6 stycznia 2016, 16:55:18 - bartekwr9
Gol Jakuba Błaszczykowskiego

Jakub Błaszczykowski strzelił bramkę dla ACF Fiorentina w wygranym 3-1 (2-0) meczu 18. kolejki włoskiej Serie A z US Città di Palermo. To drugie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie. Błaszczykowski wszedł na boisko w 60. minucie za Josipa Iličicia.

6 stycznia 2016, 15:00 - Palermo (Stadio Renzo Barbera)
US Città di Palermo 1-3 ACF Fiorentina
Alberto Gilardino 77 - Josip Iličić 13, 42, Jakub Błaszczykowski 90

żółte kartki: Aljaž Struna, Michel Morganella, Gastón Brugman - Federico Bernardeschi, Milan Badelj, Borja Valero.

sędziował: Antonio Damato (Barletta).

Fiorentina jest liderem z 38 punktami na koncie.

Fernando - 6 stycznia 2016, 17:00:17 - *.net95-158-78.revers.nsm.pl
Brawo kuba wywalcz miejsce w 11

Robert - 6 stycznia 2016, 17:01:47 - *.adsl.inetia.pl
Wyraźnie brakuje działu "eurofutbol". Wiele informacji miało tam swoje korelacje z polskim futbolem i naszymi piłkarzami... Czy są jakieś plany w kwestii wskrzeszenia lub utworzenia takiego działu?

123 - 6 stycznia 2016, 17:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jak tam wojtuś z 3 bramkami w plecy? coś tam obronić mógł

lubie.kotk - 6 stycznia 2016, 17:10:50 - *.eaw.com.pl
To jest niemożliwe przecież... strzelić gola a nie nabawic sie kontuzji? Czy to juz inny swiat?

@lubie.kot - 6 stycznia 2016, 17:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Daj mu 2-3 tygodnie i znów pójdzie na ławę, człowiek kontuzja.

shabow - 6 stycznia 2016, 17:17:55 - *.play-internet.pl
Brawo nasz czlowiek POLAK strzela gole w silnej lidze wloskiej

marco - 6 stycznia 2016, 17:20:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Redakcja powinna zaznaczyć, że w Palermo cały mecz zagrał Andraż Struna, były gracz Cracovii... się wybił chłopak

marco - 6 stycznia 2016, 17:23:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
so jednak nie ten A. Struna, soróweczka

ree - 6 stycznia 2016, 17:26:32 - *.elwico.pl
Brawo, przeglądałem wyniki ligi włoskiej i nie zauważyłem, dopiero tutaj, szacun Błaszczu, wróciłeś po kontuzji i odrazu gol, oby omijały Cię kontuzję i na euro jedziemy skrzydłami Błaszczykowski-Grosicki, tylko jakich jeszcze by tu skrzydłowych powołać?

Arka - 6 stycznia 2016, 17:33:36 - *.199.110.181
Aljaž Struna z Palermo to brat Andraža Struny, byłego zawodnika Cravovii, a obecnie greckiego PAS Giánnina

sddd - 6 stycznia 2016, 17:35:04 - *.53.155.162
umowa z eurofutbol była do końca roku. Teraz euro niech płaci nadal albo samo się stara

wert - 6 stycznia 2016, 17:46:17 - *.dynamic.chello.pl