12 stycznia 2016, 22:55:15 - Adrian10
Dwa gole Michała Żyry

Michał Żyro strzelił dwa gole dla Wolverhampton, a jego drużyna wygrała u siebie 3-2 (2-1) w meczu 26. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) przeciwko Fulham. Dla Polaka był to ligowy debiut w barwach nowego klubu. 23-letni napastnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i został zdjęty z boiska w 83. minucie spotkania. Zastąpił go James Henry.

12 stycznia 2016, 21:00 - Wolverhampton (Molineux Stadium)
Wolverhampton Wanderers FC 3-2 Fulham FC
Michał Żyro 6, 13, Matt Doherty 48 - Lasse Vigen Christensen 24, Ross McCormack 74

żółte kartki: Lasse Vigen Christensen, Dan Burn, Emerson Hyndman (Fulham).

sędziował: Robert Lewis (Shrewsbury).
widzów: 17 387.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 20:45 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu wypadku samochodowego w okolicach stadionu.

Wolverhampton zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Championship z 37 punktami na koncie.

meh - 12 stycznia 2016, 22:56:20 - *.dynamic.chello.pl
dear friends i hope you are well

nikt - 12 stycznia 2016, 22:56:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szalony :D

dex - 12 stycznia 2016, 22:58:38 - *.tktelekom.pl
No i niedługo pójdzie za 5 mln Euro do PSG .

m - 12 stycznia 2016, 23:05:11 - *.dynamic.mm.pl
Cieszynką po drugiej bramce nawiązał do swojej gry w Ekstraklasie. Oby się tylko kontuzji kolana przez to nie nabawił.

Wojtek Paw - 12 stycznia 2016, 23:05:55 - *.dynamic.chello.pl
We will see what time will tell

z - 12 stycznia 2016, 23:11:03 - *.bb.sky.com
Rasiak wersja dwa

Menager - 12 stycznia 2016, 23:16:02 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
He is not a cheap player, but at the same time his quality is extraordinary - he is undoubtedly the best young player in Poland since Robert Lewandowski.

mx - 12 stycznia 2016, 23:19:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@klops
Dobra dobra. Wszędzie już słyszałem o tym jaka mocna jest ta cała Championship. Owszem, jak na drugi poziom rozgrywkowy to płaci się spore pieniądze za zawodników, czasem się pojawiają ciekawe nazwiska. I to w zasadzie tyle. Mecze są na tym samym poziomie co w lidze cypryjskiej czy ukraińskiej (nie licząc gigantów).

fan - 12 stycznia 2016, 23:20:10 - *.dynamic.chello.pl
Michał Żyro do kadry na Euro !

Jatu - 12 stycznia 2016, 23:23:35 - *.dynamic.chello.pl
It's unbelievable!

znawca - 12 stycznia 2016, 23:25:19 - *.dynamic.chello.pl
Ledwo odszedł z tej przytłaczającej swą prostotą drużyny Legii i już się chłopak przełamał Żeby było ciekawiej teraz Hamalainen przestanie strzelać bramki - czego wam życzy cała Polska

Bromcik - 12 stycznia 2016, 23:25:46 - *.170.141.208
LOLO, tego to się nie spodziewałem. Drewno strzeliło 2 gole ? koniec świata xD 2 gole i 2 ostatnie tego drewniaka ☺

Menager - 12 stycznia 2016, 23:26:27 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Ale tak na serio to fajny mecz w wykonaniu Michala, taki gracz jak on faktycznie bardziej pasuje na szpice niz na skrzydlo. Bramki tez niczego sobie, z ciekawoscia bede sledzil jego poczynania

olaf - 12 stycznia 2016, 23:49:12 - *.centertel.pl
Potencjał chłopak ma, jak chce to potrafi. A ostatnio trochę motywacji mu brakowało...

wiesiek - 13 stycznia 2016, 0:34:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kszałtuje się drugi Lord Bendtner, fo tego na naszych oczach.

Kibic - 13 stycznia 2016, 0:41:53 - *.play-internet.pl
Wreszcie jakiś trener zrozumiał że to napastnik a nie skrzydłowy, ma szanse zostać napastnikiem nr 2 po Lewym bo jako napastnik ma większe możliwości niż Milik-lewą nogę ma nie gorszą a jest silniejszy,wyższy i co najważniejsze szybszy.

idy - 13 stycznia 2016, 1:08:46 - *.dynamic.chello.pl
To drewno coś strzela???
Dla mnie jest ciągle miernotą z meczu z Celticiem gdzie zpwalił 10 sytuaacji pod rząd!
Boazerio 2.0

@wiesiek - 13 stycznia 2016, 1:27:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Wiesiek - jaki Lord Bendtner? Chyba Lord Vader

on - 13 stycznia 2016, 2:28:30 - *.opera-mini.net (*.254.147.97)
wariat

Adi - 13 stycznia 2016, 2:30:13 - *.wroclaw.dialog.net.pl
@klops
tiaaaa.. bajka powtarzana 1000X razy nie staje się prawdą/ Championship to drugi najbardziej przereklamowany towar w świecie piłkarskim zaraz po Premiership.

remik - 13 stycznia 2016, 5:24:39 - *.centertel.pl
Tego to się nie spodziewałem. Powodzenia Żiru!

or - 13 stycznia 2016, 6:51:46 - *.rev.pro-internet.pl
To tylko wielki fuks że strzelił dwie bramki ponieważ był nieznany w tej lidze.Teraz będzie już pod górkę.

PL - 13 stycznia 2016, 7:24:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
good job ........

fafir - 13 stycznia 2016, 7:29:50 - *.217.99.69
....poradzisz sobie...

Kaszub - 13 stycznia 2016, 7:45:17 - *.28.170.52.zetnet.slupsk.pl
Na 2 ligę jest idealny. Ich 2 liga- to jak nasza 1 liga i końcówka naszej Ekstraklasy.

maro - 13 stycznia 2016, 7:52:21 - *.146.194.52.internetia.net.pl
ale cieszynka mu nie wyszła po strzeleniu drugiego gola

red - 13 stycznia 2016, 8:33:24 - *.tktelekom.pl
Nie zachwalajmy go pod niebiosa, przecież w tej lidze nawet Rasialdo-Drewnialdo strzelal bramki jedna za druga dla Derby County, zobaczymy czy wykupi go ktoś z Premiership w co szczerze watpie

Siemion - 13 stycznia 2016, 8:35:12 - *.noc.fibertech.net.pl
To ten, który był za słaby na Legię?

kibic - 13 stycznia 2016, 9:04:49 - *.mlawa.vectranet.pl
Ja się zawsze dziwiłem że nie grał w ataku w Legii jednak się nie znają dlaczego nie wystawiano go w ataku nie wiem i to tylu trenerów myślę że od Prjovica nie gorszy ale jest polakiem no i wychowankiem

Xiaxi - 13 stycznia 2016, 9:47:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żyro w Anglii będzie miał tylko przebłyski jak w Legii, 1 na 3 meczy będzie dobry w jego wykonaniu.
2 Liga Angielska jest z pewnością na wyższym poziomie niż nasza Polska Ekstraklasa, jeśli ustabilizuje formę, powinien dać radę.

MAX - 13 stycznia 2016, 11:13:04 - *.dynamic.chello.pl
Podobno Legia już pyta, kiedy może wrócić...

Britpop - 13 stycznia 2016, 11:16:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Posikałem się,gdy komentator wrzeszczał po golach " MICHAL ZEEEEEROOOOO"!!! Michał Zero rządzi,nie ma lipy!!!!

@britpop - 13 stycznia 2016, 11:43:00 - *.adsl.inetia.pl
Wspaniala historia. Problem w tym ze mecz nie byl nigdzie transmitowany.

kibic - 13 stycznia 2016, 12:41:14 - *.mlawa.vectranet.pl
Nasza Ekstraklasa to odpowiednik 4 poziomu w Anglii więc tym większe słowa uznania a co Prijovc lepszy moim zdaniem nie

yoyo - 13 stycznia 2016, 12:54:40 - *.7-2.cable.virginm.net
to on teraz jest Tańczący z Wilkami

Britpop - 13 stycznia 2016, 16:12:44 - *.ssp.dialog.net.pl
do @britpop kolega pierwszy raz w internetach? Nie wie,że jest coś takiego jak livestream? Skróty meczów? Strony klubów piłkarskich? itd,itp...

Polonia P - 13 stycznia 2016, 18:34:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktos może czy Marcin Kamiński juz przeszedł do Legii z Lecha?

LEO - 13 stycznia 2016, 18:45:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl