26 lutego 2016, 22:24:18 - dyrovski
Przy Kałuży zawód duży

W drugim meczu 24. kolejki Ekstraklasy Cracovia przegrała na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin 1-2 (0-1). Gole dla gości strzelili Filip Starzyński z rzutu karnego i Łukasz Janoszka. "Pasy" odpowiedziały trafieniem rezerwowego Boubacara Dialiby.

Początek pierwszej połowy przebiegł spokojnie. Żadna z drużyn nie dążyła za wszelką cenę do zdobycia bramki, a dobre ustawianie się w obronie obu zespołów utrudniało przeprowadzanie składnych akcji. Dopiero w 19. minucie groźnie zaatakowali goście. Filip Starzyński dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, a strzał głową oddał Jakub Tosik, jednak piłka poleciała obok słupka.

W 30. minucie zza szesnastki kopnął Bartosz Kapustka, ale to uderzenie także było niecelne. Następnie próbę z dalszej odległości podjął Deleu, lecz strzał ten był kompletnie nieudany i Martin Polaček bez trudu złapał futbolówkę. Gdy wydawało się, że do przerwy utrzyma się bezbramkowy remis, Piotr Polczak sfaulował w szesnastce Krzysztofa Piątka i sędzia odgwizdał rzut karny. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Starzyński i pewnym uderzeniem pokonał Grzegorza Sandomierskiego.

Na początku drugiej części gry szansę stworzyli sobie krakowianie. Deleu zacentrował w pole karne, ale Jakub Wójcicki nie zdołał oddać strzału głową. Do piłki biegł jeszcze Erik Jendrišek, lecz uprzedził go golkiper gości i wybił futbolówkę. W 54. minucie "Pasy" doprowadziły do remisu. Damian Dąbrowski podał do Boubacara Dialiby, a Senegalczyk oddał mocny strzał z okolic szesnastego metra i nie dał szans na skuteczną interwencję Polačkowi. Dziewięć minut później Zagłębie ponownie wyszło na prowadzenie. Łukasz Piątek zagrał do Starzyńskiego, a ten bez przyjęcia podał do Łukasza Janoszki, który uderzył zza pola karnego i pokonał Sandomierskiego.

26 lutego 2016, 20:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-2 Zagłębie Lubin
Boubacar Dialiba 54 - Filip Starzyński 45 (k), Łukasz Janoszka 63

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 26. Deleu, 21. Hubert Wołąkiewicz, 24. Piotr Polczak, 23. Łukasz Zejdler - 22. Jakub Wójcicki (73, 71. Anton Karaczanakow), 14. Damian Dąbrowski, 10. Mateusz Cetnarski, 67. Bartosz Kapustka (72, 9. Dariusz Zjawiński), 62. Erik Jendrišek - 27. Marcin Budziński (46, 7. Boubacar Dialiba).

Zagłębie: 1. Martin Polaček - 4. Aleksandar Todorovski, 33. Ľubomír Guldan, 2. Maciej Dąbrowski, 24. Jakub Tosik - 9. Arkadiusz Woźniak, 17. Adrian Rakowski (59, 28. Łukasz Piątek), 20. Jarosław Kubicki, 18. Filip Starzyński, 14. Łukasz Janoszka (76, 7. Krzysztof Janus) - 26. Krzysztof Piątek (85, 27. Michal Papadopulos).

żółte kartki: Kapustka, Deleu, Zjawiński - Todorovski, Tosik, Woźniak, Kubicki.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 8605.

siwewlosy - 26 lutego 2016, 22:24:45 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia walczy o puchary, a Zagłębie o miejsce w czołowej ósemce wiec od samego początku obie drużyny skoczyły sobie do gardła niczym tygrysy z pobliskiego ZOO w Lesie Wolskim. Mimo wszystko zanosiło się na kolejne 0:0 do przerwy jednak sędzia odgwizdał dość kontrowersyjny karny do szatni, króty podziałał na Cracovię jak płachta na byka. Drugą połowę kapitalnie otworzył BlablaCar czy Boubacar... w każdym razie nowy Saidi Ntibazonkiza. Wydawało się, że Pasy przejęły inicjatywę, jednak nie wykorzystały szansy by iść za ciosem i młody Janoszka zmieścił piłkę przy słupku jak przed laty Ecik w Radzionkowie, który ośmieszał najlepszych bramkarzy w kraju. Owszem, Cracovia miała jeszcze swoje szanse ale albo brakowało centymetrów, albo z kolei Kapustka padał niczym w nocnym klubie.

