31 stycznia 2016, 19:22:48 - Adrian10
Gol Patryka Tuszyńskiego w Pucharze Turcji

Patryk Tuszyński zdobył bramkę dla Çaykur Rizespor Kulübü w wygranym 2-0 (1-0) meczu 1/8 finału Pucharu Turcji z trzecioligowym Sivas Belediyespor Kulübü. To szósta bramka polskiego napastnika w tych rozgrywkach. 26-letni zawodnik pojawił się na placu gry w 77. minucie spotkania.

31 stycznia 2016, 17:30 - Sivas (4 Eylül Stadyumu)
Sivas Belediyespor Kulübü 0-2 Çaykur Rizespor Kulübü
Dhurgham Ismail 18, Patryk Tuszyński 80

żółte kartki: Adem Gökçe - Charles Itandje, Ousmane Viera.

sędziował: Özgüç Türkalp (Ankara).

Poza kadrą meczową gości znalazł się były zawodnik Jagiellonii Białystok Nika Dzalamidze.

Matt - 31 stycznia 2016, 19:41:27 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Malo daja mu grac a mimo wszystko strzela, szacun.

xavi - 31 stycznia 2016, 19:47:44 - *.sileman.net.pl
W lidze też strzela, ostatnio nie grał bo był kontuzjowany, ale po bramkach w pucharze wskoczył do 1 składu. a Dzalamidze niech wraca do polski bo za rok już nawet do ekstraklasy się nie bedzie nadawał

sum66 - 31 stycznia 2016, 20:15:45 - *.elpos.net
powiniej wreszcie dostac powalania od Nawalki jest napewno leszy od Sobiecha i kilku innych,dobra alternatywa dla Lewego wrazie niedyspozycji.

Zenek - 31 stycznia 2016, 20:35:33 - *.centertel.pl
Pytanie do kumatych: Ile jest w Turcji zespołów z Kulubu?

spec - 31 stycznia 2016, 20:39:56 - *.231.34.215.koba.pl
kulubu to nie miasto

do Zenek - 31 stycznia 2016, 20:43:01 - *.dynamic.chello.pl
Zero. Kulübü to po turecku klub ;)

expert - 31 stycznia 2016, 20:45:20 - *.146.0.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zdaje się, ze Kulubu znaczy po turecku tyle co "klub" Jeden z miasta Sivas, a drugi z miasta Rize...

ludwik 16 - 31 stycznia 2016, 20:48:21 - *.bialystok.vectranet.pl
Klubu to Ks a bubu to klubu

kks - 31 stycznia 2016, 20:52:11 - *.218.113.21
Na miejscu trenera Reprezentacji Polski Adama Nawałki Patryka Tuszyńskiego brałbym pod uwagę podczas ME, ciekawy zawodnik

mat9111 - 31 stycznia 2016, 21:12:48 - *.adsl.szeptel.net.pl
Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to kulubu oznacza klub.
Brawo dla Patryka, w miarę radzi sobie zagranicą, w przeciwieństwie do Piątkowskiego i Niki.

CHWDP - 31 stycznia 2016, 21:25:39 - *.dynamic.chello.pl
Byłem kiedyś w Kulubu, na stadionie klubu z Kulubu

r6 - 31 stycznia 2016, 21:43:41 - *.internetia.net.pl
Z Kulubu w Turcji jest mniej więcej tyle zespołów, co z miasta Calcio we Włoszech.

Ojoj - 31 stycznia 2016, 21:45:37 - *.internetia.net.pl
Iszkir biburkum burgum mururkum?

KKS - 31 stycznia 2016, 21:54:55 - *.free.aero2.net.pl
Jego talent eksplodował w czasie pobytu w Sandecji.
Brawo i powodzenia Patryk!!!

Bromcik - 31 stycznia 2016, 22:32:30 - *.131.89.67
P. Tuszyński nie gra w lidze i nie wiem czemu bo to co robi w pucharze to jest majstersztyk. Powinien dostawać więcej szans także w lidze. W Pucharze Turcji wymiata. Jak dalej będzie trafiał to ja bym zastanawiał się nad daniem mu szansy w reprezentacji. Lewandowski+Milik+Tuszyński. Szczególnie, że Milik słabą formę ostatnio reprezentuje i Tuszek mógłby wygryźć Milika ze składu.

Tylko - 31 stycznia 2016, 23:13:45 - *.dynamic.mm.pl
Sam Patryk mówi w wywiadzie że trener bardzo ufa Kwakwe i że to naprawdę dobry napastnik i narazie przegrywa po kontuzji rywalizację, grał w lidze w 1 składzie gdy on pauzowal za kartki

BI - 31 stycznia 2016, 23:16:14 - *.11.237.245