23 stycznia 2016, 13:11:48 - euzi
Antonijs Černomordijs zagrał w młodzieżowej reprezentacji Łotwy

Antonijs Černomordijs zagrał w reprezentacji Łotwy w meczu o piąte miejsce na turnieju o Puchar Wspólnoty U-21. Jego drużyna zremisowała po 90 minutach gry z Białorusią 0-0, a w rzutach karnych lepsi okazali się Białorusini. Obrońca Lecha Poznań rozegrał całe spotkanie.

23 stycznia 2016, 11:15 - Sankt Petersburg (Pietierburgskij sportiwno-koncertnyj kompleks)
Łotwa 0-0 k. 4-5 Białoruś

karne: 0-1 Aleksandr Pawłowiec, 1-1 Iļja Šadčins, 1-2 Dmitrij Zinowicz, (1-2 Andrejs Kiriļins - obroniony), 1-3 Aleksiej Zaleskij, 2-3 Reinis Flaksis, 2-4 Walerij Gromyko, 3-4 Dāvis Ikaunieks, (3-4 Aleksandr Pozniak - obroniony), 4-4 Vladislavs Gutkovskis, 4-5 Oleg Jewdokimow, (4-5 Dmitrijs Klimaševičs - obok bramki)

żółte kartki: Oleg Jewdokimow, Aleksandr Pozniak (Białoruś).

sędziował: Pawieł Kukujan (Rosja).

Na ławce rezerwowych Łotwy pozostał były napastnik Nadwiślana Góra Kaspars Svārups. W sztabie szkoleniowym Białorusi był z kolei były szkoleniowiec Olimpii Elbląg Oleg Raduszko.

LEO - 23 stycznia 2016, 17:40:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl