13 stycznia 2016, 12:55:14 - MichalMKS
Bramka Patryka Tuszyńskiego w Pucharze Turcji

Patryk Tuszyński strzelił gola dla Çaykur Rizespor Kulübü w wygranym 2-1 (0-0) meczu 4. kolejki grupy D Pucharu Turcji z Aydınspor 1923. Było to jego piąte trafienie w tej edycji pucharu.

13 stycznia 2016, 11:00 - Aydın (Adnan Menderes Stadyumu)
Aydınspor 1923 1-2 Çaykur Rizespor Kulübü
Kaan Çebi 51 - Deniz Kadah 68, Patryk Tuszyński 90

żółte kartki Seçkin Getbay - Cédric Makiadi, Patryk Tuszyński.

sędziował: Arda Kardeşler (Bursa).

Patryk Tuszyński rozegrał całe spotkanie, z kolei były piłkarz Jagiellonii Białystok Nika Dzalamidze przez cały mecz był rezerwowym.

Kraken - 13 stycznia 2016, 13:03:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Mecz o 11:00 w środę? Puchar Turcji musi mieć wysoki prestiż.

a - 13 stycznia 2016, 13:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko ze tam troche inna strefa czasowa jest, w turcji jest +2 wobec naszego czasu ;)

b - 13 stycznia 2016, 13:12:44 - *.tktelekom.pl
Rzeczywiście, 11 czy 13 - dużo to zmienia!

Zoto - 13 stycznia 2016, 13:13:09 - *.speedtransfer.pl
idzie na króla rozgrywek

mietek - 13 stycznia 2016, 13:15:18 - *.emea.ibm.com
@b: W sumie racja. Czy nic nie robiący muslim pójdzie na mecz na 11 czy 13, to żadna różnica

Mersi - 13 stycznia 2016, 13:22:56 - *.adsl.inetia.pl
jest godzina roznicy mieszkam w Turcji to wiem :P

sum66 - 13 stycznia 2016, 13:28:23 - *.tel.tkb.net.pl
Tuszek oby tak dalej-kadra czeka.Jaga pamieta.

djaq - 13 stycznia 2016, 13:49:06 - *.42.1.90.alfanet24.pl
@Mersi - mieszkasz w Turcji, piszesz z Polski. Nice try!

@mietek - 13 stycznia 2016, 13:49:50 - *.static.ip.netia.com.pl
Może jednak coś robią, bo na skrócie z tego meczu widać puste trybuny P.S. Nie pytajcie mnei jak Tuszek strzelił, bo skrót, który znalazłem nie uwzględnia ostatniej bramki, a tylko ją chciałem zobaczyć. No ale Turasy zawsze prędzej czy później wszystko wrzucą do sieci, wiec za godzinę- dwie pewnie będzie

ZIENIU - 13 stycznia 2016, 13:52:11 - *.ssp.dialog.net.pl
a liga turecka wznowiła rozgrywki ?

abc - 13 stycznia 2016, 14:03:30 - *.dynamic.chello.pl
idzie na koronę króla strzelców w pucharze Turcji ;)

@djaq - 13 stycznia 2016, 15:09:43 - *.play-internet.pl
Pewnie przyjechał na ferie

Bromcik - 13 stycznia 2016, 18:14:55 - *.131.89.84
Niezłe jaja. Rozstrzelał się chłopak i to jak Jak tak dalej pójdzie to jakiś mocniejszy klub z lepszej ligi sie po niego zgłosi, nie ma bata. Jak będzie dalej tak rewelacyjnie się prezentował to trzeba go poważnie wziąść pod uwagę w kontekście Euro 2016
Tuszek, Jaga pamięta. To była przyjemnośc oglądać Cię w Jadze. ;) Dałeś zarobić dla Jagi, także się rozwijał chłopie!

Bromcik - 13 stycznia 2016, 18:18:37 - *.131.89.84
BTW. W Turcji jest godzina do przodu. Faktycznie dziwne, że mecz o 12.
@Mersi - Mieszkasz w Turcji, piszesz z polskiego IP. Ładny troll. Ja mieszkam na Antarktydzie i pisze z igloo, tylko trochę zakłócenia mam, bo WiFi słabiutkie. :]

Zenek - 13 stycznia 2016, 18:30:38 - *.centertel.pl
Do kumatych: czy ktos wie, ile jest druzyn z Kulubu?

LEO - 13 stycznia 2016, 18:50:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Patryk

@zenek - 13 stycznia 2016, 20:06:05 - *.prenet.pl
Jakbyś był kumaty to na logikę byś wziął, że Kulübü oznacza klub xd 😂😂

nowy12 - 13 stycznia 2016, 20:46:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do redakcji: to jest czwarty, a nie piąty gol Tuszyńskiego w Pucharze Turcji. W obecnym sezonie zdobył cztery bramki w pucharze i jedną ligową...

pb88 - 13 stycznia 2016, 22:35:11 - *.231.12.153