Beret - 26 lutego 2016, 22:24:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia się skończyła!

tokas9 - 26 lutego 2016, 22:24:58 - *.nyc.res.rr.com
Karny z kapelusza dla Zaglebia, brak karnego po faulu na Kapustce... ale pan sedzia z Warszawy nie moze pozwolic aby ktokolwiek dogonil Legie.

Suseł - 26 lutego 2016, 22:25:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pisałem przed rozpoczęciem rundy: Piast i Cracovia nie będą się wysilać BO NIE MAJĄ PIENIĘDZY NA PUCHARY. Zrozumcie to, gimbusiarnia.

Igor - 26 lutego 2016, 22:25:32 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Szkoda. Cracovia wystartowała sezon z przytupem, a teraz jakby zgasła.

zl - 26 lutego 2016, 22:25:50 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Tak trzymać! Marsz w górę tabeli

do tokas - 26 lutego 2016, 22:27:08 - *.mobile.sferia.net
jak zwykle spisek , bo cracovia goni legię jak szalona i by dogoniła gdyby nie sędziowie

sf - 26 lutego 2016, 22:27:31 - *.algo.radman.pl
Piękny gol Borubara.

Piciu - 26 lutego 2016, 22:27:40 - *.icpnet.pl
Lech & Areczka & Cracovia
DUMA POLSKI

Kaos - 26 lutego 2016, 22:27:42 - *.bb.online.no
@Susel-czego Cracovia nie ma?? haha Jedyne czego nie mamy poki co to stabilna 11stka i dobra ławka bo jesli chodzi o pieniadze to Cracovia ma najbardziej stabilny budzet w Ekstraklasie ale co ty mozesz o tym wiedziec?
Co do meczu to szkoda punktow ale sedzia widac nie za bardzo chcial nam dac wygrac

nick - 26 lutego 2016, 22:27:54 - *.dynamic.chello.pl
Czemu zawód? JA SIĘ JARAM! ZAGŁĘBIE !!!

tokas9 - 26 lutego 2016, 22:28:03 - *.nyc.res.rr.com
Oczywiscie, ze spisek. Sedzia ewidentnie gwizdal pod Zaglebie.

@tokas9 - 26 lutego 2016, 22:28:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Karny dla ZL ewidentny, a faul na Kapustce rzeczywiście był, ale przed polem karnym. Brawo ZL!

Kristo90 - 26 lutego 2016, 22:28:41 - *.197.44.205
WZL! Dobry mecz, pierwsza ósemka!

kret. - 26 lutego 2016, 22:28:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Uff...Teraz Lechia i Śląsk.

cotamjakta - 26 lutego 2016, 22:28:50 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
co ci komentatorzy gadaja za głupoty że Zagłębie grało lepiej? w którym elemencie gry?

ja - 26 lutego 2016, 22:28:50 - *.adsl.inetia.pl
Brawo dla sędziego. Karny dla Zagłębia słuszny, Karnego dla Cracovii raczej nie było.

Suseł - 26 lutego 2016, 22:29:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kaos - nie ma pieniędzy na puchary, bo wszystko wydaliście na kupione mecze. Jesteście ludźmi bez honoru.

Luki_L - 26 lutego 2016, 22:29:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie było karnego po symulce Kapusty.To wstyd żeby reprezentant kraju tak frajelsko wymuszał karnego.

Wheeler - 26 lutego 2016, 22:29:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Wszystko świetnie. Jeszcze tylko żeby Rakowski nie wychodził w pierwszym składzie.

kres - 26 lutego 2016, 22:30:24 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz pokazał wielkość Legii

hyperion - 26 lutego 2016, 22:30:26 - *.markom.krakow.pl
Luks torpeda. Jak dla mnie Zagłębie na farcie, choć faktycznie po frajerskich akcjach Pasów. Sędzia też luks, zwłaszcza przy żóltku Kapustki.

eRwin - 26 lutego 2016, 22:30:55 - *.digicon.3s.pl
Starzyński i Janoszka...
Szkoda że, dla Ruchu już nie strzelają...

pablo - 26 lutego 2016, 22:32:30 - *.novacomp.pl
Craxa spuchnal puchary się marzymy hahaha a z Wisły się śmiali gdzie Wisła ich pykla 3-1

LOL - 26 lutego 2016, 22:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@cotamjakta: w elemencie strzelanych goli, gimbusie. Jest taki sport - piłka nożna - który polega na strzelaniu bramek.

Sheva - 26 lutego 2016, 22:32:37 - *.centertel.pl
Susel ale pierd..isz kacapaly baranie. Jakby nie ten nie udolny Raczkowski to byśmy tego nie przegrali :/ to co on gwizda to porażka. Mam nadzieje że ktos w końcu skasuje ta rurę Tosika

arkowiec - 26 lutego 2016, 22:32:48 - *.as13285.net
brawo zagłębie za wygraną ale cracovio nie martw się i tak będą co najmniej puchary

FanMKS - 26 lutego 2016, 22:33:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Uff - bez Zbozienia i w końcu są 3 pkt. Toporna ta extraklapa. Teraz 2 ważne mecze !!! Odpoczywać i we wtorek do walki o kolejne zwycięstwo. Wielkie ZAGŁĘBIE! Widzimy się w sobotę we Wrocławiu!

Gumowe uch - 26 lutego 2016, 22:33:19 - *.mynet.com.pl
Zasłyszane: Pewien zawodnik krakowskiego klubu z ulicy Kałuży kilka tygodni padł na glebę w nocnym klubie, gdy podbijał do laski pewnego krakowskiego kozaka. Młody "pan" piłkarz zapytał gościa czy wie kim on jest? W końcu już okrzyknięto go wielkim talentem. Odpowiedź była szybka i powaliła krakowskiego dryblera na parkiet. Ot i nasza gwiazda. Sodówka, sodówka, sodówka... O kogo chodzi?

Kaos - 26 lutego 2016, 22:35:05 - *.bb.online.no
Nie wiem o czym piszesz,nie jestem twoja matka

balon - 26 lutego 2016, 22:35:29 - *.ip.telfort.nl
jakby taka sytuacja z Kapustką zaistniała na euro we Francji to wszyscy z Was pisalibyscie ze ewidentny karny dla Polski, w Cracovii to dla Was symulant, pozdro obiektywni

koc - 26 lutego 2016, 22:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ewidentny, ale wolny, przecież to był faul przed polem karnym.

cotamjakta - 26 lutego 2016, 22:37:41 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
@lol- juskowiak też jest gimbusem? przed chwilą powiedział że cracovia grała lepiej

dobranasza - 26 lutego 2016, 22:39:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia na pewno nie pomógł Cracovii. Cracovia dużo traci bez Covilo. Zejdler na plus. Wygrana Zagłębia raczej przypadkowa, szczęśliwa i przy dużej pomocy sędziego. Kapustka powalony w polu karnym w sposób brutalny i bezsporny.

,,,, - 26 lutego 2016, 22:40:37 - *.unity-media.net
hahaha miod na moje serce...a co to za transparent na meczu????idziecie sprzedac komus kose...bez pozdrowien

rent - 26 lutego 2016, 22:45:52 - *.dynamic.chello.pl
Zgodnie z przewidywaniami Cracovia zaczęła oddawać mecze, żeby tylko nie zagrać w pucharach

Pa - 26 lutego 2016, 22:46:33 - *.play-internet.pl
Cracovia lepsza. Sędzia oszust.

FTP - 26 lutego 2016, 22:50:56 - *.dynamic.mm.pl
no i z kim ma ta Legia walczyc o mistrza?

Sopot - 26 lutego 2016, 22:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karnego na Kapustce nie było
Faul był minimalnie przed 16 tka
Cracovia niby z gry miała więcej ale liczy się co w siatce .
Co do Legii bo tyle tu o niej piszecie.
Ma bardzo szeroka ławkę wchodzi z ławki Hamalainen czy Borysiuk i jakość gry trzyma.
Zagłębie to nie jest słaba drużyna
Pokaże jeszcze nieraz klasę
Sami zobaczycie.

mx - 26 lutego 2016, 22:55:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
#Legiamiszcz. Wszystkie te wyniki się tak ładnie w jedną całość układają

stoki - 26 lutego 2016, 22:56:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
za co WOZNIAK JEST KAPITANEM! ZA UMIEJETNOSCI PILKARSKIE czy za to ze jest z Lubina... i co wniosl do gry papadopulos !i dlaczego koledzy malo podaja JANUSOWI !

lukasz88 - 26 lutego 2016, 23:00:53 - *.mmpnet214.tnp.pl
zakładając, że w ogóle doszło do przewinienia na Kapustce, to ne pewno nie odbyło się to w polu karnym, więc nie ma co gdybać, że sędzia powinien odgwizdać jedenastkę

ali - 26 lutego 2016, 23:06:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobry mecz Zagłębia w I połowie. W drugiej trochę było paniki, gdyż Cracovia poszła na całość. Lubin musi popracować na wyprowadzaniu piłki bo kilka razy mogli skutecznie wyprowadzić atak a brakowało dokładnego podania. Starzyński gra coraz lepiej, Woźniak też, haruje cały mecz. Obrona z Dąbrowskim i Guldanem nie popełnia prostych błędów.

gigannt - 26 lutego 2016, 23:07:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Handelek aż miło. Cracovia ma już utrzymanie, czas rozdać to co przyniósł los.

lechXVI - 26 lutego 2016, 23:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ta Legia słaba. Przecież dziennikarze zapowiadali, że będzie wszystkich lać na wiosnę, a tymczasem ten przereklamowany klubik wygrał w Lubinie tylko 2-1 i to jeszcze przy pomocy sędziego, bo Brzyskiemu się należała czerwona kartka.

loko - 26 lutego 2016, 23:18:51 - *.146.128.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zsh malpko wylazlas z bobrowego lasu? To nie ta liga to nie ten film ...

ghettowzl - 26 lutego 2016, 23:24:43 - *.internetia.net.pl
Cieszy wygrana - bardzo wazne punkty. Co do sedziowania to ZL tez moze narzekac - kartka dla Tosika zamiast dla Kubickiego, kilka nieodgwizdanych fauli etc.Zreszta Ostatnio z Legia to ZL bylo ofiara sedziowania. Faul na Kapustce przed polem karnym - jak cos. K. Piatek dostal po nogach od Polczaka, sam Polczak nie protestowal. Na plus mlody Kubicki i oczywiscie Dabrowski i Starzynski. K. Piatek rowniez na plus, chociaz mogl strzelic w 1 polowie bramke.

Buncol80 - 26 lutego 2016, 23:25:44 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Kiedy Legia wygrywała z Zagłębiem to w trakcie meczu powiedziałem że każda inna drużyna poza Legią dostała by tam łomot. I nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie moich słów. Cracovia podobnie jak Piast to drużyna jedno rundowa.
Zabawnie te teksty o tym że sędzie pomógł Legii. Hello w tym meczu nie grała Legia tylko Zagłębie , mało tego na waszej porażce zyskał Lech i Piast.
Ale rozumiem że w tępych zacietrzewionych umysłach jest tylko Legia. I jak tu nie pisać że macie komleksy Legii skoro na porażce Cracovi zyskało 5 klubów ale tylko o Legii piszecie.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
Jeszcze dwie takie kolejki i będzie w lidze pozamiatane

ponton1977 - 26 lutego 2016, 23:26:45 - *.17-4.cable.virginm.net
W.............Z............L

Konradarno - 26 lutego 2016, 23:37:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cracovia aby wygrać mecz(e) musi strzelać bramki a tych dziś w ich wykonaniu było jak na lekarstwo. Karnego dla Pasów nie było a dla Zagłębia.

A(L)G - 26 lutego 2016, 23:39:09 - *.opera-mini.net (*.254.209.62)
Jak kibice Amici mają czelność wypowiadać się na temat Legii, po meczu z Podbeskidziem?Jak tam Wasz Nicki Billy Cosby?Każdy gracz Lecha marzy o grze w Legii, ale Wam już nie ma kogo brać, sam szrot.

Neol - 26 lutego 2016, 23:41:13 - *.dynamic.chello.pl
Buncol80 - największą porażką Cracovii było założenie klubu Legii....

Bromcik - 26 lutego 2016, 23:46:46 - *.62.84.4
ktoś tu się śmiał z Legii, że wygrała "tylko" 2:1 na wyjeździe z dobrze dysponowanym Zagłębiem? xD

PASY - 26 lutego 2016, 23:53:58 - *.centertel.pl
Sedzia z Warszawy pilnował wyniku. W drugiej połowie nie podyktował 3 karnych dla Cracovii - tak to nie żart. Kto oglądał mecz ten widział 2 ręki obrońców KGHM w swoim polu karnym i faul na Kapustce. Inna rzecz, że pierwsza połowa przespana, Budziński słabiutko a Zejdler to nieporozumienie. Nieliczne kontry KGHM ciągle puszczane jego stroną. Jaroszyński kontuzja i stąd nietrafiony wybór trenera z Zajdlerem. Jedyny plus tego meczu to 3 oczka oddalające Wisłę od ósemki - bo Lubin to ich bezpośredni rywal. No cóż, pora na rehabilitację w Chorzowie.

maniek - 26 lutego 2016, 23:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to juz jest koniec nie ma juz nic pozdrowienia dla zaglebia z wislackich niepolomic

Magik - 26 lutego 2016, 23:57:04 - *.play-internet.pl
A karny na Kapustce?

maniek - 27 lutego 2016, 0:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
drewno polczak zrobil 2 karne a podyktowany byl 1

andy 66 - 27 lutego 2016, 0:02:23 - *.dynamic.chello.pl
Co to jest, do diabła ?! To tak ma wyglądać droga do mistrzowskiego tytułu ?!

nyrol - 27 lutego 2016, 0:06:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warcinka 1912 Warta a wy lpha litar 43000 na Legii kibiców z wsi wlkp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rakumdc - 27 lutego 2016, 0:07:35 - *.play-internet.pl
Oba Zagłębia znalazly sposob na pasy

Pogoń - 27 lutego 2016, 0:18:39 - *.play-internet.pl
To Pogoń wskakuje w niedzielę na 3 miejsce ;)

Arek - 27 lutego 2016, 0:31:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepsze w tym wszystkim jest, że Legia dziś nie grała, a wpisy o Legii to ponad połowa hehe. Co byście dzieciny zrobili bez Legii? Czym byście się emocjonowali? A co do meczu to od razu może 10 karnych dla Cracovii trzeba było dać. W ogóle to ja nie wiem skąd sobie żeście wzięli karnego na Kapustce, jak faul był przed polem karnym? Wy chyba zamiast hd to jakieś adhd oglądacie. Ja już po meczu Legii z Lubinem pisałem, że fajnie grali i jeszcze nie jednemu krwi napsują. Chociaż nie myślałem, że to już dziś, bo w Niedzielę trochę się jednak wypruli. A nożownikom zostaje już tylko wietrzenie spisków i walka o puchary, bo na mistrza to póki co jesteście za ciency w uszach.

damian - 27 lutego 2016, 0:39:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Arek Dziwne, że cała Polska się emocjonuje Legią, a na Łazienkowskiej dwumilionowa aglomeracja nie jest w stanie regularnie zapełniać stadionu choćby w 20,000. Na Łęczną w Grudniu przyszło niecałe 9,000. Dla mnie to taki sam wstyd jak frekwencja na Cracovii i to, że muszą się ratować biletami za złotówkę, by stadion podczas meczu jakoś wyglądał. Powycinali się maczetami z Wisłą, czy co?

