21 lutego 2016, 15:55:16 - koofel
Robert Wulnikowski obronił rzut karny Sebastiana Tyrały

FC Rot-Weiß Erfurt wygrał 1-0 (0-0) z FC Würzburger Kickers w spotkaniu 26. kolejki niemieckiej 3. Ligi. W 65. minucie bramkarz gości Robert Wulnikowski obronił rzut karny wykonywany przez Sebastiana Tyrałę. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie, a Tyrałę w 90. minucie zmienił Jens Möckel.

21 lutego 2016, 14:00 - Erfurt (Steigerwaldstadion)
FC Rot-Weiß Erfurt 1-0 FC Würzburger Kickers
Carsten Kammlott 56

żółte kartki: Sebastian Tyrała - Emanuel Taffertshofer, Dominik Nothnagel, Lukas Billick.
czerwona kartka: Elia Soriano (65. minuta, Würzburger Kickers, za faul taktyczny).

sędziował: Marcel Schütz (Południowy Zachód).
widzów: 4121.

W 65. minucie Sebastian Tyrała (Erfurt) nie wykorzystał rzutu karnego (Robert Wulnikowski obronił).

Poza kadrą gospodarzy znaleźli się Patrick Schikowski oraz były pomocnik Wisły Kraków Fabian Burdenski, a w składzie gości zabrakło grającego w przeszłości w Górniku Zabrze Paula Thomika.

Würzburger Kickers mają 34 punkty i zajmują dziesiąte miejsce w tabeli, Rot-Weiß Erfurt z 30 oczkami jest piętnasty.

Paweł - 21 lutego 2016, 16:20:47 - *.dynamic.chello.pl
Hej! To pierwszy raz w historii newsów 90minut, gdzie w lidze zagranicznej rzut karny wykonywany przez Polaka jest obroniony przez Polaka. Chyba że się mylę?

puti - 21 lutego 2016, 18:08:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
polski mecz

@Paweł - 21 lutego 2016, 18:10:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wydaje mi się, że masz rację, przynajmniej ja widzę pierwszy raz coś takiego Może redakcja wyjątkowo by mogła napisać czy to pierwszy taki post w historii ?

mefisto - 21 lutego 2016, 18:28:03 - *.ip38.fastwebnet.it
W roku 1998 Adam Matysek obronił rzut karny strzelany przez Tomasza Hajtę.

LEO - 21 lutego 2016, 18:46:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Karaś - 21 lutego 2016, 19:28:26 - *.dynamic.mm.pl
Przeczytałem "Robert Lewandowski"i zonk :D

enri - 21 lutego 2016, 19:53:40 - *.215.35.117
Ciekawe czy Ci dwaj Panowie stając naprzeciwko siebie w ogóle myśleli że są Polakami. Niecałe 30 lat życia w Niemczech robi swoje.

Bobby - 21 lutego 2016, 23:17:37 - *.radzionkow.vectranet.pl
Tak, na pewno to były ich pierwsze myśli ,,o kurczę strzelam w Polaka.. o kurczę bronię strzał Polaka, ależ to piękne!"