23 stycznia 2016, 22:36:49 - euzi
Bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył bramkę dla Empoli w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 21. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Milanowi. Dla reprezentanta Polski było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

23 stycznia 2016, 20:45 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-2 AC Milan
Piotr Zieliński 32, Massimo Maccarone 61 - Carlos Bacca 8, Giacomo Bonaventura 48

żółte kartki: Federico Barba, Riccardo Saponara - Keisuke Honda, Riccardo Montolivo, Mario Balotelli, Alessio Romagnoli.

sędziował: Carmine Russo (Nola).

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Łukasz Skorupski, a Zielińskiego w 87. minucie zmienił Rade Krunić.

Empoli zajmuje w tabeli ósme miejsce z dorobkiem 32 punktów na koncie.

karol - 23 stycznia 2016, 22:39:02 - *.lublin.mm.pl
mógł nawet dwie strzelić

Mądry - 23 stycznia 2016, 22:48:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No fajnie.
Ale najważniejsze że gra i to podobno dobrze.
Kandydat do 11 na ME w pomocy obok Krychowiaka.

ree - 23 stycznia 2016, 22:58:27 - *.elwico.pl
Na jakiej on gra dokładnie pozycji, skrzydłowy?

sopel - 23 stycznia 2016, 23:14:21 - *.dynamic.chello.pl
Środkowy pomocnik.
Rośnie nam znakomity rozgrywający.

kamilson - 23 stycznia 2016, 23:14:30 - *.175.84.21
Zagrał Jak Profesor.Najlepszy na boisku.. strzelał , dryblował , zakładał siatki. Noty we Włoskich mediach 8,5. Nowy Pirlo. Na naszych oczach rośnie 10 jakiej nie mieliśmy od czasów Deyny.

ree - 23 stycznia 2016, 23:25:56 - *.elwico.pl
To jak ma grać obok Krychowiaka jak jest niby 10?

dobry - 23 stycznia 2016, 23:31:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mądry - też tak widzę podstawową "11" na chwilę obecną. A Zieliński wyrasta na dobrego rozgrywającego. Takiego zawodnika brakowało w reprezentacji od lat. Oby tak dalej !!!

Mądry - 24 stycznia 2016, 9:14:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moim zdaniem na tę chwilę pewni pierwszej 11-stki mogą być tylko: GLIK, SZUKAŁA, KRYCHOWIAK i MILIK !!!

grzesiek - 24 stycznia 2016, 9:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piotrek. Świetny mecz szkoda że drugiej z za pola karnego nie strzelił a było blisko.. No i asysta by była gdyby nie spalony

@Mądry - 24 stycznia 2016, 10:08:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szukała????

janko - 24 stycznia 2016, 10:29:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęsny-Piszczek,Salamon,Glik,Rybus-Kuba,Zielińsk
i,Krychowiak,Grosicki-Milik,Lewandowski.
rezerwa:
Boruc(Fabiański)-Olkowski,Jędrzejczyk,Pazdan,Beres
zyński,-Kapustka,Gol,Linetty,Klich,Mi.Mak-Teodorcz
yk.

A - 24 stycznia 2016, 11:51:11 - *.opera-mini.net (*.61.137.55)
Bako Wdowczyk Ratajczyk Węgrzyn Kubicki Jałocha M.Lewandowski Brzęczek Pater Kuźba i ten Kiełbasa z Korony nie pamiętam jak się nazywa gramy 4-4-2 i idziemy na mistrza

Mądry - 24 stycznia 2016, 12:01:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy nie widzisz że ktoś się PODSZYWA ???