judasz - 27 lutego 2016, 1:01:46 - *.opera-mini.net (*.137.1.218)
co na to swetru? cracovia spadek pewne info z sztabu kodowskiej swoloczy

Lechita - 27 lutego 2016, 1:03:12 - *.promax.media.pl
Do któregoś tam znawcy u góry co twierdzi, że Cracovia nie ma kasy na puchary, jakbyś się odrobinę znał to byś wiedział, że kluby zarabiają na pucharach no chyba, że trafią na jakiś egzotyczny kraj to koszty podróży są droższe niż premia z uefy ale jeszcze nie słyszałem żeby jakiś polski klub grając w eliminacjach do LE stracił na tym finansowo

werykop - 27 lutego 2016, 1:12:46 - *.dynamic.chello.pl
Szczerze ? Te Zagłębie gra ładną piłkę. To się da oglądać.

blah - 27 lutego 2016, 1:30:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co na to księża? Zawsze się wymądrzają w sprawach które ich nie dotyczą.

bibik - 27 lutego 2016, 5:51:22 - *.56.6.71
lubie to!!! I like this!!!

kibic - 27 lutego 2016, 6:02:05 - *.dynamic.chello.pl
,, Panie Prezesie ,, Boniek,,
,, dzisiaj w Krakowie będzie sędziował kolejny
"sędzia" a może i artysta z tzwn, Warszawy,,
...polecam aby Pan Prezes obejrzał ten mecz bo być może nauczy się Pan wielu nowych przepisów ,, o obiektywności komentatorów na C+ nie wspomnę bo poza Warszawą wszyscy są " z a u r o c z e n i"

tim - 27 lutego 2016, 6:31:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro z Jeleniej Góry,wygrana cieszy ZL

NOMAK - 27 lutego 2016, 7:23:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czyli mecz Wam wygrał RUCH

pol - 27 lutego 2016, 7:23:54 - *.play-internet.pl
Bawią mnie kibice legii czy wy na prawdę myślicie, że legia będzie wszystko wygrywać do końca sezonu? jeszcze nie raz noga im sie potknie

wuj - 27 lutego 2016, 7:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lekka wpadka Cracovia będzie w 3ce. teraz wpadka, ale na majstra

ueo - 27 lutego 2016, 8:12:57 - *.78.195.75
rymuje jak pasuje

Bartek - 27 lutego 2016, 8:37:50 - *.ssp.dialog.net.pl
To tylko pokazuje jak nasza ekstraklasa jest słaba ze faworyci przegrywają przyjdą eliminacje do europejskich pucharów i znów Polska będzie miało 0 uczestników. Mocni na swoim podwórku a w Europie są niczym.

silesia - 27 lutego 2016, 8:53:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem kibicem Legii ale trzeba docenić te 2-1
Na wyjeździe.
Cracovia przegrała z dobrą drużyna
Zagłębie gra szybko i składnie.
Z przodu ma szybkich zawodników
Tez i obrońcy Legii mieli z nimi duży problem.
Zagłębie ogra w lidze niejednego faworyta.
Dobrze przygotowane fizycznie i szybkościowo Stokowiec wiadomo.

Buncol80 - 27 lutego 2016, 8:54:20 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
@Bartek
a kiedy było zero uczestników?
Legia gra regularne w LE

Sopot - 27 lutego 2016, 8:57:50 - *.centertel.pl
Kibicuje Lechi, mistrza na 99% stety czy niestety zdobędzie Legia bo kto . Lechia w kratkę , Cracovia jak Piast jedno rundowcy . Tyle o extraklapie . Puchary ? Po co to komu, i tak wszyscy szybko odpadną w pierwszych rundach, moze Legia zagra 2-3 i tez odpadnie .

Tomasz Gru - 27 lutego 2016, 9:03:50 - *.free.aero2.net.pl
Lechia - Piast
Pewniak 1X

Tomasz Gru - 27 lutego 2016, 9:06:43 - *.free.aero2.net.pl
A co do Legii to LM. Jak nie teraz to kiedy ?
Było blisko dwa lata temu... Teraz kadra fajnie wygląda mam więc nadzieję że LM będzie
A najlepszym transferem to oczywiście jest zatrudnienie mega fachowca Staśka Czerczesowa. Dawno takiego trenera w Polsce nie było, wręcz nigdy... No może stawiając na równo jeszcze z Kasperczakiem

slovan - 27 lutego 2016, 9:18:53 - *.hornaorava.sk
Trzy takie znam...... arka,pasy i lech poznan :D

gosc - 27 lutego 2016, 9:26:53 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia powinna reprezentować Polskę w europejskich pucharach bo gra piękną energiczną, ofensywną piłkę.

Buncol80 - 27 lutego 2016, 9:37:35 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
@gosc
Być może powinna grac w pucharach, ale przy takich wpisach od razu przypominają mi się wpisy kibiców WKS których drużyna zakwalifikowała sie do pucharów 3 lata temu. W drugiej rundzie ich przygoda skończyła się na pamiętnym 1:9 z Sivillą.
Co ciekawe kibice po tej klęsce nadal uważali że WKS zagrał dobrze.
Prawda jest taka że dobre wyniki w pucharach moze zapewnić doświadczenie i umiejetności a nie efektowna gra jak piszesz.
Cracovia jesienią tez grała bardzo efektownie z z Legia było szybkie 1:3 już po pierwszej połowie.
Cracovie się fajnie ogląda ale w pucharach wróżę niestety klęskę.

realista - 27 lutego 2016, 10:09:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wlaczam taki mecz i patrze i oczom nie wierzę: piłkarze co chwilę! podają piłkę przeciwnikom i nikt ich nawet za to nie gani, ani nikt się nie dziwi... u mnie na podwórku za takie coś wylatuje się ze składu a w polskiej lidze zarabia się kokosy. Druga rzecz - bramkarz showman w drugim meczu... gosc nie umie piłki złapać od 15 lat a u nas gra... masakra ;D

JohnyKSG - 27 lutego 2016, 10:47:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z Górnikiem wam sie udało,bo wpadało wszystko,co kopneliście w kierunku bramki,w dodatku same głupie błedy Górników,a teraz widac,że jesteście coraz słabsi...

Tomek - 27 lutego 2016, 12:05:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Legia zwyciezyla przy Kaluzy.
Sedzia z Warszawy ewidentnie sedziowal pod Legie.
Zenada.

artik21@po - 27 lutego 2016, 12:36:03 - *.dynamic.chello.pl
Co to za tytuł? Jaki zawód? Cała Polska cieszy się z porażek nożowników!

Corsar - 27 lutego 2016, 12:48:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszystko powoli wraca na stare. Po zaskakująco dobrej jesieni, Piast i Craxa puchną. Legia bez problemu zdobędzie mistrza, na pudle załapie się jeszcze Pogoń i ktos z trójki Jaga, Ruch, Piast. Lech poza pierwszą piątką. Szkoda tylko, że Śląsk i Wisła grają padakę, bo mogli by wysoko zakończyc ligę. Może w końcu Lechia się obudzi i dobije do czołówki.

rafi - 27 lutego 2016, 12:55:18 - *.146.8.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na obecna chwile mamy tylko Legie na europejskie puchary bo reszta druzyn to dramat. Liga jeszcze nigdy nie byla tak slaba jak teraz. Lech bez halamainena nie istnieje,piast juz swoje w lidze na jesien zrobil,cracovia max 6-8miejsce,lechia niby sklad po legii najlepszy ale nie przeklada sie to na wyniki. Mecze piatkowe tak slabe ze nie ma co komentowac. Kapustka przereklamowany bez formy. Sodowa mu juz bije do lebu,bez napastnika nie nastrzelaja bramek duzo. Powtarzam poza Legia w tym roku nie mamy kogo wystawic w pucharach.

rafi - 27 lutego 2016, 12:56:40 - *.146.8.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

rafi - 27 lutego 2016, 12:57:45 - *.146.8.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

rafi - 27 lutego 2016, 12:58:49 - *.146.8.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

luki - 27 lutego 2016, 13:09:10 - *.146.136.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kghm wygrywa, ale wtopa.

ZZTOP - 27 lutego 2016, 13:24:33 - *.finemedia.pl

Witajcie film WYKLĘTY kręcony jest z środków prywatnych i bardzo fajnie gdybyśmy wsparli tak ważny dla historii film
nnel=%C5%81%C4%99ckiFilmowo

Zaki - 27 lutego 2016, 13:25:10 - *.dynamic-ww-4.vectranet.pl
Zamiast teraz spekulować, że sędzia z W-wy, że ktoś coś może "zmajstrował" należałoby powiedzieć i zapytać się: a kto bronił Pasom strzelać gole...?! Wczoraj Cracovia wyraźnie nie miała swojego dnia. Przegrać też trzeba umieć.

xy - 27 lutego 2016, 13:38:53 - *.warszawa.vectranet.pl
O,git, zawsze cieszy jak pejsy przegrywają :-)

piter74 - 27 lutego 2016, 13:58:06 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
wygrana Zagłębia cieszy ale styl gry nie - szczególnie po strzeleniu drugiej bramki zespół nie potrafił wyprowadzić skutecznej kontry mimo odkrycia się przez Cracovię tylko wybijanie piłki byle do przodu na uwolnienie. Tak nie gra klasowa drużyna.

JI - 27 lutego 2016, 14:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze dzisiaj Piast w kitniak i legia samodzielnym do konca rozgrywek liderem.Pozostanie Legii tylko medale odebrac, wzmocnic sie zdziebełko i awanowac do LM. LEGIA !!!

BatoRy - 27 lutego 2016, 16:43:42 - *.inet-siec.pl
Zagłębie pokazywało dobrą piłkę już w meczu z Ruchem i Legią, więc wynik dla mnie nie jest zaskoczeniem. W Chorzowie exduet Starzyński-Janoszka, również byli wybijającymi postaciami w ZL.

ZNAWCA - 27 lutego 2016, 18:48:21 - *.centertel.pl
Popatrzcie w statystyki po tym meczu. KGHM ZL fart na całej linii. W dodatku sprzyjający sędzia z W-wy. Taktycznie rzeczywiście poukładani jak autobus zaparkowany przed bramą. Murowanie non-stop i laga do przodu. W Cracovii widoczny brak Covilo i Jaroszynskiego. Gramy dalej. Widać w tej lidze wszystko jest możliwe

Zaki - 27 lutego 2016, 20:48:00 - *.dynamic-ww-4.vectranet.pl
Najlepszą puentą do tej porażki była reakcja trenera Zielińskiego po meczu w w wywiadzie dla Canal+: nic się nie stało, zdarza się, gramy dalej.

Hajto - 28 lutego 2016, 4:52:47 - *.netcologne.de
Sprzed 10 lat, pamiętam dokładnie ten mecz ... Cracovia - Zagłębie Lubin 0:0, i tak jak powiedziałem: Liberda w bramce, Arboleda, Łukasz Mierzejewski, Łobodziński, Jackiewicz, Szczypkowski, Iwański, Chałbiński, na ławce Łukasz Piszczek.

My - 28 lutego 2016, 7:26:41 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętamy dokładnie.Tony przemyconych fajek z Niemiec,potrącenie kobiety na pasach...
Zagłębie-Cracovia 4-2
Cracovia-Zagłębie 1-2

i po crax - 28 lutego 2016, 10:53:41 - *.play-internet.pl
I po wielkiej Cracovii, a Zagłębie już z Legią miało przebłyski fajnej gry. Szkoda że legia juz nie ma żadnego konkurenta do Mistrza. i tak będzie przez długie, długie lata.No i zapraszam do zapełniania stadionów jak przyjeżdża Legia. Na Wronki, Chorzowy i inne Łęczne nie przychodzicie tak na swoje stadiony.LEGIA budzi respekt i każdy chce ją zobaczyć.