16 stycznia 2016, 19:53:36 - bartekwr9
Debiut Arkadiusza Piecha w AÉL-u

Arkadiusz Piech zadebiutował w AÉL-u w wygranym 2-0 (1-0) meczu 19. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przeciwko AÉK-owi Larnaka. 30-letni napastnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w 59. minucie został zmieniony przez Franka Feltschera. Po faulu na Piechu czerwoną kartkę otrzymał David Català.

16 stycznia 2016, 18:00 - Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
AÉK (Larnaka) 0-2 AÉL (Limassol)
Adrián Sardinero 2, Frank Feltscher 75

żółte kartki: Juanma Ortiz - Mathieu Coutadeur, Marco Airosa, Carlos Ohene, Adrián Sardinero.
czerwona kartka: David Català (27. minuta, AÉK, za faul taktyczny).

sędziował: Vassílis Dimitríou.

Pełne spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Adam Marciniak, natomiast cały mecz na ławce spędził Mateusz Taudul. Poza kadrą AÉK-u znalazł się grający w przeszłości w Cracovii Vladimir Boljević. W 85. minucie w barwach AÉL-u na boisku pojawił się były zawodnik Wisły Kraków Ostoja Stjepanović, który zmienił Carlosa Ohene. Łukasz Skowron z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową swojej drużyny.

AÉK mimo porażki zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mając na koncie 45 punktów. AÉL z 19 punktami zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Giovanni - 16 stycznia 2016, 19:56:41 - *.play-internet.pl