10 lutego 2016, 22:20:57 - dyrovski
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski zdobył dwa gole dla FC Bayern München w wygranym 3-0 (1-0) wyjazdowym meczu 1/4 finału Pucharu Niemiec z VfL Bochum 1848. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. To drugie i trzecie trafienie 27-letniego napastnika w bieżących rozgrywkach.

10 lutego 2016, 20:30 - Bochum (Rewirpowerstadion)
VfL Bochum 1848 0-3 FC Bayern München
Robert Lewandowski 39, 90, Thiago Alcântara 61

żółta kartka: Patrick Fabian (Bochum).
czerwona kartka: Jan Šimůnek (43. minuta, Bochum, za faul taktyczny).

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 28 000.

W 44. minucie Thomas Müller (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (Manuel Riemann obronił).

Poza kadrą meczową gospodarzy znaleźli się Piotr Ćwielong oraz David Niepsuj.

Lechita - 10 lutego 2016, 22:29:46 - *.promax.media.pl
Kim jest ten cały Muller, że strzela karne zamiast Lewego, i jeszcze często ich nie wykorzystuje

kibiccc - 10 lutego 2016, 22:35:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten cały Muller mnie irytuje. Czemu Lewy nie strzelał?? Albo ten gość ma plecy w klubie albo Pep jest ślepy...

Pizza - 10 lutego 2016, 22:38:53 - *.lanet.waw.pl
Thomas to grająca legenda, człowiek który od lat żre murawę pomimo swoich braków techniczno - motorycznych, takich piłkarzy się kocha dlatego to Muller jest pierwszym wyborem w kwestii wykonywania jedenastek.

Hans-Uwe - 10 lutego 2016, 22:42:55 - *.mmj.pl
Lewandowski stał się takim typowym graczem bajeroków. Szkoda, za czasów gry w poprzednich klubach wydawał się sympatyczny. Teraz stał się takim samym bufonem jak pozostali piłkarze grający w barwach FCB.

osiagniecie Thomasa Muellera!
Szanować go ignoranci, lubić nie musicie, ale szanować !

oko - 10 lutego 2016, 23:11:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Muller kolejna niewykorzystana jedenastka, normalna rzecza by było powierzenie karnych następnemu w kolejce i najlepszemu strzelcowi Lewemu. No ale jak ktoś zauważył Muller jest Niemcem do tego taką już ikoną klubu i choćby Lewy stawał na głowie to i tak Muller bedzie status przed nim.

FTP - 10 lutego 2016, 23:17:16 - *.248.246.38.skyware.pl
za co tam byla czerwien to ja nie ma pojecia

eReN - 10 lutego 2016, 23:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zamiast czerwonej mógł dać żółtą, ale Robben wychodził sam na sam i tym się kierował sędzia
po co Lewy ma strzelać karne, jeśli z gry strzela wystarczająco dużo - oddaje je Milerowi żeby się podbudował i zaczął strzelać, ale mu nie wychodzi :D
dobrze ze Pep odchodzi po sezonie, bo Bayern świetny klub ale Pep to bijacz, nie trawię go i nie moge patrzeć na ten ryj, dobrze że idzie do city bo nie przepadam za nimi ;D

bystry - 10 lutego 2016, 23:54:06 - *.internetunion.pl
ten Muller to taki niemiecki Boguski

ufh - 11 lutego 2016, 0:12:15 - *.dynamic.chello.pl
Muller strzelił na MŚ 10 goli,a na Euro chyba już 5 a ile strzelił Lewus? 1 gola w Euro. Żenujący wynik

Bromcik - 11 lutego 2016, 0:35:42 - *.62.93.181
R. Lewandowski to chyba najlepszy obecnie napastnik na świecie, na równi porównywany do Higuanina z Napoli czy Ibry z PSG. Jednak co CR7 i Messiego jeszcze trochę mu brakuje, ale już jest nich coraz bliżej. :D:D

Kudlatek - 11 lutego 2016, 4:55:19 - *.centertel.pl
Kiedy wywala tych smiesznych daremnych ekspertów z tvp ? Spikerka Szpakowski, Żewłakow poprostu żałosna czas ich wywalić !!!!!

Hajto - 11 lutego 2016, 7:48:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Może wypadałoby podać skład Schalke 09 Gelsenkirchen z 2001 z meczu z Bayernem Monachium?

jack - 11 lutego 2016, 8:00:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
półfinały wylosowane
Bayern - SV Werder Bremen
Herta Berlin - BORUSSIA Dortmund

kumaty - 11 lutego 2016, 8:23:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Robert oby tak dalej trzymamy kciuki,oby omijały cię kontuzje. 27-lat klasowy zawodnik, forma światowa

WnukPowsta - 11 lutego 2016, 8:59:02 - *.174.120.114
Bardzo fajnie komentatorzy ten mecz komentowali. Bardzo fajnie się ich słuchało oglądając mecz. Oby jak najdłużej komentowali mecze. Pozdrawiam i czekam na kolejne mecze transmitowane w TVP.

panzer - 11 lutego 2016, 9:08:52 - *.tktelekom.pl
Kiedyś Robben był "be", bo nie podawał do słońca narodu polskiego, ale wczoraj podał więc już jest "cacy"; teraz "be" jest Mueller, bo nie dał łajzie strzelać karnego. Jakiż to ogrom nieszczęść spada na drewnianą gwiazdkę, normalnie wszyscy sa przeciwko niemu; to cud że on sobie z tym daje rady...

rand - 11 lutego 2016, 10:26:54 - *.play-internet.pl
Oj, panzer, panzer... Czy nie czujesz, że obrażasz człowieka, kimkolwiek by on był. Nie wstyd ci ?

EwZ - 11 lutego 2016, 13:38:14 - *.opera-mini.net (*.47.105.246)