1 stycznia 2016, 17:26:19 - euzi
Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił swojego piątego gola w sezonie, a jego The New Saints wygrali u siebie 4-1 (1-0) w meczu 21. kolejki walijskiej Premier League przeciwko Newtown.

1 stycznia 2016, 15:30 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 4-1 Newtown AFC
Adrian Cieślewicz 29, Jamie Mullan 48, Ryan Edwards 69, Mike Wilde 76 - Neil Mitchell 74

żółte kartki (TNS): Phil Baker, Chris Marriott.

sędziował: Ryan Stewart.
widzów: 513.

Cieślewicz rozegrał całe spotkanie. The New Saints są liderem z 47 punktami po 21 meczach.

robak - 1 stycznia 2016, 17:32:14 - *.bb.online.no