12 lutego 2016, 20:17:14 - euzi
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla 1.FC Kaiserslautern w wygranym 4-0 (2-0) meczu 21. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z SC Paderborn. Dla byłego reprezentanta Polski był to trzeci gol w tym sezonie.

12 lutego 2016, 18:30 - Paderborn (Benteler-Arena)
SC Paderborn 07 0-4 1.FC Kaiserslautern
Stipe Vučur 22, 77, Ruben Yttergård Jenssen 35, Mateusz Klich 56

żółte kartki: Mirnes Pepić - Marcel Gaus, Stipe Vučur.

sędziował: Marco Fritz (Wirtembergia).
widzów: 9653.

Klich rozegrał całe spotkanie, a na ławce pozostał były napastnik Lechii Gdańsk Antonio Čolak. Poza składem znaleźli się kontuzjowani Kacper Przybyłko oraz Marcus Piossek. Pierwszy z nich naderwał przed meczem więzadło w stawie skokowym.

Kaiserslautern zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów po 21 meczach.

paprykarz - 12 lutego 2016, 20:20:46 - *.197.120.134.threembb.co.uk
W ten o to sposob pan Przybylko konczy sezon znowu z paroma golami na koncie. Lecz wciaz jest mlody i wierze, ze jeszcze postrzela za pare sezonow. Bayern, Schalke, Borussia czy Bayer nadal sa realne! Nie zalamuj sie mlody

@paprykarz - 12 lutego 2016, 20:24:32 - *.51.138.184
On naderwał, a nie zerwał, spokojnie jeszcze zagra wiosną.

rrrrrr - 12 lutego 2016, 20:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kacper sobie poradzi,jest zawodnikiem jakich cenią trenerzy,bo zawsze jest bardzo przydatny przy akcjach,jeszcze tylko kwestia poprawy statystyk strzeleckich

Sheva - 12 lutego 2016, 20:28:27 - *.centertel.pl
Brawo Mati forma idzie w górę o to chodzi.

x - 12 lutego 2016, 21:38:00 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl