[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 stycznia 2016, 18:30:21 - mogiel
Pierwszy trening Górnika

Na sztucznym boisku Walki Makoszowy odbył się pierwszy w nowym roku trening Górnika. W zajęciach wzięło udział 27 zawodników. Zabrakło Radosława Sobolewskiego, który dokształcał się w Szkole Trenerów PZPN - informuje oficjalna strona zabrzańskiego klubu "gornikzabrze.pl".

Indywidualnie trenowali wracający po kontuzjach Erik Grendel, Paweł Widanow i Michał Janota. Nie trenował jeszcze nowy nabytek Paweł Golański, za to po dłuższej przerwie pojawił się ponownie w Zabrzu Sebastian Leszczak (ostatnio Poroniec Poronin).


źródło: własne / Górnik Zabrze

ni\G/dy za - 7 stycznia 2016, 18:42:00 - *.dynamic.chello.pl
Brak info o korzymie czyli bardzo dobre info

osservator - 8 stycznia 2016, 12:19:32 - *.play-internet.pl
Po co tam pojawił się leszczak? Bo nie wiem

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas