11 lutego 2016, 22:18:13 - bartekwr9
Drużyna Grzegorza Krychowiaka w finale Pucharu Króla

Sevilla FC, którego piłkarzem jest Grzegorz Krychowiak, zremisował 2-2 (0-1) z RC Celta de Vigo w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Króla. Pierwszy mecz sprzed tygodnia zakończył się zwycięstwem Sevilli 4-0, co daje jej awans do finału tych rozgrywek. 26-letni reprezentant Polski znalazł się poza kadrą swojego zespołu z powodu kontuzji.

11 lutego 2016, 20:30 - Vigo (Estadio Balaídos)
RC Celta de Vigo 2-2 Sevilla FC
Iago Aspas 35, 55 - Éver Banega 57, Jewhen Konoplanka 87

żółte kartki: Carles Planas, Pablo Hernández - Éver Banega, Sergio Rico, Kévin Gameiro, Steven N'Zonzi.
czerwona kartka: Steven N'Zonzi (po meczu, Sevilla, za krytykowanie orzeczeń sędziego).

sędziował: Juan Martínez Munuera (Walencja).

W 60. minucie John Guidetti (Celta) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Sevilla FC w finale zmierzy się z FC Barcelona. Mecz odbędzie się 21 maja.

Dark - 11 lutego 2016, 23:04:08 - *.dynamic.chello.pl
Poważne rozgrywki, więc wiadomo gdzie finał. A nie, przepraszam. To tylko Hiszpania, więc można gdybać czy będzie to Madryt, czy może Walencja.

Marek - 12 lutego 2016, 0:50:26 - *.gdansk.vectranet.pl
Przedwczesny mecz o Superpuchar Europy

panzer - 12 lutego 2016, 8:53:03 - *.tktelekom.pl
Grzesiek Krychowiak - najlepszy polski piłkarz występujący za granicą! Harownik i fighter. On nie stoi w piątce rywala i nie dobija do pustej bramki z metra, jak przereklamowana pseudogwiazdorzyna z Monachium. Szybkiego powrotu do zdrowia, Krycha!

Cwany Lis - 12 lutego 2016, 9:19:14 - *.play-internet.pl
Panzer to przykład melancholika w stanie melancholii. A jak Lewandowski strzelał te bramki w 9 minut to ta z woleja/pół przewrotki też na pustą? Taki z ciebie dzidziuś prowokator. Pewnie jeszcze melko pod nosem skoro ci się tak nudzi z nadmiaru czasu na pisanie wypocin ;-)

do tego wy - 12 lutego 2016, 9:29:10 - *.play-internet.pl
Osiagnoles wiecej w zyciu niz ta niby przereklamowana gwiazdorzyna? Panzer - krol komentarzy!

Kolega - 12 lutego 2016, 9:31:53 - *.google.com (*.254.242.166)
Ludzie, Frysztak w Podkarpackim to wieś Co ma tam nasz młokos panzer robić? Trzeba się jakoś zabawiać, bo o 12 tata każe świnie i kury nakarmić a po wszystkim zbuntowany panzer zabawia się na 90minut

rumcajs - 12 lutego 2016, 9:58:00 - *.iweb.pl
Do redakcji: Zastanawia mnie jedno ostatnio. Wczoraj piąta asysta Wszołka W Hellas. Po raz kolejny brak jakiejkolwiek informacji na największym informacyjnym portalu piłkarskim w Polsce. Dowiaduje sie ze od Was Że Klepczynski jest testowany w pucharze Finlandii a nie wiem że Wszołek co mecz to asysta w jednej z najlepszych lig świata?? O co Wam chodzi? Bo to raczej nie przypadek. Bojkotujecie Serie A, czy Pawła jako zawodnika?

@rumcajs - 12 lutego 2016, 10:27:49 - *.play-internet.pl
Pierwszy raz na 90minut? Ten portal z zasady nie informuje oddzielnie o asystach, wspomina o nich tylko przy okazji gdy zawodnik np. debiutuje, strzela gola czy dostaje czerwoną kartkę.

@rumcajs - 12 lutego 2016, 10:29:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
90minut nie podaje informacji o asystach, asystach drugiego stopnia, notach, wywalczonych kornerach i ile metrow kto przebiegl. Tylko wystepy i bramki.

rumcajs - 12 lutego 2016, 15:38:04 - *.iweb.pl
to dlaczego w powyższym artykule o Sevilli portal informuje o wyniku klubu w którym akurat nie gra nasz kadrowicz?Czy to sie mieści Panowie w waszej metodologii? Widzę że nie. Nie chodzi o sam brak info o asystach lecz pominięcie faktu występu (solidnego) potencjalnego kadrowicza w meczu ligowym.Jak Obraniak by wszedł napięć minut w Izraelu to bym wiedział. Na portalu od lat około dziewięciu, strona to już klasyk.ostatnio widzę jednak regres, pomijanie info o Wszołku i Zielińskim to przykład. Ostatnie ploty transferowe to już było epogeum. Zwracam uwage z sympatii jako fan oczekujący jakości.

LEO - 12 lutego 2016, 15:47:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wracaj do zdrowia Grześ

huawej - 12 lutego 2016, 17:35:46 - *.146.138.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
rumcajs - zjeżdżaj na wp, tutaj zawsze informowano o awansach klubów z Polakami do finału krajowego pucharu bądź o awansach/spadkach, niech ten Wszołek gola strzeli to o nim napiszą, a co do asyst - wrzucanie piłek na pałę z rogu w gąszcz zawodników, gdzie któremuś piłka odbije się od sęka i wpadnie do bramki to asysta? widziałeś ostatnią "asystę" Zielińskiego? podał lekko kolesiowi, który przebiegł 40 metrów, przedryblował 3 obrońców i z 20 m posłał piłkę w okno - to asysta?

rumcajs - 12 lutego 2016, 18:00:43 - *.iweb.pl
@huawej Ty mi tu chłopie stron w przeglądarce nie ustawiaj. Sugeruję pewne zmiany. Gdyby portal faktycznie trzymał się takiej metodologii to Wszołek mógłby mieć dziewięć asyst w sezonie, w Serie A, być bez gola,bez kartki i ten portal by o tym nie napisał. To bzdura. I sie ogarnij bez takich tekstów.