[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


12 lutego 2016, 22:22:25 - dyrovski
Ekstraklasa: Śląsk 1-0 Wisła

12 lutego 2016, 20:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków
Tomasz Hołota 79

Śląsk: 33. Mariusz Pawełek - 23. Paweł Zieliński, 3. Piotr Celeban, 21. Lasza Dwali, 12. Dudu Paraíba - 30. Kamil Dankowski (73, 2. Krzysztof Ostrowski), 6. Tomasz Hołota, 4. Tom Hateley, 10. Ryota Morioka (69, 7. Róbert Pich), 8. András Gosztonyi (90, 29. Peter Grajciar) - 19. Kamil Biliński.

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 21. Łukasz Burliga, 6. Arkadiusz Głowacki, 26. Richárd Guzmics, 4. Maciej Sadlok - 77. Wilde-Donald Guerrier (62, 19. Tomasz Cywka), 8. Alan Uryga, 2. Rafał Pietrzak (83, 50. Rafael Crivellaro), 9. Rafał Boguski, 7. Witalij Bałaszow - 14. Zdeněk Ondrášek.

żółte kartki: Hateley, Morioka, Dudu Paraíba, Gosztonyi - Guerrier, Sadlok, Guzmics.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 13 916.

REKLAMA

Przemek - 12 lutego 2016, 22:22:43 - agsc8.neoplus.adsl.tpnet.pl
W końcu koniec zimy, początek lata a tak się dzieje w momencie kiedy w końcu rusza nasza Ekstraklasa. Dziadek tak jak mi obiecał, zabrał mnie dzisiaj na dwa mecze. Najpierw widzieliśmy standardowe piątkowe zero-zero. Spektakl ten widzieliśmy w Chorzowie, gdzie Ruch podejmował Lubin. Potem szybko przemieściliśmy się do Wrocka busem z bocianem na piątkowe elclassico. Dobra passa bez goli trwała do około 80 minuty, gdzie na prowadzenie wyszedł Śląsk po asyście… Sadloka z Wisły. Powrót do bramki Wisły zaliczył Miśkiewicz, kosztem Cierzniaka. Mecz wygrali gospodarze 1-0, jeden gol a tym samym dycha w portfelu od dziadka.

siwewlosy - 12 lutego 2016, 22:22:54 - 89-73-150-53.dynamic.chello.pl
Mecz przyjaźni dwóch drużyn zagrożonych spadkiem. Wydawać by się mogło, że zagrają na remis. Pierw padły dwie bramki - ale żadnej sędziowie nie uznali. Dla Śląska niesłusznie, bowiem Głowacki wyłożył się jak kłoda przez co napastnik wojskowych nie był na spalonym. Swoją drogą Kłoda to kiedyś był dobry bramkarz - grał nawet w ŚP. Odrze Wodzisław. Ostatecznie wygrywa Śląsk po asyście Sadloka. Ten chłopak chyba jest bardzo rozgoryczony tym, że włodarze klubu nie pozwolili mu przejść do Legii i wali takie babole. Strach się bać, co teraz Radek Cierzniak będzie odstawiał w rezerwach. Wracamy do domu z Przemkiem w mieszanych nastrojach, bo obstawiliśmy remis.

Petru - 12 lutego 2016, 22:23:47 - 109.231.28.146.koba.pl
A ja wiem wszystko....he, he, he...

CRACOVIA - 12 lutego 2016, 22:24:17 - 31-178-8-79.dynamic.chello.pl
I-liga I-liga Wisełka! 6 porażek z rzędu w lidze - idą na rekord Pawłowski > Ulatowski hehe

REKLAMA

Kondziu - 12 lutego 2016, 22:24:32 - d51a44bbf.access.telenet.be
1 liga wisełka !!!! jest marzenia się spełniają !!:D

123 - 12 lutego 2016, 22:24:45 - adix124.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten ondrasek to przynajmniej wie o co w piłce chodzi a tak to zgroza mecz a sadlok jest cienki jak wawrzyniak

ree - 12 lutego 2016, 22:24:45 - host-2-90.elwico.pl
Przemek,siwewlosy macie jakis swoj fanpage na facebooku lub maila? bo muszę się z wami pilnie skontaktować

Andrzej - 12 lutego 2016, 22:24:47 - 78-11-45-208.ip.fortes.com.pl
Nie było spalonego. Wisła zdobyła prawidłowo bramkę. Nikt jej nie przebił !!

Świnia - 12 lutego 2016, 22:24:49 - 91-145-139-13.internetia.net.pl
Sadlok piękna asysta.

Kowal - 12 lutego 2016, 22:24:51 - ool-3f8fe2bb.dyn.optonline.net
Holota jest dramatyczny!!!!!!

1122334444 - 12 lutego 2016, 22:24:55 - 163-144.beskidmedia.pl
z tak beznadziejnym trenerem to dobry wynik

ja - 12 lutego 2016, 22:24:58 - 93.175.85.56
Byłem na Ruch - Zagłębie, teraz oglądałem Śląsk-Wisła w c+ i trzeba przyzna, że poziom dramatycznie niski. Okresy przygotowawcze zabijaja ta lige.

bartula - 12 lutego 2016, 22:25:03 - 77-253-172-18.adsl.inetia.pl
KTO SIĘ ŚMIEJE Z wISŁY? Wpisujcie miasta: Brzeszcze

nikt - 12 lutego 2016, 22:25:23 - adrs59.neoplus.adsl.tpnet.pl
Same wspaniałe mecze dzisiaj. Mnóstwo ofensywnej gry, piękne gole, nieszablonowe akcje, znakomite parady bramkarskie. Czekałem na to niemal dwa miesiące!

REKLAMA

Asd - 12 lutego 2016, 22:26:16 - 89-76-149-165.dynamic.chello.pl
Kolejny żenujący rekord frekwencji we Wrocławiu. Nieco ponad 1300 widzów w takim mieście?!

Kilo - 12 lutego 2016, 22:26:24 - 77-254-207-203.adsl.inetia.pl
Wisla Dno. Pawłowski OUT NATYCHMIAST;d - wiem, że zwalnianie trenera po 1szej kolejce wiosny jest bezsensowne, ale Wisła jest tragiczna! - Bałaszow: ile on sytuacji zmarnował... anemiczny jakiś taki, Criveilaro nic nie wniósł po zmianie... Cywka - wiadomo. Dno dno dno. To się może skończyć tragicznie jeśli w Wiśle coś się nie zmieni.

Slasher - 12 lutego 2016, 22:26:26 - 31-178-224-234.dynamic.chello.pl
Cierzniak by wybronił strzał Hołoty...

Aw - 12 lutego 2016, 22:28:32 - 088156130211.dynamic-ww-2.vectranet.pl
1liga, 1liga wisełka!!!

judasz - 12 lutego 2016, 22:29:07 - n28-01-01.opera-mini.net (83.137.1.198)
mial byc remis to sie holota nie popisal

Hades - 12 lutego 2016, 22:30:57 - 95-155-64-170.internetia.net.pl
Przegrać z tak beznadziejnym Śląskiem to wielka sztuka - brawa dla Wisły! Niech Wam w 1 lidze będzie dobrze

Wasz_Pan - 12 lutego 2016, 22:32:01 - public-gprs366857.centertel.pl
Módlcie się towarzyszki żeby Cracovia jutro nie przegrała, bo jak Górnik wygra to jesteście już w strefie spadkowej...

Bromcik - 12 lutego 2016, 22:33:12 - 192.241.251.191
Ta Wisełka niedługo poleci na dno i zbankrutuje. Ten Cupiał to z nikim się nie chce dogadywać - ani z Legią w sprawach Hanldzika czy Cierzniaka, ani z Jagą w sprawie Burligi. On musi mieć straszne kompleksy. Szkoda tylko, że cierpi na tym tak bardzo znany i powszechnie lubiany klub w Polsce jak Wisła Kraków.

kumaty - 12 lutego 2016, 22:34:18 - dwt190.internetdsl.tpnet.pl
Nie rozumiem trenera Wisły...
Drzazga w sparingach strzelał bramki, fakt wypowiadał się że będzie Jokerem, ale nawet nie dać mu kilku minut przy takim słabym wyniku ?
To kiedy ma wejść ten joker?
Jak mecz będzie przegrany po 50 minutach ?
Kompletnie tego nie rozumiem...

kibic - 12 lutego 2016, 22:34:28 - 88-105-4-64.dynamic.dsl.as9105.com
Jutro Podbeskidzie musi pozamiatać na AmberGold Arenie i będzie dobrze.

enri - 12 lutego 2016, 22:36:55 - 91.215.35.117
Wiśle to chyba w tym sezonie jedynie mecz z Podbeskidziem się udał.

Kongo - 12 lutego 2016, 22:41:22 - ip-5-172-234-2.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wisła spaść nie spadnie ale ta gra jest bardzo słaba a wydawało się, że te transfery Ukraińca Boliaszowa i Ondraska zaowocują już na starcie ze Śląskiem.
Cóż pucharów w tym roku nie bedzie.

Zielony - 12 lutego 2016, 22:42:00 - apn-31-1-66-59.dynamic.gprs.plus.pl
Nie jestem co prawda kibicem Lecha ale Warty Poznań i życzę sobie by Wisła Kraków spadła w tym sezonie z Ekstraklasy.

Piłkarz - 12 lutego 2016, 22:43:15 - apn-31-2-20-22.dynamic.gprs.plus.pl
Hades ty sam jesteś beznadziejny to dopiero początek to co pokazał śląsk wrocław ty wogóle nie masz pojęcia o piłce

premo - 12 lutego 2016, 22:44:30 - abem78.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Wisła takiego meczu nie wygrała,z tak słabym Śląskiem ,mając tyle sytuacji,bedzie bardzo ciezka walka o utrzymanie!!!

REKLAMA

pewniak - 12 lutego 2016, 22:46:28 - host-89-238-26-154.smgr.pl
Dziś 13 tysięcy, a na następnym meczu 4 tysiące

Promień - 12 lutego 2016, 22:46:50 - 77-253-254-121.adsl.inetia.pl
Bardzo duże miasto, bardzo duża przyjaźń i bardzo duża publika haha...

Stańczyk - 12 lutego 2016, 22:52:36 - 89-64-153-50.dynamic.chello.pl
Generalnie to Dziadek Siwe Włosy i jego wnuczek Przemek nie mają raczej żadnych fanpage. Z tego co wiem są to realnie istniejące postacie. Nie zmienia to faktu, że komentarze są bardzo ciekawe a i wiedzę posiadają sporą. Dziadek chyba od lat jest fanem piłki bo pamięta różne szczegóły i ciekawostki. Ostatnio są rzadziej widywani na 90minut, kiedyś nawet ktoś podesłał filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=vztIc07hXEs
nie mniej ni więcej, życzę Przemkowi 100 a Dziadkowi 200 lat... na meczach Ekstraklasy oczywiście!

Bromcik - 12 lutego 2016, 22:56:43 - 192.241.251.191
Spojrzałem sobie na tabelę a tam... Wisełka przed przed ostatnie miejsce, tuż tuz przed strefą spadkową. mówiłem już tutaj niejednokrotnie, że Cupiał to jest zakompleksiony osobnik i pokieruje Wisełkę do I Ligi? Widać nie myliłem się, a grajki Wisełki nie chcą grac, bo jak to pewien klasyk kiedyś powiedział "Nie ma sianka, nie ma granka."

pewniak - 12 lutego 2016, 23:00:08 - host-89-238-26-154.smgr.pl
Swoja droga
Spadek Podbeskidzie i Wisła.

vvsv - 12 lutego 2016, 23:02:23 - 89-79-132-244.dynamic.chello.pl
Wisła w formie,jak na przyszłego pierwszoligowca przystało, starają się, można powiedzieć i trzymają poziom.

6091 - 12 lutego 2016, 23:03:40 - apn-46-77-124-67.dynamic.gprs.plus.pl
Cienko obie ekipy, poziom 3 Bundesligi. Gwiazda poleci, źle tam się dzieje - kto żyw próbuje stamtąd wiać, zawieszenia, a zero jakości. Szkoda Pawłowskiego.

akuku - 12 lutego 2016, 23:09:39 - 87-207-147-34.dynamic.chello.pl
I dobrze.Niech ta Wisła w końcu spadnie.

kosek - 12 lutego 2016, 23:09:50 - b0f831a8.bb.sky.com
e-klasa wita, śląsk nieco lepiej zaczyna sobie pogrywać chodz poziom meczu żenujący i raczej nie spadnie. ps. widziałem dziś po raz pierwszy przemka z dziadkiem na trybunach, dziadzia przez cały mecz sobie z butonierki popijał więc z meczu raczej niewiele pamięta

gurbi - 12 lutego 2016, 23:11:36 - dslb-088-064-068-156.088.064.pools.vodafone-ip.de
frekwencja na silonsku tradycyjnie zenujaca jak to w tym klubie

Sheva - 12 lutego 2016, 23:12:49 - public-gprs516632.centertel.pl
Wisła nie puści Cierzniaka do Legii bo na Reymonta jak patrza na tabelę to nie widza tej jedynki przed 4 i myślą ze walczą jeszcze z Legia i Piastem o mistrza. Nikt na wisle nie chcę tego pojac ze są bliżej dna niż pucharów.

U Rysiooo - 12 lutego 2016, 23:22:12 - ool-457a1b27.dyn.optonline.net
RYSIO Kamerun ogldajc mecz pomyslal sobie mecz moze I nudny ale jak bym ich wszystkich wyprowadzal na ulice ochh jak by bylo pieknie

olaf - 12 lutego 2016, 23:25:56 - public-gprs394768.centertel.pl
ale kibiców...

Emigrant - 12 lutego 2016, 23:35:43 - 2.98.90.255
Czyżby wstęp za darmo? Czy dawali coś do biletu?

tofik - 12 lutego 2016, 23:39:22 - ip-5-172-247-196.free.aero2.net.pl
Co do frekfencji,myślę że i tak dużo bo ekstraklasa to dno w lidze moze trafią się dwa mecze na których można zawiesić oko.Dlatego nie chodzę i oglądam angielską. Tyle w temacie

Bromcik - 12 lutego 2016, 23:41:37 - 192.241.251.191
Też nie chodze na Eklapę ,bo to niski poziom i szkogda mojej kasy, aby napychać kabze na pensję dla nieudaczników grajków.

Do ujadacz - 12 lutego 2016, 23:43:12 - 088156133191.dynamic-ww-4.vectranet.pl
Do ujadaczy na temat frekwencji
To bedzie druga frekwencja w tej kolejce

yt - 12 lutego 2016, 23:45:47 - 91-142-201-92.internetia.net.pl
Dziadek i Przemek - mecz w Chorzowie skończył się chwilę przed 20-stą, a we Wrocławiu zaczął się o 20:30 ... - jakim więc cudem zaliczyliście oba mecze ??? tak tak wiem że jest autostrada itp itd ale nie gadajcie że zaliczyliście w tych meczach dziś 4 pełne połowy ...

Bromcik - 12 lutego 2016, 23:50:10 - 192.241.251.191
@yt - jeszcze nie wyczaiłeś, że to trolle? :-D

Ciekawski - 13 lutego 2016, 0:03:33 - 176.4.137.237
Przemku wyjaśnij mi proszę jak się wam udało przejechać odległość pomiędzy stadionem we Chorzowie i Wrocławiu to jest prawie 200 km. W jakieś 40 minut . Macie prywatny odrzutowiec ? Bo kursowe samoloty nie latają bezpośrednio z Katowic do Wrocławia . Nawet gdybyście wyszli w pierwszej połowie to może zdążyli byście na droga polowe we Wrocławiu , no chyba ze Twój dziadek jeździ 200 km na godzinę po autostradzie gdzie ograniczenie jest 140 km/h a miejscami nawet 120 km/h.Ale zaraz zaraz to tez by mu zajęło jakieś 60 minut a nie 40 minut poza tym podrodze są jeszcze korki na bramkach we wrocku . Wyjaśnij mi proszę co to jest bus z bocianem bo nie rozumiem . A może jednak macie ten helikopter albo samolot ... Jak tak to przepraszam

nie ma zgo - 13 lutego 2016, 0:25:36 - ccm15.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co na płocie Stadionu Wrocław robi szmata Lechii Gdańsk?

kocur - 13 lutego 2016, 0:34:24 - ool-457a1b27.dyn.optonline.net
Morioka bedzie sie rozkrecal bo widac ze dobry z niego grajek tylko nie wiem czy sie do konca rozkreci grajac z takimi jak Hateley czy Holota, Holota musi wiedziec ze dla niego posiadanie pilki powinno byc zabronione , kazda jego akcja tak glupie decyzje ze szkoda gadac , Gosztonyi trudno powiedziec mam nadzieje ze nie bedzie to drugi Kielb ktory nadaje sie do gry w okregowce ogolnie to mecz wolny , slaby pilka ich meczyla po takiej przerwie to powinni grac z usmiechem na twarzy a tu jak by za kare.

Arek - 13 lutego 2016, 1:13:30 - afcq173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki Ci Boże, że oszczędziłeś Legii Sadloka.

yarema - 13 lutego 2016, 2:04:35 - 172.56.11.249
Pawlowski trener tragedia, Uryga,Sadlok dno, Ondrasek bardzo dobry ale musi miec wsparcie. Zmiany jak u Smudy.

urlopowicz - 13 lutego 2016, 2:17:26 - host-100.21.foxnet.com.pl
bilety po 5zl i zarobki max 5 tys.zl takie sa realia tej ligi. to jest ciut lepszy poziam niz reszta baltyckich lig

RR - 13 lutego 2016, 5:39:35 - apn-5-172-252-96.dynamic.gprs.plus.pl
Śląsk górna ósemka - pewne info !

gong - 13 lutego 2016, 7:21:55 - 85-222-16-83.dynamic.chello.pl
Piękny wynik! Śląsk&Motor eeeooo!

poprawnie - 13 lutego 2016, 7:47:00 - 90-156-52-228.internetia.net.pl
15-16 tys luda na meczu spiker podał liczbę, czesc karnetowcow wpuszczono innym wejsciem, padł system, a co do pory meczu , latem 40 stopni mecze o 15;30 zima mroz 20;30 ?? W PL zima max 19- 19;30

justyna - 13 lutego 2016, 8:18:25 - apn-95-40-36-117.dynamic.gprs.plus.pl
cytat z tt "spadajaca gwiazda - pomysl zyczenie" ;)

Qusododo - 13 lutego 2016, 8:25:22 - 188.246.159.11.rev.vline.pl
Mecz poziom tragedia, ale lubie poogladac sobie w tv mecze polskiej ekstraklasy bo raz sobie porechocze a raz rzuce soczyste @#$5%%% i gitara.

sdp - 13 lutego 2016, 8:42:35 - eww147.neoplus.adsl.tpnet.pl
najwazniejsze 3 punkty!

FooFighter - 13 lutego 2016, 8:58:23 - public-gprs353284.centertel.pl
Każda porażka Wisły cieszy mnie bardziej niż zwycięstwa ulubionych drużyn :D

pipi - 13 lutego 2016, 9:37:58 - apn-46-77-124-202.dynamic.gprs.plus.pl
Każdy tak płacze nad poziomem Ex. a potem ślęczy przed tv albo zapiedala na stadion. Później cały wieczór na 90m. Najlepszy pała to ten co tylko angielską ligę looka. No more tears.
To jak Petru:
JAGAONLYONE.

KCH - 13 lutego 2016, 9:55:10 - bwc170.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła nie strzeliła w lidze gola już od 515 minut, ostatni raz w derbach z Cracovią. Z tym składem co obecnie - bicie się o utrzymanie do ostatniej kolejki

bu - 13 lutego 2016, 10:19:03 - x5d83c3dd.dyn.telefonica.de
Co to ma być te 13tys, śmiech, mecz przyjaźni..jak ruch grał derby z górnikiem to tylko z Zabrza przyjechało 8tys, a na derbach raz 43tys i raz 46tys nie ważne jakie było miejsce w tabeli.. Z czym na świat Wrocław i Kraków..

Rafel - 13 lutego 2016, 10:33:58 - 83.218.124.102
Mecze na Sląsku Wrocław należy rozgrywać na starym stadionie bo w obecnej sytuacji to nie opłacalne a za oszczędzone pieniądze można wzmocnić skład i grać o trochę wyższe cele...

ktoś - 13 lutego 2016, 10:46:26 - ip-5-172-247-226.free.aero2.net.pl
Wisła spadek pewne info

WLKP - 13 lutego 2016, 10:53:34 - 77-253-245-25.adsl.inetia.pl
To widać ze Gdańsk Kraków i Wrocław do ostatniej kolejki walczyć bedą o 14 miejsce w tabeli
Dla mnie jednak wielki szacun dla prezesa Cupiała który powiedział ze z pewnymi klubami w tym kraju sie nie rozmawia

Sto(L)ica - 13 lutego 2016, 11:01:39 - cpa88.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobrze ten temu marnemu klubowi.Oby spadli do 1 ligi, Cierzniak siedzi i się z was smieje marna druzynko bez honoru i bez kibiców. 1 liga 1 liga gts!

Seba - 13 lutego 2016, 11:07:05 - abko95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Każdy wie, że w Krakowie jest tylko jeden klub a milicyjna Wisła aktualnie tam nie istnieje. Z resztą sami wyprowadzili się do Myślenic więc znają swoje miejsce w szeregu. A za tego Cierzniaka to powinni z 10 lat przekiblować w niższych ligach.

obiektywny - 13 lutego 2016, 11:07:39 - 89-78-178-71.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Śląska gol złoty Tomka Hołoty brawo

fan - 13 lutego 2016, 11:33:43 - 94-40-74-10.tktelekom.pl
Pierwsze koty za ploty

varadi - 13 lutego 2016, 11:34:56 - dynamic-78-8-238-212.ssp.dialog.net.pl
Fajnie , że Przemek z dziadkiem wrócili. Wreszcie jakieś sensowne i dowcipne wpisy. Zapraszam do Legnicy na Miedziankę.

Ksc - 13 lutego 2016, 12:01:28 - public-gprs350653.centertel.pl
Dzisiaj towarzystwo na ostatnie leci!

BKS - 13 lutego 2016, 12:04:29 - dyp193.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podbeskidzie z kim do spadku?

baraniuk - 13 lutego 2016, 12:10:08 - afps193.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczgo niejki stołica obraża inne kluby ... a moze niepokoisz sie ze malarz nie udźwignie i znów miszcza nie będzie ... cieżniak mógł podpisać klub może go odstawic takie mamy klimaty

jhjjhj - 13 lutego 2016, 12:47:56 - 178-37-172-205.adsl.inetia.pl
widać najbardziej zainteresowani Wisła są dziś kibicki tęczowego klubiku,czego się tak boicie macie przecież super bramkarza będzie z Darunią wymiatał w bramce haha

BJP - 13 lutego 2016, 13:08:06 - 02dc8b66.bb.sky.com
Podklad Teddyego smierdzial od poczatku.

Gdzie Mały - 13 lutego 2016, 13:20:51 - 89-65-241-192.dynamic.chello.pl
Czy ktoś ma jakieś informacje o Małackim dlaczego nie grał.

CHWDP - 13 lutego 2016, 13:29:02 - 89-64-8-57.dynamic.chello.pl
Polska liga, bawi, rozśmiesza do bólu. Co za bagno.

Golbi - 13 lutego 2016, 15:01:02 - 178235058113.czeladz.vectranet.pl
Podobno po meczu Hołota podpisał kontrakt z Wisła od lipca!!!!!

LEO - 13 lutego 2016, 15:16:26 - aex95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiosna rodzi w bólach

zdzich659 - 13 lutego 2016, 17:43:53 - 213-238-85-13.adsl.inetia.pl
do yt, dziadek dostał emeryture, i pozwolił sobie , zeby dłuzej pograł telewizor i taka mieli jazde

Kila - 13 lutego 2016, 18:18:36 - 94-40-74-10.tktelekom.pl
Środka brak tyle w temacie

tag - 13 lutego 2016, 20:42:54 - 82.Red-79-150-10.dynamicIP.rima-tde.net
Sadlok do legii---kazdy aut wrzucany do przeciwnika, Boguski do trampkarzy....reszta po trzech krotch podaniach traci glowe...uczcie sie od Sevilli bo inaczej II liga grozi na kilka sezonow....nie zartuje.....

Barista - 13 lutego 2016, 20:54:23 - host-188-122-3-205.finemedia.pl
Ja mam pytanie jak kibice slunska moga kochac najwiekszego sprzedawczyka w historii swego klubu bylego trenera dla ktorego wywiesili fane ?

Zenek - 13 lutego 2016, 21:08:28 - user-46-113-200-56.play-internet.pl
Pawłowski gdzie te puchary ? Kapka dość wyszukiwania szrotów,spadaj z klubu.Panie Cupiał pogoń Pan tych doradcow.Wisła dzięki w/w będzie
dnem.

DSW - 14 lutego 2016, 15:52:38 - host-62-141-205-58.swidnica.mm.pl
Slask i tak na spadek, garstka kibiców, pusty stadion, bajzel w klubie, marne grajki. Po co coś takiego w ekstraklasie?

kibic wise - 15 lutego 2016, 18:44:18 - 088156155038.stargard.vectranet.pl
tak niech wisła spadnie i wejdzie dolcan ząbki.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: