprezentacji Polski.

Sobotni mecz III ligi pomiędzy Odrą Opole, a Polonią Bytom został odwołany - termin spotkania zostanie ustalony w późniejszym terminie.


źródło: www.odra.opole.com / własne

REKLAMA

kamilek_p - 21 kwietnia 2005, 14:05:44 - acl174.internetdsl.tpnet.pl
[*][*][*]

laguna - 21 kwietnia 2005, 14:19:41 - ace98.internetdsl.tpnet.pl (192.168.0.41)
wieczne odpoczywanie raczu mu dać panie!! kibice pogoni prudnik żegnaja wspaniałego trenera!!!

kibic z gr - 21 kwietnia 2005, 14:30:41 - nat166.isp.tvkg.net
Kibice Kujawiaka Włocławek żegnają wspaniałego Piłkarza i Trenera - Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie . [*] [*] [*] [*] [*]

rav - 21 kwietnia 2005, 14:41:34 - 217.153.190.9 (10.20.75.135)
Srdeczne kondolencje na ręce Brata i całej rodziny składają pamiętający kibice Legii Warszawa
[']

REKLAMA

Mj(L) - 21 kwietnia 2005, 14:42:10 - c29-95.icpnet.pl
Wieczne odpoczywanie. Dziękujemy za wszystko.

.......... - 21 kwietnia 2005, 14:47:55 - c80-41.icpnet.pl
[*][*][*]

Odra Fan - 21 kwietnia 2005, 14:52:21 - w3cache2.zwm.punkt.pl (10.5.92.42)
Zyga nigdy nie zapomnimy 1997 !! , na zawsze w naszych sercach !!!
Zyga Blaut=100% Odra Opole
Szacunek !!!

odra - 21 kwietnia 2005, 15:13:46 - opolr006-metrum.dsl.opol.bdi.inetia.pl
taka tragedia Zyga na zawsze w naszyvh sercach [*][*][*]

Miechowicz - 21 kwietnia 2005, 16:16:20 - xl37.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.36)
Kibice Polonii Bytom łączę się w smutku z zprzyjaźnioną Oderką

(') - 21 kwietnia 2005, 16:47:34 - elektrolux.elektrosat.pl (192.168.23.127)
('). Kondolencje w imieniu kibica Śląska Wrocław.

maurycy - 21 kwietnia 2005, 17:24:45 - fo58.internetdsl.tpnet.pl
Wieczny odpoczynek..

Krzysiek - 21 kwietnia 2005, 18:04:16 - proxy0-ndm.unicity.pl (192.168.117.13)
a jeszcze wczoraj widzialem jak wybiegl z lawki rezerwowych po strzeleniu brami przez Odre. Pozdrawiam

Serwis - 21 kwietnia 2005, 18:18:15 - cache-frr-ad10.proxy.aol.com
Kondolencje w imieniu serwisu pilkarskiego www.Bundesliga.pl

nanuk - 21 kwietnia 2005, 20:18:25 - ds-miko.po.opole.pl
W wielu opolskich klubach pracowal wielu zawodników wypromowal byl nie tylko trenerem ale i czlowiekiem dziekujemy za wszystko za wklad i serce w opolska pilke i za kazde checi fan Barcy i kibic Odry !!!

REKLAMA

dzekson - 21 kwietnia 2005, 21:00:13 - opolr006-metrum.dsl.opol.bdi.inetia.pl
Zyga TY nam dales poznac smak II ligowej pilki, Zyga TY uleczyłeś niskie morale chlopaków, a teraz odchodzisz.... dlaczego???? W naszych sercach masz miejsce na wieki...

Legwan - 21 kwietnia 2005, 22:35:49 - w3cache1.icpnet.pl (62.21.27.238)
W glebokim smutku po tak bolesnej stracie - Stowarzyszenie Kibicow KS Warta Poznan "Warciarze"
[*][*][*]

Jasiu - 22 kwietnia 2005, 1:43:04 - w3cache2.zwm.punkt.pl (10.10.8.42)
Zyga Dziękujemy za wszystko 97' - pamietamy, spoczywaj w pokoju Trenerze
[*] NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM [*]
ODRA OPOLE POGRAZONA W SMUTKU

snajper - 22 kwietnia 2005, 2:06:43 - cache-mtc-ad06.proxy.aol.com
Poswiecil zycie swoje dla pilki noznej na opolszczyznie i innych krajowych boiskach.
Zal i strata tym wieksza, ze byl to czlowiek ktory kochal mlodziez i dla ich nauki - gry w pilke nozna poswiecil swoje zycie.

Piastunek - 22 kwietnia 2005, 7:03:58 - oldnet.pl
[*] żal i smutek..... kibice zaprzyjaznionego Piasta!!! Wieczny Odpoczynek racz dać mu Panie!!
Wspaniały trener i zawodnik...Dziękujmy Odrze za takiego człowieka

kibic Śląs - 22 kwietnia 2005, 10:52:29 - host-195.206.114.31.telsat.wroc.pl
[*]

BziQ - 22 kwietnia 2005, 11:08:41 - mail-projekt.intermedia.com.pl (10.0.0.36)
[']

Adi - 22 kwietnia 2005, 20:18:52 - w3cache-m34.microchip.net.pl (192.168.3.24)
Kondolencje od fana Polonii Bytom
[^]

P@ti(L) - 22 kwietnia 2005, 22:15:52 - 99.b.jawnet.pl
Szacun [*]....

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: