19 grudnia 2015, 17:15:26 - koofel
Antoni Sarnowski zadebiutował w Bangor City FC

Antoni Sarnowski zadebiutował w walijskim Bangor City FC w przegranym 0-4 (0-0) meczu 19. kolejki tamtejszej ekstraklasy z Aberystwyth Town FC. 17-letni bramkarz pojawił się na boisku w 68. minucie, zmieniając Damiena Allena, gdy czerwoną kartkę obejrzał podstawowy golkiper gości Connor Roberts.

19 grudnia 2015, 15:30 - Aberystwyth (Park Avenue)
Aberystwyth Town FC 4-0 Bangor City FC
Chris Venables 60, 64, Geoff Kellaway 70, Jamie Reed 78

żółte kartki: Sion James - Leon Clowes.
czerwona kartka: Connor Roberts (68. minuta, Bangor City, za faul taktyczny).

sędziował: Kris Hames.
widzów: 257.

Bangor City z dwudziestoma punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli.

as - 19 grudnia 2015, 17:19:04 - *.135.192.13
dobrze, że dodaliście "w walijskim Bangor City FC", bo już chciałem sprawdzać to to za ekipa i gdzie to to gra

oooooo - 19 grudnia 2015, 17:20:44 - *.87.246.60
Juz pokolenie dzieci emigrantow zaczyna podbijac wyspy

Cebu City - 19 grudnia 2015, 17:23:48 - *.dip0.t-ipconnect.de
"Bangor City", myslalem ze to jakis klub z Malezji, Indonezji lub Indii.

Irtysz_21 - 19 grudnia 2015, 17:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Walii tylko Barry Town

LEO - 19 grudnia 2015, 18:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puki co słaba ta Sobota dla naszych zagranicą

kghm - 19 grudnia 2015, 18:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
długo czekałem na ten news.bardzo interesuje sie kariera tego zawodnika, śledze ja juz od 20 lat no i powiem że robi postępy.dzisiaj bangor jutro real.gratulacje

Kolo - 19 grudnia 2015, 22:38:30 - *.dyn.telefonica.de
tez moglo być FC Bangor z Irlandii polnocnej a co do ilości ludzi na meczu coz mieścinka wielkości hmmm Debicy - ciekawe ile na Wisloke przychodzi 100 ?

Oskar - 21 grudnia 2015, 14:43:11 - *.29.173.142