20 grudnia 2015, 18:38:07 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę dla Ajaxu, a jego drużyna wygrała u siebie 2-1 (1-1) w meczu 17. kolejki holenderskiej Eredivisie z De Graafschap. Dla reprezentanta Polski to ósme trafienie w sezonie.

20 grudnia 2015, 16:45 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 2-1 vbv De Graafschap
Arkadiusz Milik 26, Riechedly Bazoer 70 - Kristopher Vida 38

żółte kartki: Riechedly Bazoer - Jeroen Tesselaar, Kristopher Vida.

sędziował: Richard Liesveld.
widzów: 50 882.

Milik rozegrał całe spotkanie. Ajax ma na koncie 41 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej.

ree - 20 grudnia 2015, 19:51:19 - *.elwico.pl
Milik po sezonie powinien zmienić klub,żeby bardziej się rozwijał !

fan - 20 grudnia 2015, 19:56:04 - *.dynamic.chello.pl
Milik tak jak Lewandowski niech trzyma formę na Mistrzostwa Europy, wolę żeby grał lepiej w reprezentacji niż w klubie, ostatnio Lewemu się nie wiedzie w klubie, ale w reprezentacji gra doskonale i Milik niech też tak trzyma. Euro 2016 to jest najważniejszy cel polskich piłkarzy, ale brawo dla Milika, niech będzie w formie do czerwca i lipca.

kamilson - 20 grudnia 2015, 20:06:53 - *.175.84.21
Koniec roku to i czas na podsumowania. Na Brak napastników nie powinniśmy narzekać w najbliższym czasie. Na Euro powinni pojechać Lewandowski 27lat , Milik 21 , Teodorczyk 24 i Stępiński 20. U Milika martwi trochę że w tak ofensywnie grającej lidze i będąc dziewiątką w Ajaxie strzela mało goli. Jeśli sezon zaliczy z min. 15 golami to sezon będzie na plus ale bez fajerwerków. Po Euro powinien jeszcze rok zostać w Ajaxie i liczę że to będzie ten sezon w którym powalczy o króla strzelców Eredivisie a potem o transfer zagraniczny.

desmond - 20 grudnia 2015, 20:34:35 - *.155.188.78
@kamilson
Oglądam większość meczów AFC w tym sezonie i co rzuca się w oczy to mała ilość sytuacji strzeleckich Arka w meczach. Z tego co wiem de Boer wymaga od niego większej gry zespołowej (ma sporo asyst). Dzisiaj powinien mieć spokojnie 3 ostatnie podania, ale Cerny i Fischer niemiłosiernie pudłowali.

lopez - 21 grudnia 2015, 7:49:22 - *.microchip.net.pl
pytam poważnie- czy ktoś uważa, że gdyby przeniósł się do Anglii to możliwe byłoby strzelenie takiego gola jak wczoraj?

LEO - 22 grudnia 2015, 16:14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek

kris - 27 grudnia 2015, 1:08:35 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Wymaga się od Arka więcej w klubie a mimo to de Boer stawia na niego bo jak Arek ma dzień to potrafi zdecydować o końcowym wyniku.Gość jest po prostu dobry.A i jest w jednej z najlepszych szkółek.Trzymać kciuki,żeby się rozwinął jak Robert.