16 stycznia 2016, 21:47:57 - MichalMKS
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił gola dla Rennes, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 4-2 (3-2) w meczu 21. kolejki francuskiej Ligue 1 z Troyes. Dla skrzydłowego reprezentacji Polski to szóste ligowe trafienie w sezonie.

16 stycznia 2016, 20:00 - Troyes (Stade de l'Aube)
ES Troyes Aube Champagne 2-4 Stade Rennais FC
Fabien Camus 7, Corentin Jean 15 - Fallou Diagné 21 (k), 39 (k), Ousmane Dembélé 28, Kamil Grosicki 81

żółte kartki: Anele Ngcongca, Mouhamadou Dabo, Jimmy Cabot - Fallou Diagné.

sędziował: Saïd Ennjimi (Poitou-Charentes).
widzów: 10 992.

Grosicki na boisku pojawił się w 76. minucie za Ousmane'a Dembélé. Rennes zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów.

rafi83 - 16 stycznia 2016, 21:49:16 - *.dolsat.pl
kolejny gol z ławki. Chapeau bas Grosik!

Kristoff - 16 stycznia 2016, 21:49:35 - *.play-internet.pl
Dobry joker ;)

ree - 16 stycznia 2016, 21:52:13 - *.elwico.pl
Żyro regularnie strzela w Anglii,gra tam na ataku, ale ja bym go widział w reprze na skrzydle. Błaszczykowski,Grosicki,Kapustka,Żyro dobre skrzydła byśmy mieli na euro

Świnia - 16 stycznia 2016, 22:08:38 - *.internetia.net.pl
Regularnie. :D
On zagrał w dwóch meczach. Dwóch.

do kretynó - 16 stycznia 2016, 22:13:06 - *.petrus.pl
@ree może Żyro powinien pojechac na Euro zamiast Lewandowskiego? dziecku on był dopero co pośmiewiskiem w Legii,a teraz zagrał dwa mecze gdzie strzelił gole(nawet nie widziales jak grał tylko sugerujesz sie bramkami i tyle ci wystarcza?żal) według twojej ciemnoty on tam gra regularnie? a od kiedy regularnie to są DWA mecze??

ree - 16 stycznia 2016, 22:15:57 - *.elwico.pl
@do kretynó 2 mecze odbyły się i dwa zagrał, to kto powinien według Ciebie pojechać INTELIGENCIE? wymień mi czwórkę skrzydłowych, którzy powinni jechać na euro?

F@n - 16 stycznia 2016, 22:31:56 - *.elk.mm.pl
@ree, Żyro gra tam na dwóch napastników, nie gra jako skrzydłowy!

RTS KING - 16 stycznia 2016, 22:33:00 - *.dynamic.chello.pl
do ree:Krzynówek, E.Smolarek, R.Kosecki i ktos z dwójki J. Błaszczykowski/I.Jeleń

loth - 16 stycznia 2016, 23:15:41 - *.172.multiplay.pl
na euro2016
Kłos Hajto Brzeczek Majak Citko Świerczewski Czerwiec i jedziemy

kamilson - 16 stycznia 2016, 23:41:23 - *.175.84.21
Transfer do Bundesligi już blisko.Kolejny raz okazuje się że najlepszy wiek dla piłkarza to wiek 27-29 lat. Grosik raczej na pewno poprawi swój najlepszy wynik z sezonu 11/12 34m-6 goli-9 asyst.

rrrrrr - 17 stycznia 2016, 0:31:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żyro w Legii pośmiewiskiem nigdy nie był,śmieszne to było jak był przeceniany,no bo 5 milionów euro wart nigdy nie był i pewnie nie będzie,no,ale jak na Polską ligę zawsze był to dobry piłkarz

As - 17 stycznia 2016, 0:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wcześniej dobrze zostało napisane - Błaszczykowski, Grosik, Kapustka, Żyro (ew. Koseckiego bym widział bo też sobie radzi w drugiej Bundeslidze) to nasze skrzydła na Euro. Wole Żyro niż jeźdźca bez głowy Kucharczyka, albo "wieczny talent" Sobotę. Spinacie się, że zagrał dopiero w dwóch meczach - podpisał kontrakt dwa tygodnie temu(?), z marszu wszedł do pierwszej 11, dwa mecze ligowe i 3 bramki. Dostał kredyt zaufania i spłacił go szybciutko. Chwali się.

tokas9 - 17 stycznia 2016, 1:51:35 - *.nyc.res.rr.com
@rrrrrr - dobry pilkarz? Wolne zarty, co mecz potykal sie o wlasne nogi, gorszy byl (i nadal jest) tylko Kucharczyk. I mowie to jako kibic (L)egii.

Mądry - 17 stycznia 2016, 4:59:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spokojnie panowie.
Zamiast cieszyć się że Grosicki strzelił a Żyro też strzela to wy się kłócicie...

Block - 17 stycznia 2016, 6:01:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Lubie placki

jagu72 - 17 stycznia 2016, 6:37:52 - *.ozorkow.mm.pl
do ree: Żyro to od reprezentacji niech się trzyma z daleka

Adam - 17 stycznia 2016, 10:08:41 - *.adsl.inetia.pl
Pięknie to zrobił Grosik na szybkości. Jest szybki i dobry technicznie (chyba jeden z lepiej wyszkolonych technicznie w naszej kadrze)
Kamil jest filarem naszej kadry.

Corsar - 17 stycznia 2016, 10:37:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Grosik w gazie, oby tak na Euro też jemu szło
Co do Żyry - Panowie, jego w Anglii jeszcze nie znają, przez co Żyro ma przewagę i gra swoje. Jak tylko gościa rozszyfrują, zobaczą jak gra, to już mu nie będzie tak dobrze szło. Popatrzcie na Radka Majewskiego, jaki ten miał wejście w Nottingham. Też strzelał i asystował a po roku zniknął. Niemniej jednak chwali się jak Polak daje radę za granicą, zwłaszcza w Anglii

Hattric - 17 stycznia 2016, 12:15:53 - *.bb.sky.com
Na Żyre więcej ludzi przychodzi...;)

Menager - 17 stycznia 2016, 13:00:25 - *.google.com (*.185.46.246)
Zastanawiam się czasem czemu nasza myśl szkoleniowa jest do dupy. Na przestrzeni lat można zauważyć że piłkarze trafiających na testy do naszych klubów według naszych trenerów nie spełniają ich oczekiwań. I tak był na testach Geremi którego uznano że jest za gruby mało zwrotny a potem był gwiazda Realu i czołowym rozgrywającym Europy. Razem z Olisadebe na testach w Polonia Warszawa był Essien który nie spełnił oczekiwań Engela gwiazda Chelsy w LKS-sie brazylijczyk który zagrał epizod wyjechał z Polski i biło się o niego pół Europy. Podobnie jest z naszymi piłkarzami Lewandowski,Zyro Grosicki. Może niech polscy trenerzy zacznal się uczyć lub dadzą sobie spokój z piłka nożna i wychowywanie naszej młodzieży.

wododo - 17 stycznia 2016, 15:05:02 - *.teoc.pl
@Menager - ja bym nie przesadzał z tymi błędami, po prostu ci zawodnicy zapewne w czasie testów nie spełnili wymagań, a ich wartość znacznie urosła dopiero po kilku latach i to wtedy trafili do czołowych klubów - przecież nie było tak, że koleś został odrzucony po testach w jakiejś polskiej wiosce i po 5 minutach miał kontrakt z np. z Realu czy Chelsea, a po tygodniu był już kandydatem do Złotej Piłki

LEO - 17 stycznia 2016, 19:50:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl