9 stycznia 2016, 17:54:09 - bartekwr9
Debiut Michała Żyry w Wolverhampton

Michał Żyro zadebiutował w barwach Wolverhampton Wanderers FC w przegranym 0-1 (0-0) meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii przeciwko West Ham United FC. 23-letni skrzydłowy rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, w 81. minucie zastąpił go James Henry.

9 stycznia 2016, 16:00 - Londyn (Boleyn Ground)

Elek - 9 stycznia 2016, 17:56:54 - *.belchatow.msk.pl
Słabo zagrał, przynajmniej tak na necie piszą.

realista - 9 stycznia 2016, 17:59:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
manager mistrz. albo specjalista od montazu filmow promocyjnych ;)

rrr - 9 stycznia 2016, 18:00:14 - *.adsl.inetia.pl
na twitterze przeczytałem że obiecujący debiut

rossonero9 - 9 stycznia 2016, 18:03:26 - *.dynamic.chello.pl
nie ma co oceniac..pierwsze koty za płoty.

R - 9 stycznia 2016, 18:03:46 - *.dynamic.chello.pl
Grał na szpicy?

fun fun tu - 9 stycznia 2016, 18:04:05 - *.centertel.pl
Powrót po kontuzji nie oczekujmy odrazu fajerwerek, jak fizycznie popracuje i nie złapie kontuzji może coś z niego bedzie bpo w Lwgi coś kuleje fixjoterspia, chyba że tam piją i wypłukuja minerały a potem łatwo o kontuzję
pozdro dla normalnych

cymesik - 9 stycznia 2016, 18:06:37 - *.retsat1.com.pl
Ale miał wejście smoka. Ledwo się pokazał a już po trzech minutach bramkę stracili. Brawo "zyro"i tak się karierę w lidze angielskiej robi ale w "conference i to north lub south prędzej niż national"

do r - 9 stycznia 2016, 18:07:00 - *.146.7.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
na stoperze

do cymesik - 9 stycznia 2016, 18:08:38 - *.dynamic.chello.pl
Żyro zszedł na 3 minuty przed straconą bramką. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

nikt - 9 stycznia 2016, 18:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@cymesik, Żyro grał DO 81. minuty, a więc Wolverhampton straciło bramkę trzy minuty PO ZEJŚCIU Żyry

R - 9 stycznia 2016, 18:09:46 - *.dynamic.chello.pl
Serio pytam o pozycję. Na FlashScore podali, że grał na szpicy.

Referee - 9 stycznia 2016, 18:26:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
West Ham United zapewne bez trudu pokonałby kazdy polski zespół ekstraklasy. Warto więc wiedziec w jakim meczu wystąpił Michał Żyro. Dziwię się, ze Legia nie chciała go zatrzymac u siebie.Trener Czerczesow rózni sie od poprzednika większym...poczuciem humoru.

nyrol - 9 stycznia 2016, 18:45:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo West Ham od 50 alt Wasz kibic i Warty 1912 Duma Robotniczej Wildy !!! a amica co amica !!!!

gienol - 9 stycznia 2016, 18:50:48 - *.torservers.net
Majkel Ziroł czyli ZERO

daw - 9 stycznia 2016, 19:17:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piszecie że "23-letni skrzydłowy " a w jego karierze wpisane macie "pomocnik". To jak w końcu Żyro to napastnik czy pomocnik?

do daw - 9 stycznia 2016, 19:26:47 - *.dynamic.chello.pl
daw - napastnik to napastnik, a skrzydłowy to boczny pomocnik ;)

Jatu - 9 stycznia 2016, 19:31:19 - *.dynamic.chello.pl
@Referee
Jak West Ham miałby niby pokonać kogokolwiek z ekstraklasy jak nie potrafił nawet z Birkirkarą wygrać?

@do daw - 9 stycznia 2016, 19:31:53 - *.lodz.mm.pl
Mylisz się skrzydłowy to skrzydłowy, a boczny pomocnik to boczny pomocnik. To całkiem różne pozycje i innych predyspozycji potrzeba do gry na nich.

upss - 9 stycznia 2016, 20:28:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokładnie. Skrzydłowy to napastnik. Bale, Cristiano to skrzydłowi a nie boczni pomocnicy. Żyro potrzebuje pół roku na aklimatyzację. Zaczną go rozliczać na jesieni choć ja mu kariery nie wróżę...może w Championship coś pogra ale to był zły ruch z jego strony aby iść na zaplecze EPL.

nieznamsie - 9 stycznia 2016, 23:29:46 - *.play-internet.pl
skrzydłowy to ofensywny pomocnik grający z lewej, bądź z prawej strony boiska

LEO - 9 stycznia 2016, 23:33:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Michał

z - 10 stycznia 2016, 1:30:17 - *.bb.sky.com
Zyro to taki nowy Rasiak tylko ze 100 razy gorszy o ile Rasiak byl z drewna to jednak cos tam gral a Zyro to taki Pinokio a jego Geppeto to manager tak go wystrugal ze az go do Anglii sprzedal :P a wierzcie mi 10 mocnych piw i Anglicy w kazda bajke uwierza chyba menago zabral wlodarzy Wolves do jakiegos Pubu z Polskim piwem i opowiedzial im o nowym Cristiano Messim z Polski :D

marcin.zim - 10 stycznia 2016, 2:40:45 - *.centertel.pl
Na stronie oficjalnej Wolverhampton jest pomeczowy wywiad z trenerem.Chwali Zyre,ale podkresla,ze potrzebuje wiecej gry,bo djest po kontuzji.

@nieznamsi - 10 stycznia 2016, 10:16:33 - *.centertel.pl
Sorry ale skrzydłowy to nie ofensywny pomocnik. Skrzydłowego traktuje się jako bocznego napastnika. Tak jak jest środkowy, czy tak zwany drugi " podwieszony". Ofensywny pomocnik to pomocnik. Ma podawać a skrzydłowy ma strzelać.

marcin.zim - 10 stycznia 2016, 10:38:47 - *.centertel.pl

Spec - 10 stycznia 2016, 12:56:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spec - 10 stycznia 2016, 13:00:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spec - 10 stycznia 2016, 13:01:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skrzydłowy to boczny ofensywny pomocnik. Żyro dobry mecz, niepotrzebnie trener go zdjął. Po 3 minutach po zejściu Żyro stracili bramkę. Szkoda...

Spec - 10 stycznia 2016, 17:02:30 - *.59.230.3

Elvis - 10 stycznia 2016, 18:16:45 - *.opaltelecom.net
Skrzydłowy jest pozycją o dokładnie nie sprecyzowanej przynależności, określa się jako LAM/RAM (attacking midfielder) lub RS/LS (striker). Lecz nie jest ani bocznym pomocnikiem ani napastnikiem.

WKS46 - 11 stycznia 2016, 13:10:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
hgahahaha niewierze "Michała sprzedamy może za 10mln euro" hahaha a poszedł za pół bańki niby hahaah brawo balonodmuchacze