13 grudnia 2015, 15:24:33 - maciejko
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla 1.FC Kaiserslautern w wygranym 2-0 (0-0) meczu 18. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z MSV 02 Duisburg. Dla Polaka to drugi ligowy gol w tym sezonie.

13 grudnia 2015, 13:30 - Kaiserslautern (Fritz-Walter-Stadion)
1.FC Kaiserslautern 2-0 MSV 02 Duisburg
Maurice Deville 60, Mateusz Klich 90

żółte kartki: Marcel Gaus, Kacper Przybyłko - James Holland, Steffen Bohl, Tim Albutat.

sędziował: Knut Kircher (Wirtembergia).
widzów: 22 277.

Klich rozegrał całe spotkanie. Do 83. minuty w barwach gospodarzy występował Kacper Przybyłko, którego zmienił były gracz Lechii Gdańsk Antonio Čolak. Marcus Piossek znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy, a Róbert Pich (w przeszłości Śląsk Wrocław) cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Kaiserslautern zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

pasiak - 13 grudnia 2015, 15:50:22 - *.static.chello.pl
Mateusz wracaj do Pasów i idziemy na mistrza!

Jatu - 13 grudnia 2015, 15:57:27 - *.dynamic.chello.pl
Zimą kierunek Lechia.

spec - 13 grudnia 2015, 15:59:20 - *.231.11.52.koba.pl
moze i pich wroci do ekstraklasy, 2 bundesliga za wysokie progi

Eryk - 13 grudnia 2015, 16:00:06 - *.ntlworld.ie
Z innej beczki: sędzia Marcin Borski pracował w KGHM , dostał sie do PZPN dzięki mamusi która tam pracowała , kibice Niejednokrotnie chcieli go z linczować , Pytam się jakim prawem ten pan jeszcze sędziuje w naszej lidze ? Zwykły osz....t!!!!!!!

yhy - 13 grudnia 2015, 16:01:38 - *.163.227.176.static.rdi.pl
Widać, że Mateusz wziął się za granie i walczy o powrót do kadry i załapanie się na mistrzostwa

arc - 13 grudnia 2015, 16:07:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy nie warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z sezonu 1997/98 ?

bandi - 13 grudnia 2015, 17:16:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo! W serie A dzisiaj asysta Zielińskiego, cały mecz Skorupskiego, 80 minut Wszołka z Milanem. Coraz więcej zawodników się budzi przed Euro. Oby tak dalej!

LEO - 13 grudnia 2015, 18:01:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mati

KaRot - 13 grudnia 2015, 18:24:11 - *.dynamic.chello.pl
Świetnie się zapowiadał, może jeszcze się rozkręci? Cracovia pamięta...

fanatyk - 13 grudnia 2015, 19:28:32 - *.42.10.153.alfanet24.pl
A Piszczu wygrywa rywalizacje z Ginterem! Dzis caly mecz i asysta. Olkowski tez wrocil do skladu, Jedza wrocil do Polski, Boruc do bramki Bournemouth, Grosik caly mecz...niech do zdrowia wracaja Kuba, Szukala, Sobiech!

Mądry - 13 grudnia 2015, 22:54:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zakładam że w pomocy zagra Krychowiak,więc kto obok???