6 stycznia 2016, 20:04:09 - bartekwr9
Bramka Grzegorza Krychowiaka w Pucharze Hiszpanii

Grzegorz Krychowiak strzelił bramkę dla Sevilla FC w wygranym 2-0 (1-0) pierwszym meczu 1/8 finału Copa del Rey przeciwko Real Betis Balompié. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką.

6 stycznia 2016, 18:15 - Sewilla (Estadio Benito Villamarín)
Real Betis Balompié 0-2 Sevilla FC
Michael Krohn-Dehli 13, Grzegorz Krychowiak 49

żółte kartki: Petros, Alfred N'Diaye, Cristiano Piccini, Dani Ceballos, Germán Pezzella - Adil Rami, Grzegorz Krychowiak, Timothée Kolodziejczak, Coke.
czerwona kartka: Alfred N'Diaye (86. minuta, Betis, za drugą żółtą).

sędziował: Carlos del Cerro Grande (Madryt).
widzów: 36 832.

W 82. minucie Rubén Castro (Betis) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 12 stycznia o godzinie 22:05.

ja - 6 stycznia 2016, 20:35:46 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl