11 grudnia 2015, 23:30:41 - Jacek
eMŚ w futsalu: Polska 8-1 Rumunia

Reprezentacja Polski w futsalu wygrała 8-1 (2-0) z Rumunią w swoim drugim grupowym meczu eliminacji mistrzostw świata. W niedzielę o godz. 15:00 Polacy zmierzą się z Norwegią. Turniej eliminacyjny rozgrywany jest w Portugalii.

11 grudnia 2015, 22:00 - Póvoa de Varzim
Polska 8-1 Rumunia
Marcin Mikołajewicz 7, Michał Kubik 18, Daniel Krawczyk 33, Bartłomiej Nawrat 35, 40, 40, Tomasz Kriezel 36, Rafał Franz 39 - Marius Matei 36

Polska: 12. Bartłomiej Nawrat - 3. Sebastian Wojciechowski, 13. Tomasz Kriezel, 6. Mikołaj Zastawnik, 7. Marcin Mikołajewicz. Grali także: 1. Rafał Krzyśka, 2. Michał Kubik, 4. Adrian Pater, 5. Igor Sobalczyk, 9. Łukasz Biel, 8. Robert Gładczak, 10. Daniel Krawczyk, 11. Rafał Franz, 14. Michał Wojciechowski.

Rumunia: 1. Vlad Iancu - 9. Ion Al-Ioani, 6. Emil Răducu, 10. Dumitru Stoica, 17. Alpar Csoma. Grali także: 12. Toni Tonița, 2. Marius Matei, 5. Ionuț Movileanu, 8. Adrian Panzaru, 11. Bogdan Covaci, 14. Szabolcs Mánya, 15. László Szőcs, 20. Iuliu Safar.

żółte kartki: Sobalczyk - Csoma, Panzaru, Răducu.

sędziowali: Nicola Manzione (Włochy), Kamil Çetin (Turcja).

Tabela:

1. Portugalia  2  6 12- 3
2. Polska      2  3 10- 7
3. Rumunia     2  3  6- 9
4. Norwegia    2  0  2-11

W drugim dzisiejszym meczu naszej grupy Portugalia wygrała z Norwegią 6-1.

Do kolejnej rundy zakwalifikują się dwa najlepsze zespoły z każdej z siedmiu grup. Następnie mecze barażowe (22 marca i 12 kwietnia) wyłonią siedem ekip, które zakwalifikują się do mistrzostw świata. Turniej finałowy odbędzie się w Kolumbii w dniach 14 września - 2 października.

kamig - 11 grudnia 2015, 23:33:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mikołajewicz zdobywca 7 bramek może Nawałka by się zainteresował tym napadziorem?

aro - 11 grudnia 2015, 23:37:52 - *.zory.vectranet.pl
Bramkarz strzela 3 bramki....nie mam pytań

TG1 Dudek2 - 11 grudnia 2015, 23:38:53 - *.146.71.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ważna wygrana kluczowy mecz jeżeli awansują z grupy grają baraż w barażach jak wygrają uzyskają awans na Mistrzostwa Świata w Kolumbi 2016 roku dobrze bronił bramkarz w dodatku strzelił hattrica z Norwegią powinni wygrać bez problemów jak tak zagrają i w barażach z pewnośćią zagrają na Mistrzostwach Świata w Kolumbi 2016 roku dwa miesiące po Mistrzostwach Europy 2016 we Francji i miesiąc po Igrzyskach Olimpijskich w Rio De Janeiro w Brazyli Polska-Rumunia 8-1

RD - 11 grudnia 2015, 23:39:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo panowie szkoda,że nie dało się tego gdzieś zobaczyć.Hat-trick bramkarza to jest futsa!!!

PS - 11 grudnia 2015, 23:46:48 - *.petrus.pl
Baraże już prawie pewne, nawet przy mało prawdopodobnej porażce z Norwegią, bo Portugalia raczej nie będzie gorsza od Polski i poradzi sobie z Rumunią. W barażach jednak Polska nie będzie rozstawiona i trudno będzie trafić na zespół, który będzie w zasięgu naszej reprezentacji...

FATUM - 12 grudnia 2015, 1:20:13 - *.dynamic.mm.pl
W barazach dopiero zaczynaja sie schody,Hiszpania,Rosja,Wlochy,Ukraina...

Wisła - 12 grudnia 2015, 7:24:21 - *.dynamic.chello.pl
brawo Bartek Nawrat chyba pierwszy hattrick w zyciu...

Woo-Cash - 12 grudnia 2015, 12:01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten ich bramkarz był jakiś powalony. W ostatnich minutach w ogóle nie stał w bramce.

Agiman - 12 grudnia 2015, 12:25:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlatego zawsze mowilem ze najlepsza byla Fifa 1997 bo tylko tam byla mozliwosc gry w hali.

LEO - 12 grudnia 2015, 16:47:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl