13 lutego 2016, 1:27:22 - mogiel
Debiut Patryka Hryniewickiego w Leiknirze

Patryk Hryniewicki zadebiutował w drugoligowym islandzkim Leiknirze Reykjavík w wygranym 1-0 (1-0) meczu Pucharu Ligi z Þrótturem Reykjavík. 15-letni Polak wszedł na boisko w 82. minucie za Kolbeinna Kárasona.

12 lutego 2016, 22:00 - Reykjavík (Egilshöll)
Þróttur (Reykjavík) 0-1 Leiknir (Reykjavík)
bramka samobójcza 7

żółte kartki: Árni Þór Jakobsson, Aron Lloyd Green, Viktor Unnar Illugason, Hilmar Ástþórsson - Árni Elvar Árnason.

MvA - 13 lutego 2016, 2:28:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeczywiście, najlepsze miejsce do rozwoju... Islandia....

Kol - 13 lutego 2016, 5:10:20 - *.dynamic.chello.pl
Niech uważa na gejzery...

andygier - 13 lutego 2016, 6:16:58 - *.adsl.inetia.pl
Młotki, jak ktoś ma 16 lat a od 3 gra w klubie to raczej nie pojechał tam rozwijać swoją karierę tylko jest synem emigrantów.

Maestro - 13 lutego 2016, 6:17:51 - *.centertel.pl
Tym sposobem Hryniewicki został pierwszym piłkarzem z rocznika 2000, który ma profil na 90minut. Spodziewałem się, że będzie to Bargiel, Tabiś lub Izdebski. Jeśli się mylę, to poproszę o poprawkę.

menel - 13 lutego 2016, 9:01:29 - *.radom.vectranet.pl
gratulacje, debiut w II Lidze Islandzkiej (porównywalnej do naszej ekstraklasy )w wieku 16 lat to sukces

@menel - 13 lutego 2016, 9:53:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba do naszej III ligi

ABC - 13 lutego 2016, 9:55:40 - *.retsat1.com.pl

Oskar - 13 lutego 2016, 10:00:38 - *.promax.media.pl
Ktoś wie czy tam grają o tej porze na otwartym stadionie czy w hali?

ds - 13 lutego 2016, 10:09:33 - *.dynamic.mm.pl
Rocznik 2000. Jak ten czas leci.

Marek - 13 lutego 2016, 11:32:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Syn Polskich emigrantów, wychowany już w tamtych realiach. Powodzenia

rumcajs - 13 lutego 2016, 14:42:25 - *.free.aero2.net.pl
dlaczego nie piszecie o Wszołku? uwzięliście się na chłopaka? w ostatnim meczu Hellasu miał 115 kontaktów z piłką, 10 zbiórek w tym dwie w ataku, 2 razy powiedział "mamma mia" i nieźle przymierzył z daleka, prawie trafił w piłkę

LEO - 13 lutego 2016, 16:17:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl