20 lutego 2016, 17:19:07 - Adrian10
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla FC Bayern München w wygranym 3-1 (0-1) meczu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi z SV Darmstadt 98. To 22. ligowe trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie. 27-letni napastnik grał całe spotkanie.

20 lutego 2016, 15:30 - Monachium (Allianz-Arena)
FC Bayern München 3-1 SV Darmstadt 98
Thomas Müller 49, 71, Robert Lewandowski 84 - Sandro Wagner 26

żółte kartki: Rafinha, Joshua Kimmich (Bayern).

sędziował: Michael Weiner (Dolna Saksonia).
widzów: 75 000.

Cały mecz w drużynie gości rozegrał były obrońca Wisły Kraków Júnior Díaz. Na ławce rezerwowych całe spotkanie przesiedział natomiast polski bramkarz Łukasz Załuska.

Bayern jest liderem Bundesligi z 59 punktami na koncie. Darmstadt plasuje się natomiast na trzynastej pozycji z 24 punktami.

bawaria - 20 lutego 2016, 17:20:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hip hip hura

gb - 20 lutego 2016, 17:21:00 - *.opera-mini.net (*.206.9.26)
Ato ci psikus

Rafał - 20 lutego 2016, 17:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pokaz niedołęstwa lewandowskiego. Partolił aż miło. Zwykły dowód że w takim Bayernie mając tyle sytuacji przysłowiowy Rasiak grając na szpicy walił by co sezon króla strzelców.

JAZDA - 20 lutego 2016, 17:27:19 - *.centertel.pl
Frekwencja jak w całym sezonie na stadionie Łęcznej

@Rafał - 20 lutego 2016, 17:28:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jakie znasz przysłowia o Rasiaku?

Mati - 20 lutego 2016, 17:30:19 - *.adsl.inetia.pl
Ale ilość widzów chyba z poprzedniego meczu spisana, bo mnóstwo wolnych miejsc było. Brawo Lewy !

Znany - 20 lutego 2016, 17:54:08 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Lewy jest Super strzelcem Bayernu bez ciebie Bayern by miał moim zdaniem mniej punktów niż zdobył liczymy na to że z Juventusem coś strzelisz ale na dziś Brawo Lewy09 Kolejorz pamięta twe gole i Króla Strzelców

gjj - 20 lutego 2016, 17:54:11 - *.play-internet.pl
Spalony jak najbardziej prawidłowy, a pieniacze niech sobie kupią dobrej jakości okularki.
I tak nie pobije rekordu Rudnevsa z Turynu HAHAHA!!!

Dark - 20 lutego 2016, 18:23:11 - *.dynamic.chello.pl
Do @Rafał - 'Przysłowiowy' nie oznacza koniecznie dotyczący jakiegoś przysłowia.
Do ondrej - Ma. Spójrz na sam początek newsa.

WTG - 20 lutego 2016, 18:43:54 - *.limes.com.pl
Nie grałby by w Bayernie, gdyby wcześniej nie strzelał goli w Borussii. Jak się coś osiągnie to potem ma się łatwiej.

Bolo - 20 lutego 2016, 18:53:00 - *.38.95.97
I jeszcze sędzia ukradł mu prawidłową bramkę!!!

Remigiusz - 20 lutego 2016, 18:58:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lewy, w końcu doczekaliśmy się piłkarza naprawdę ze światowego topu

drewno - 20 lutego 2016, 19:03:18 - *.opera-mini.net (*.26.182.35)
Zadam proste pytanie : Znów strzelił z 3 metrów na pusta bramke ??? 3/4 bramek tak stzrela .Król strzelców el. na Euro 12 bramek z w tym 9 z Gruzja i Giblartarem z czego sie tu podniecać ??

100mil - 20 lutego 2016, 19:56:02 - *.bb.sky.com
jest dzik , 22 bramek w 22 mecze.

bigos - 20 lutego 2016, 19:59:21 - *.adsl.inetia.pl
Drewno a Tobie pewnie w żadnej sytuacji w życiu nie udało sie strzelić gola dlatego tak mamroczesz.Zamilcz lepiej.

abc - 20 lutego 2016, 19:59:40 - *.skybroadband.com
Lewandowski slaby ,najbardziej znany w Bundeslidze i tak zawsze pozostanie Jan Furtok

Kuba - 20 lutego 2016, 21:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ abc - no pewnie. Jan Furtok, który na przełomie lat 80 i 90 strzelił w Bundeslidze 60 goli, raz był wicekrólem strzelców, ale nie wygrał niczego na pewno przewyższy w ocenach Lewandowskiego (dwa razy więcej bramek, król strzelców, trzy mistrzostwa itp.).
Oczywiście osiągnięcia Furtoka są niemałe, ale pisanie, że jest i będzie on bardziej znany od Roberta jest IMO bez sensu. Po co pisać takie rzeczy? z samej złośliwości? To kiepska motywacja.

@ drewo - 20 lutego 2016, 21:28:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Muller z reprezentacji Niemiec grał w tej samej grupie i jakoś nie udało mu sie nastrzelać tylu bramek jakimś ogórkom z Gibraltaru albo innej Gruzji, poza tym Lewy każdemu rywalowi w grupie strzelał bramki. Ponadto sam strzelił więcej niż bramek niż całe reprezentacje Portugalii, Walii, Rumunii, Węgier, czy tam Albanii(Ona też awansowała na EURO), więc japa tam.

OO - 20 lutego 2016, 21:49:46 - *.adsl.online.nl
@abc Ty jesteś słaby a Lewego zostaw w spokoju.

Mądry - 20 lutego 2016, 22:46:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To że Lewandowski strzelił to NIE powód do tego by go wychwalać ale też NIE powód by go obrażać.
Mnie bardziej cieszy że gola strzelili młodzi czyli Kownacki i Świderski.

KSG - 20 lutego 2016, 22:48:46 - *.zabrze.vectranet.pl
Nie 22 w meczach tylko w 21 meczach 22 bramki.Brawo Lewy.

OO - 20 lutego 2016, 23:43:39 - *.adsl.online.nl
Dziś Lewandowski strzelił dwa gole i dwa strzelił prawidłowo. Ach ci sędziowie!!!

@frekwencj - 21 lutego 2016, 8:27:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bayern tak jak Real, Barcelona czy inne kluby w europie podaje liczbę sprzedanych biletów, a że w tych klubach 95% to karnety to widać nieraz pełno pustych miejsc, ale liczba karnetowa podana.

Woo-Cash - 21 lutego 2016, 9:10:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co wy tu chrzanicie. Widzieliście dobrze niezaliczoną bramkę? Lewandowski nie był na spalonym, ale wcześniej podający (nie pamiętam, kto to był) był na kilkumetrowym spalonym. Jak najbardziej słusznie niezaliczona.

MKS - 21 lutego 2016, 9:28:28 - *.dynamic.chello.pl
Drewno . Pewnie jak Szkocja - Polska w 93 minucie strzelil darles sie jak szalony wiec zamilcz amatorze

Tomek - 21 lutego 2016, 9:40:23 - *.static.ip.netia.com.pl
Każdy widzi w jakiej formie jest Lewandowski. Nie są tu potrzebne żadne hejtujące komentarze bo ośmieszają one tylko i wyłącznie ich twórców. "Psy szczekają, a karawana jedzie dalej."

Adams - 21 lutego 2016, 11:52:49 - *.adsl.inetia.pl
Do hejterów: Najlepszy polski piłkarz od czasów Bońka. Nie? No to kto?
Wśród 3 najlepszych napastników wraz z L. Suarezem i K. Benzemą. Nie? To kto inny w tej trojce?

neol - 21 lutego 2016, 13:24:36 - *.net-bis.eu
Brak konsekwencji 90 minut - swego czasu odliczali Lewemu bramke rzekomo nie zdobyta przez niego, mimo ze oficjalnie przypisano jemu. Tym bardziej, ze wazyly sie wtedy losy tytulu krola strzelcow. Teraz nieuznano mu prawidlowo zdobytej bramki, wiec 90minut powinno liczyc mu juz 23 gole. Nieprawdaz?

LEO - 21 lutego 2016, 15:19:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest Weekend i jest gol
Brawo Robert

@Rafał - 21 lutego 2016, 15:36:11 - *.stargard.vectranet.pl
A ty wszędzie wylewasz jad na Lewandowskiego, nawet jak zagra bardzo dobry mecz. Jesteś zwyczajnym trollem.