6 lutego 2016, 21:22:26 - dyrovski
Debiut Macieja Makuszewskiego w Vitória FC Setúbal

Maciej Makuszewski zadebiutował w barwach Vitória FC Setúbal w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 21. kolejki portugalskiej ekstraklasy z CS Marítimo. 26-letni pomocnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie i zanotował asystę, a w 69. minucie zastąpił go Dani.

6 lutego 2016, 19:30 - Setúbal (Estádio do Bonfim)
Vitória FC Setúbal 1-1 CS Marítimo
André Claro 42 - Fransérgio 71 (k)

żółte kartki: Tiago Valente, Frederico Venâncio - Rúben Ferreira, Maurício Antônio, Fernando Ferreira.

sędziował: João Pinheiro (Braga).

Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał były zawodnik Lechii Gdańsk - Tiago Valente, zaś w barwach gości w 73. minucie na boisku pojawił się były napastnik Pogoni Szczecin, Pogoni Siedlce i Olimpii Grudziądz - Donald Djoussé, który zmienił Patricka. Trenerem gospodarzy jest były szkoleniowiec Lechii - Quim Machado.

Vitória zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów w 21 meczach.

Anemiczny - 6 lutego 2016, 21:26:33 - *.5.219.43
Brawo Donald! Dziś bez czerwonej kartki

as - 6 lutego 2016, 21:27:29 - *.245.104.224
brawo Maki za asystę :-) stać cie na wiele, trzeba tylko trzymać równą forme! a co do Djousse, to myślałem, że portugalska liga troche lepsza, a tam ten łamaga sie dostał

cap - 6 lutego 2016, 21:38:25 - *.gdansk.vectranet.pl
Tego nie da się racjonalnie wyjaśnić...Donald nic nie grający w Olimpii debiutuje w Ex portugalskiej...

Zdziszek - 6 lutego 2016, 21:41:38 - *.residential.rdsnet.ro
Bo polska piłka nie pozwala się rozwinąć prawdziwym talentom. Przykłady Erwina Saka czy Donalda Djoussé same mówią za siebie.

Dam Ci przykład z polityki.
Andrzej Duda przegrał wybory na prezydenta Krakowa a chwilę później wygrał wybory na prezydenta POLSKI.
Tak bywa...

andy2984 - 7 lutego 2016, 8:08:11 - *.icpnet.pl
W lidze portugalskiej liczą się od zawsze tylko 3 zespoły Benfica, FC Porto i Sporting reszta jest tylko tłem i nie prezentuje jakiegoś super poziomu. Wymienieni zawodnicy raczej do top 3 w Portugalii nie mają szans się dostać.

pipi - 7 lutego 2016, 8:26:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Andy widzę, że od dawna siedzisz w temacie. Dzięki za fachową opinię i powodzenia.