16 grudnia 2015, 16:35:44 - bartekwr9
Bramka Patryka Tuszyńskiego w Pucharze Turcji

Patryk Tuszyński zdobył bramkę dla Çaykur Rizespor Kulübü w wygranym 4-1 (3-1) meczu pierwszej kolejki grupy D Pucharu Turcji z Bucaspor Kulübü. 26-letni napastnik rozegrał cały mecz, ponadto zaliczył asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu.

16 grudnia 2015, 14:45 - Rize (Çaykur Didi Stadyumu)
Çaykur Rizespor Kulübü 4-1 Bucaspor Kulübü
Patryk Tuszyński 5, Ümit Korkmaz 25, Teddy Chevalier 30, 66 - Erkan Taşkıran 42

żółte kartki: Murat Duruer - Adil Demirbağ, Barış Tenşi.

sędziował: Celal Bayraklı (Çorum).

Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się były zawodnik Jagiellonii Białystok Nika Dzalamidze.

piotr
to jest jego drugi gol i kolejny mecz w którym zagrał, więc zanim coś napiszesz poczytaj

krrn - 16 grudnia 2015, 20:06:35 - *.128.202.131
Dzalamidze nadal urodzony w Abchazji. Redakcjo, nie róbcie z siebie pośmiewiska i zmieńcie to w końcu na Gruzję!

piotr - 17 grudnia 2015, 8:30:03 - *.euro-net.pl
przyjacielu lukass
A Ty czytaj ze zrozumieniem. Moj post został napisany w trybie pytającym - to po pierwsze
Po drugie - 2 czy 1 co to za różnica grunt ze mało gra i jeszcze mniej strzela

ads - 17 grudnia 2015, 10:33:43 - *.umwm.pl
@Piotrze a wiesz, że tryb pytający oznacza się znakiem interpunkcyjnym "?", czy może w szkole jeszcze tego nie przerabialiście?
Ewentualnie innym wyjaśnieniem może być to, że tak na prawdę nie pytałeś tylko okpiwałeś zawodnika, co sugerowałby szyk słów w twojej wypowiedzi, bo zdaniem tego nie można nazwać. Potem zrobiło ci się głupio kiedy ktoś obnażył twoją niewiedzę, więc postanowiłeś udawać że wcześniej pytałeś.
Wybór interpretacji zostawiam Tobie...

oprafca tł - 17 grudnia 2015, 12:45:58 - *.dynamic.chello.pl
przyjacielu piotr
Opamiętaj się! Nie kompromituj się bardziej.

@luikass - 17 grudnia 2015, 15:40:46 - *.gdynia.mm.pl
no faktycznie zagral w 5/15 kolejkach(0 bramek) ligowych w tym raz pelen mecz. moze gra ale w turbopucharach.

Jagielloni - 17 grudnia 2015, 19:21:12 - *.internetia.net.pl
Mogli by Dzalamidze do Jagiellonii wypożyczyć tu by przynajmniej grał i czuł się potrzebny a nie tak jak w Turcji