19 lutego 2016, 22:21:31 - dyrovski
Niemoc lidera, znów zero do zera

W drugim piątkowym meczu 23. kolejki Ekstraklasy lider ligi - Piast Gliwice zremisował na własnym boisku z Pogonią Szczecin 0-0. Był to drugi bezbramkowy remis gliwiczan w drugim meczu ligowym w 2016 roku.

Zimowa aura spowodowała, że mało było okazji bramkowych w pierwszej części gry. Obie drużyny miały problemy ze skutecznym rozgrywaniem piłki oraz celnymi podaniami. Pogoń starała się atakować głównie za sprawą stałych fragmentów gry, jednak dośrodkowania Rafała Murawskiego i Ricardo Nunesa były niedokładne. Po upływie pół godziny gry Mateusz Lewandowski mocno kopnął z dalszej odległości, ale i ta próba była niecelna. W 33. minucie pierwszy celny strzał został oddany przez gospodarzy. Patrik Mráz uderzył z rzutu wolnego, lecz Jakub Słowik bez trudu złapał piłkę. Cztery minuty później słowacki obrońca Piasta zacentrował z rzutu rożnego, a Mateusz Mak oddał strzał głową, jednak źle trafił w futbolówkę i ta poleciała obok bramki.

W drugiej połowie pierwsze celne uderzenie zostało oddane znacznie szybciej. W 50. minucie Martin Bukata kopnął z daleka bez przyjęcia, ale i tym razem Słowik nie miał problemu ze skuteczną interwencją. Siedem minut później Mak dośrodkował z prawej strony boiska, a strzał głową oddał Josip Barišić, lecz ponownie golkiper gości złapał piłkę. Następnie z rzutu rożnego zacentrował Kamil Vacek, ale strzał Martina Nešpora był niecelny. Po upływie godziny gry Bukata zagrał do Maka, a skrzydłowy gospodarzy dośrodkował w pole karne na głowę Nešpora, jednak Słowik obronił to uderzenie. W 68. minucie Vacek zagrał do Bartosza Szeligi, który minął Jakuba Czerwińskiego i oddał strzał, ale bramkarz "Portowców" wybił futbolówkę na rzut rożny. Następnie Radosław Murawski mocno kopnął z dalszej odległości, lecz Słowik - choć tym razem z trudem - obronił ten strzał.

19 lutego 2016, 20:30 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 0-0 Pogoń Szczecin

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 88. Uroš Korun, 5. Marcin Pietrowski, 91. Hebert - 19. Mateusz Mak, 9. Radosław Murawski, 25. Kamil Vacek (90, 21. Gerard Badía), 82. Martin Bukata, 2. Patrik Mráz - 90. Josip Barišić (78, 28. Kornel Osyra), 16. Martin Nešpor (67, 26. Bartosz Szeliga).

Pogoń: 1. Jakub Słowik - 21. Sebastian Rudol, 4. Jakub Czerwiński, 3. Jarosław Fojut, 33. Mateusz Lewandowski - 9. Adam Frączczak, 6. Rafał Murawski, 23. Mateusz Matras, 27. Takafumi Akahoshi (83, 10. Dawid Kort), 77. Ricardo Nunes (56, 7. Ádám Gyurcsó) - 11. Wladimer Dwaliszwili (56, 93. Łukasz Zwoliński).

żółte kartki: Radosław Murawski - Frączczak.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 5164.

siwewlosy - 19 lutego 2016, 22:22:24 - *.dynamic.chello.pl
Wynik jak przystało na bratobójczy pojedynek Murawskich... a kiedyś jeszcze był trzeci, taki z brodą i włosami co grał w Legii. Żółta piłka płatała trochę figli ale dramatu nie było. Widziałem już gorsze mecze. Niemniej z boiska wiało nudą. Ciekawiej było na trybunach, gdzie głównym tematem był Bolek. Na moje oko w Pogoni Gyurcso lepszy od Dwaliszwilego. Nawet taka anegdota przyszła mi do głowy "Węgier lepszy od Gruzina, a najgorsza Ukraina". Remis głównie za sprawą Słowika, który w bramce Pogoni niczym przed laty młody-gniewny, wysportowany, długowłosy Radek Majdan sparował wszystkie piłki. Piast kolejna strata punktów - typowa drużyna rundy jesiennej. Gliwice powitały i pożegnały nas śniegiem - mam nadzieję, że na A1 nie będzie zalegał, bo pora wracać do domu i jutro znów na mecze.

nikt - 19 lutego 2016, 22:22:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
suchooooooooooooooooo redakcjo

Przemek - 19 lutego 2016, 22:22:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podczas porannego kakao dziadek rzucił pomysłem, że jedziemy na Piasta. Po godzinie byliśmy już na rynku. Niestety w tym momencie pogoda się popsuła co poskutkowało tym, iż dziadek nie chciał przepłacać i poszliśmy na sektor młynowy Piasta. Spokojnie usiedliśmy na skrajnym sektorze ale i tak przez cały mecz byliśmy poniekąd zmuszani przez miejscowych fanów do stania i dopingowania. Boisko w Gliwicach było fatalne. Już chyba lepiej nie podgrzewać takiej płyty a zamrażać. Wtedy pewnie byłby równo i jednokolorowo. Pogoń za nic sobie miała, że gra na kartoflisku lidera. Tym samym nie doszło do tradycyjnej ubojni drobiu przez gospodarzy. Nie dokonali tego także goście i mecz zakończył się moim „ulubionym” wynikiem zero-zero.

cbnc - 19 lutego 2016, 22:22:45 - *.181.100.190
Piast spadek. Pewno info.

ghettowzl - 19 lutego 2016, 22:22:46 - *.internetia.net.pl
jaka rzeznia

cbnc - 19 lutego 2016, 22:22:54 - *.181.100.190

tylko pogo - 19 lutego 2016, 22:23:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo pogon punkt do punkta i na puchary idziemy!

Grzyw - 19 lutego 2016, 22:23:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Nareszcie. Mam nadzieję, że jednak ogórków nie będzie w pucharach.

obójek - 19 lutego 2016, 22:24:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry tytuł xD ............takie warunki do gry masakra xD

ragiungere - 19 lutego 2016, 22:24:01 - *.ip38.fastwebnet.it
Powinno być tak: "Fotel lidera Piastowi doskwiera" (a słaba Pogoń go poniewiera)

Boateng - 19 lutego 2016, 22:24:31 - *.itsa.net.pl
Kolejny mecz naszego wspaniałego lidera po którym bolą zęby i krwawią oczy.

Jakub - 19 lutego 2016, 22:25:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszystko ok tylko ze Szczecina to chyba same bydło przyjechało. Cały mecz tylko ku.

:-) - 19 lutego 2016, 22:25:34 - *.146.74.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to było to coś, na czym oni próbowali grać?...

Tomek - 19 lutego 2016, 22:26:16 - *.telekomunikacjawschod.pl
Zasnełem po 60 minucie

kalbaro74 - 19 lutego 2016, 22:26:43 - *.dynamic.chello.pl
Piast już nie jest taki mocny jak jesienią i nawet pucharów może zabraknąć.

Pszemo - 19 lutego 2016, 22:27:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Przemek:
10/10

Huai - 19 lutego 2016, 22:28:10 - *.adsl.inetia.pl
Co poradzić nie zawsze się zdobywa 3 ptk, czasem 1, ale bez uśmiechu to kara za nic, a i tak wiadomo Pogoń w pucharach. Aka się nie popisał dzisiaj jakis niewidoczny, ale na pewno przyjdzie forma jak nie w tym meczu to w innym.

tybned - 19 lutego 2016, 22:29:37 - *.dynamic.chello.pl
Mecz taki jaki stan boiska. Jedno tylko w tym "dziwne" - pan sędzia Gil, który po tym jak odmienił swój sposób sędziowania, tak by piłkarze patrzyli na niego inaczej niż wcześniej notorycznie w tym sezonie nie daje ewidentnych kartek. Dziwne...lub...

artekketra - 19 lutego 2016, 22:29:42 - *.dynamic.chello.pl
Piast ma mimo wszystko sporą szansę na puchary.

Frycek - 19 lutego 2016, 22:29:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoni ze zgodami dwa koła...

kolo - 19 lutego 2016, 22:30:37 - *.lublin.mm.pl
Na szczęście wieśniaki z Piasta nie będą reprezentować Polski w pucharach.Z taką grą dolna òsemka.

Majonez - 19 lutego 2016, 22:31:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro Cracovia wbija trójkę Niecieczy i niweluje dystans do kurczaków, walka o mistrzostwo rozegra się pomiędzy Pasami a Legią.

FTP - 19 lutego 2016, 22:31:28 - *.dynamic.mm.pl
ciezko bylo o inny wynik w takich warunkach, co nie zmienia faktu, z ejuz po Piascie

big - 19 lutego 2016, 22:31:41 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
Wygląda na to że będą jak Odra w 78! Mistrz jesieni, jedyni w historii 5 bramek Legii w jednej połowie a wiosną kicha.

tp - 19 lutego 2016, 22:32:30 - *.dynamic.chello.pl
@siwewłosy - całkiem dobre podsumowanie

Portowiec - 19 lutego 2016, 22:35:16 - *.255.234.54
Gdzie na takim kartoflisku grac ręce opadaja !!

VIP - 19 lutego 2016, 22:36:58 - *.syrion.pl
Niemoc w takich warunkach? Trzeba obie druzyny podziwiać że chciało im się grać w takiej aurze.
Dla Piasta wbrew pozorom nie jest to zły wynik jak się wszystkim znafcom wydaje. Boiska będą przypominały boiska to Piast nadrobi z nawiązką to co stracił w warunkach w których najlepiej czuja się polscy wirtuozi piłki kopanej.

znawca - 19 lutego 2016, 22:41:40 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Cracovii i Legii. Jeśli jutro pogoda nie pokrzyzuje szyków to Pasy powinny ograć Nieciecz. Legia pewne 3 oczka z KGHM. Walka o MP rozegra się między Krakowem a Warszawą. Szczecin, Gliwice, Poznan i Gdańsk walka o 3 miejsce. Tak to widzę.

niu - 19 lutego 2016, 22:42:12 - *.2.multiplay.pl
macie racje Piast już przed sezonem był uważany za faworyta na Mistrza Polski 2015/16 a teraz zawodzi

JanCor - 19 lutego 2016, 22:55:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widząc warunki i boisko, wiedziałem ze z fajnego meczu będzie to co było.
Szacun dla obu ekip ze dotrwali cało do końca.

Wolba - 19 lutego 2016, 22:56:41 - *.adsl.inetia.pl
Lider na jesien kwitnie po to by na wiosnę zbierać
wisnie albo odwrotnie, w kazdym razie Polska Ekstraklasa to musi wrócić do korzeni, nie za sprawą stadionów a za sprawą kibiców

prawdziwyk - 19 lutego 2016, 23:13:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyjdz gnoju jeden z drugim i graj w takich warunkach.
Brawo dla pilkarzy ze nie bylo kontuzji.
Co dalej z mistrzem zobaczymy napewno walka bedzie do konca jeszcze nie jeden tu potraci punkty.
Pozdro dla normalnych kibicow.

Cecylia - 19 lutego 2016, 23:14:49 - *.play-internet.pl
Piast ma sztame z białoruskim Szachtarem Soligorsk

siwewlosy - 19 lutego 2016, 23:14:59 - *.dynamic.chello.pl
Dziękujemy za miłe słowa Przemek ma informatykę już w szkole więc postanowił rozwinąć funpage (czy jak to się pisze).
Jutro znów na mecze choć u nas cały czas sypie śniegiem. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Ekstraklasy!

L - 19 lutego 2016, 23:19:06 - *.dynamic.chello.pl
he,he, he lider he, he, he. Już niedługo.

Kiedy - 19 lutego 2016, 23:23:00 - *.czarnet.pl
Pogoń Szczecin... ze stadionu... tzn konfidentow

prawdziwyk - 19 lutego 2016, 23:24:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

L - 19 lutego 2016, 23:25:07 - *.dynamic.chello.pl
I frekwencja 5164 w meczu z zespołem z górnej części tabeli, a na Legii w meczu z broniącą się przed spadkiem Jagiellonią było 25682, oto jest wasz lider w Gliwicach. pęknąć można ze śmiechu.

gregor102 - 19 lutego 2016, 23:29:20 - *.7-4.cable.virginm.net
Passa Pogoni bez przegranej podtrzymana na boisku lidera. Oby została jak najdłużej, pieczętowana jak największą ilością meczów wygranych.

Patryko96 - 19 lutego 2016, 23:29:27 - *.dynamic.chello.pl
Zgoda Piasta to wielokrotny Mistrz Białorusi i kilkukrotny uczestnik Fazy Grupowej Ligi Mistrzów BATE Borisov.Piast jeszcze się rozkręci.

Cecylia - 19 lutego 2016, 23:31:35 - *.play-internet.pl
Piast ma z powrotem sztame z Poloniom Bytom a Szczecińskie paprykarze ze Stilonem Gorzów i Kotwicom Kołobrzeg

jorgPG - 19 lutego 2016, 23:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co pokazała Pogoń, która ma dogonić słabego lidera? Pogoń dzisiaj nie zagrała NIC, a w drugiej połowie na farcie nie przegrała - Piast dominował całą połowę. Więc zanim zaczniecie pisać, że Piast jest słaby, to niech go ktoś wyprzedzi. Dzisiaj szczeciński pretendent do podium pokazał na tle "słabego" lidera jakimi są cieniasami.

afaf - 19 lutego 2016, 23:32:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było wiadome ze piast spuchnie, skoncza na 5-6 miejscu i tyle. druzyna jednej rundy hehe

5-ty - 19 lutego 2016, 23:35:14 - *.dynamic.chello.pl
a gdzie Pogoń będzie grała TE puchary

JanCor - 19 lutego 2016, 23:35:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
^ L nie patrz na Piasta i tym bardziej do przodu jak dźwigasz puchar bo z tyłu dostaniecie z buta > Cracovia.

luqe - 19 lutego 2016, 23:39:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do L
Pęknąc ze smiechu to można z ciebie baranie.
Warszawa-1753 tys mieszkańców
Gliwice-184 tys miezkańców
Jeżeli znasz się na czymś takim jak procenty (w to wątpie), to znajdziesz odpowiedz.
Nie pozdrawiam.

F@n - 19 lutego 2016, 23:47:02 - *.elk.mm.pl
Przecież Piast w drugiej połowie stłamsił całkowicie Pogoń.

Mareecki - 19 lutego 2016, 23:51:00 - *.internetia.net.pl
Ale to Pogoń w 1 wiodła prym. Mecz na remis. Warunki zweryfikowały obecną sytuację. Poza tym lepsze sytuacje miała Pogoń. Do tego Gil, który nie pokazał kilku kartek piłkarzom Gliwic. Ogólnie mecz był trudny to i szybko odejdzie w zapomnienie. Poza tym nie rozumiem czemu taki mecz jest w piątek o 20:30, a mniej atrakcyjne mecze (patrząc na tabele) są w lepsze dni.

GKS - 19 lutego 2016, 23:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piasta na pewno można się czepiać za mecz w Łęcznej, to co tam wyprawiali jest niewytłumaczalne, natomiast dzisiejszy remis był do przewidzenia i za to bym już psów na nich nie wieszał. Pogoń jest teraz silna i miała dobrą passę, a w drugiej połowie Piast (i po części śnieg) nie pozwolił jej praktycznie na nic.

I-23 - 20 lutego 2016, 0:10:30 - *.centertel.pl
Tylko Pogoń!!!!

Karus - 20 lutego 2016, 0:54:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Frycek to chyba jakas zgode z chinczykami przybiliscie bo do tej pory jezdzliscie po 100, 200 na ciekawsze wyjazdy.

mx - 20 lutego 2016, 1:52:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piast powoli zdycha, ech...Legia miszcz? Oby nie :<

axson - 20 lutego 2016, 1:54:47 - *.dynamic.chello.pl
Może warto poruszyć 2 tematy.1 gra w takich warunkach, każdy stadion w europie bedzie klepiskiem w takich warunkach i nie ma na to siły, to po pierwsze po 2 czy każdy z was mający troszķę oleju w głowie choć troszkę pomyśli że Piast może pomieszać w tej lidze w tym sezonie szacun za to co zrobili do tej pory mają za plecami potęgi tej ligi Legia .Lech Wisła.Piast już wygrał i pie ......lenie że jest słaby
możecie wsadzić sobie w buty, nikt nie mówi o mistrzostwie chłopaki grajcie tak dalej kumaci ukłon w stronę Piasta

Asia - 20 lutego 2016, 2:54:10 - *.40.249.205.threembb.co.uk
Kto w dwóch meczach z piastem zgarnął 4pk? Dziękuje chłopcy. Meczu należy nie oceniać patrząc na warunki paa

pewnyTyp - 20 lutego 2016, 4:12:10 - *.dynamic.chello.pl
70 minuta tego meczu na szczycie i z młyna Piasta słychać pytanie : którzy to nasi?. No comments.

jorgPG - 20 lutego 2016, 5:41:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w 71. minucie zjadłeś ostatniego czipsa, poprawiłeś kapcie i skoczyłeś w czasie meczu na dwójkę do kibla.

aspius - 20 lutego 2016, 6:30:18 - *.dynamic.mm.pl
Przed runda wiasenna stwierdziłem że Piast zajmje miejsce 3 na podium ale daje poprawkeze o 3-5 bedzie trudno, a oni juz o mistrzu mysleli.

M.KSG - 20 lutego 2016, 6:46:12 - *.play-internet.pl
Pogoń musi być mistrzem!

kawulok - 20 lutego 2016, 7:32:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to teraz Piastunki czas na w łeb w Gdańsku. Po 29 lutego Legia 2 pkt. przewagi nad Piastem

bolek - 20 lutego 2016, 7:48:42 - *.dynamic.chello.pl
jako kibic Pogoni z przykrością muszę stwierdzić(nie po dzisiejszym meczu)po wszystkich dotychczas rozegranych że Pogoń z czołowej czwórki gra najbrzydziej,a w zasadzie nie gra tylko umiejetnie się broni,ustawia na boisku,realizuje taktykę nakreśloną przez trenera.Czesio moim zdaniem dobry trener i jak widać jego plan przynosi efekty w postaci pkt.Natomiast próżno szukać ładnej,widowiskowej gry jak np.Cracovia której musze oddać w tym sezonie(mimo mojej antypatii do tego klubu)co jej.Na chwile obecną widzę Legię jako mistrza,Craxa vice,Piast(co moim zdaniem i tak jest duzym sukcesem-i trzeba pamietać że jesienia w lidze robili co chcieli)trzeci lub Kolejorz dalej Nasza Pogoń.Tak to to chyba realnie i w miarę sprawiedliwie wygląda-bez bujania w obłokach ze szczypta obiektywizmu.Życzę kibicom klubów ekstrakopanej aby oglądali więcej piłki w piłce w zmaganiach naszych dzielnych gwiazd.

ŁabędyKSG - 20 lutego 2016, 8:25:24 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Gliwice mają wysoką frekwencję o co Wam chodzi? Tylko że rozłożoną na 2 mecze ,drugie 5 tyś przyjeżdża na Górnik w niedzielę co nie jest żadną tajemnicą

BarPulpet - 20 lutego 2016, 8:55:17 - *.centertel.pl
Pusty kurnik kiepskiego lidera gdzie zamiast boiska jest kartoflisko.

:-) - 20 lutego 2016, 9:05:12 - *.146.72.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak, @siwewlosy, tak samo jak kiedyś komuna chciała go zniszczyć, tak robi to teraz - po powrocie do władzy. Różnica jest taka, że kiedyś trybuny go fetowały, a teraz mają na niego pluć - sterowane na życzenie genetycznego intryganta. i  tchórza, który po rozpętaniu burzy jak zwykle podwinął ogon i zwiał, "dziwnym" trafem akurat teraz lądując w szpitalu...

Dobolel - 20 lutego 2016, 9:25:45 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Widzę to tak samo

kibic - 20 lutego 2016, 10:06:16 - *.leon.com.pl
Wy serio liczyliście na to że piast zdobędzie mistrza he he he he he

whookash - 20 lutego 2016, 10:06:33 - *.adsl.inetia.pl
Oczy ropiały od oglądania tego "spotkania". Gdyby nie profesjonalne opakowanie Canal+ i doping kibiców mecz byłby z gatunku A-klasowych.

Sopot - 20 lutego 2016, 10:14:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwa mecze i juz wszystko w normie.
Po dwóch meczach Piasta strata 4 pkt to dużo i szybko...
To gra dla Legii i Cracovii .
Poza tym ten mit wspaniałej taktyki i super trenera jakby gasł.
Wszystkie kluby dziś Piasta traktują bardzo poważnie koncentrują się nad tym aby chociaż jeden pkt z nim zdobyć .
Na którym miejscu będzie Piast zależy jak dziś zagra Lech .

@Grzyw
Co roku mamy w europejskich pucharach ogóry typu Lech i Legia.
Jak zamiast nich zagra Piast,to tak samo odpadnie,najwyżej w trochę gorszym stylu.
Poza tym żadna różnica.

johnny - 20 lutego 2016, 11:33:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A janusze ciągle o pucharach. Jakby ktokolwiek miał tam coś ugrać hehe.
NC+ powinno zapłacić za wymianę murawy w Gliwicach. Można było mecz przełożyć choćby na poniedziałek czy wtorek i na pewno sam poziom byłby dużo wyższy.

5-ty - 20 lutego 2016, 11:35:30 - *.dynamic.chello.pl
Prawdziwa walka zacznie się jak będzie się grało za 3 punkty. Bo pomimo że Piast stracił 4 pkt to w "ekstraklasowej" rzeczywistości to 2 punkt, więc nie ma się czym podniecać

Rabbit - 20 lutego 2016, 12:14:01 - *.15-3.cable.virginm.net
@kawulok ale będę lał jak w Lubinie Legia dostanie w łeb.
Najzabawniejsze jest to że kibicom Legii już tak odwaliło że nie liczą się z żadnym przeciwnikiem dopisując sobie już punkty przed meczem.

elo - 20 lutego 2016, 13:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kto mówił o mistrzostwie Piasta? Chyba tylko wy. Piast nic nie musi, już wyrobił 1000% normy i należy się za to szacunek. To nie Legia, która "musi" zdobyć mistrzostwo, bo przecież hurr durr stulecie.

halo - 20 lutego 2016, 13:40:30 - *.092.077.pools.vodafone-ip.de
to jest lider? u hanysach czwarta liga gra lepiej

D - 20 lutego 2016, 13:47:10 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Legia i Lech przecierają szlaki. Nie mają sobie równych w Ekstraklasie organizacyjnie i finansowo. Szacunek dla Piasta i Pogoni, ale ciężko się oglądało ten mecz i z całą pewnością nie zasługują na europejskie puchary, Cracovia zdecydowanie powinna być wyżej od nich.

Rabbit - 20 lutego 2016, 14:07:54 - *.15-3.cable.virginm.net
@D o tym kto i gdzie powinien być zadecyduje końcowa tabela, oczywiście gdyby Piast nie dał rady(co łatwe nie będzie), to wolałbym Cracovię w roli M.P zamiast Legii.
Z drugiej strony widać że Piast który oddychał rękawami w Łęcznej gdzie było widać brak świeżości po ciężkich przygotowaniach powoli wraca do formy.
Wczoraj w drugiej połówce wyglądało to już lepiej, oczywiście ciężko wyrokować po meczu w takich warunkach ale nie będąc hurraoptymistą widzę że Piast jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

kibol ps - 20 lutego 2016, 14:24:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
szacunek za walke na takim "boisku"

L - 20 lutego 2016, 16:13:40 - *.dynamic.chello.pl
@ luqe, a w Zabrzu gdzie jutro będzie prawie tyle samo kibiców co na Legii, czyli idąc tokiem myślenia twojego ptasiego móżdżka,to Zabrze ma tyle samo co Warszawa mieszkańców i 8x więcej od Gliwic. A frekwencje największą mają w Niecieczy, przy procentowym przeliczeniu.Tylko procentowo to liczą tylko tacy jak ty.A pozdrowienia to możesz sobie wsadzić tam gdzie ci słońce nie dociera.

LEO - 20 lutego 2016, 16:16:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śnieg był największą atrakcją tego meczu

Julani - 20 lutego 2016, 16:24:02 - *.146.66.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Byłem na tym meczu.Warunki straszne

TW Bolek - 20 lutego 2016, 17:17:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
Piat to klub bez tradycji więc skąd to zdziwienie frekwencją?

Rerekimkum - 20 lutego 2016, 18:41:47 - *.systel.pl
Ale o co halo , Piast ma większa średnia z ostatnich 3 sezonów jeśli chodzi o frekwencje niz górnik ...
Liczy sie tu i teraz , i walka najlepszych a nie walka o utrzymanie i pieniądze z miasta

elvis - 20 lutego 2016, 19:14:28 - *.2-1.cable.virginm.net
PS. kto pozwolił rozgrywać mecz na tym kartoflisku? masakra... Powinien być walkower dla Pogoni za nieprzygotowanie murawy do spotkania przez gospodarzy...

ostry - 20 lutego 2016, 20:38:40 - *.dynamic.chello.pl