12 lutego 2016, 20:53:57 - euzi
Sebastian Tyrała nie wykorzystał rzutu karnego

Sebastian Tyrała zmarnował rzut karny, jednak pomimo tego jego FC Rot-Weiß Erfurt zdołał wygrać 2-1 (0-0) w wyjazdowym meczu 25. kolejki niemieckiej 3. Ligi z rezerwami VfB Stuttgart. Drugi gol dla gości padł po dobitce strzału byłego reprezentanta Polski.

12 lutego 2016, 19:00 - Stuttgart (Gazi-Stadion auf der Waldau)
VfB Stuttgart 1893 II 1-2 FC Rot-Weiß Erfurt
Arianit Ferati 90 - Carsten Kammlott 49, Christoph Menz 69

żółte kartki: Stephen Sama, Benjamin Kirchhoff, Mart Ristl, Marco Grüttner - Jannis Nikolaou, Daniel Brückner, Philipp Klewin.

sędziował: Christof Günsch (Hesja).
widzów: 1000.

W 7. minucie Sebastian Tyrała (Erfurt) nie wykorzystał rzutu karnego (Benjamin Uphoff obronił).

Tyrała rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą gości znaleźli się z kolei Patrick Schikowski oraz były pomocnik Wisły Kraków Fabian Burdenski.

Erfurt jest obecnie na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 27 punktów po 25 meczach.

mkd - 12 lutego 2016, 21:25:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl