27 lutego 2016, 21:50:44 - mogiel
Bramka Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Stade Rennais FC w wygranym 2-1 (0-0) meczu 28. kolejki francuskiej Ligue 1 z Toulouse FC. Grosicki wszedł na boisko w 82. minucie za Giovanniego Sio. Była to jego siódma bramka w lidze w tym sezonie.

27 lutego 2016, 20:00 - Tuluza (Stadium Municipal)
Toulouse FC 1-2 Stade Rennais FC
Wissam Ben Yedder 78 - Ousmane Dembélé 90, Kamil Grosicki 90

żółte kartki: Yann Bodiger, Jean-Daniel Akpa-Akpro (Toulouse).

sędziował: Stéphane Jochem (Paryż).
widzów: 11 627.

Rennes zajmuje obecnie 4. miejsce w lidze z dorobkiem 41 pkt.

spec - 27 lutego 2016, 21:51:33 - *.231.34.215.koba.pl
znów to zrobił, szacun Kamil!

1906 - 27 lutego 2016, 21:52:51 - *.cable.smsnet.pl
Może i słabo gra, ale liczby go bronią

ya - 27 lutego 2016, 21:52:55 - *.tks.pl
ile we francji trwa 90 minuta? gratulacje Kamil!

Rafał - 27 lutego 2016, 21:53:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Groszek.

słowianin - 27 lutego 2016, 21:55:46 - *.dynamic.chello.pl
ya strzelili w 89 z sekundami i poszli za ciosem i druga padła między 91-92, potem sędzie skończył.

Freddy - 27 lutego 2016, 21:57:37 - *.szczecin.mm.pl
Czyli do Legii raczej nie wróci

KCH - 27 lutego 2016, 22:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co tam się działo; Tuluza - kolejny klub który spadnie i podobnie jak w przypadku innych znanych firm (Sochaux, Lens, Auxerre) będzie miał problem wrócić do Ligue 1. A swoją drogą ile już Grosicki strzelił bramek wchodząc z ławki w tym sezonie?

ya - 27 lutego 2016, 22:00:41 - *.tks.pl
pozdro słowianin, ja śledzę losy ex-stranieriego - Wolskiego w barwach wisły. trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że przez 20 minut zaliczył więcej udanych zagrań niż małecki przez całe życie

paprykarz - 27 lutego 2016, 22:01:34 - *.in-addr.broadbandscope.com
Ktos jeszcze wierzy w jego transfer do Legii?? Groisik po sezonie odejdzie do Bundesligi, albo Anglii i tyle. Przestancie marzyc! Ten gracz jest kotem!

dydek - 27 lutego 2016, 22:04:44 - *.dynamic.chello.pl
Pawłowski wydawca jjjj

FTP - 27 lutego 2016, 22:04:56 - *.dynamic.mm.pl
a kto tu niby marzy i o czym? do Legii mial wrocic tylko po to by miec zapewniony 1szy sklad przez najblizsze pol roku w kontekscie euro koleszko

@KCH - 27 lutego 2016, 22:08:51 - *.dynamic.chello.pl
Chyba sześć. O ile dobrze kojarzę, według podsumowania Weszło jest w tym sezonie drugim najskuteczniejszym jokerem w Europie, biorąc pod uwagę poważne ligi. A pierwszym jest... Lewy (Wolfsburg)

Sss - 27 lutego 2016, 22:11:05 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Kamil "Joker" Grosicki

KCH - 27 lutego 2016, 22:20:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czasem mam wrażenie że on dużo więcej daje jak wchodzi z ławki, ale bramek jak na skrzydłowego ma mnóstwo w tym sezonie, zwłaszcza jak na ogólnie dosyć "defensywną" Ligue1

@sss - 27 lutego 2016, 23:03:36 - *.internet.szczecin.pl
tak sie wlasnie nazywa pub prowadzony przez rodzicow kamila

enri - 27 lutego 2016, 23:06:22 - *.215.35.117
Wissam Ben Yedder, Ousame Dembélé... Toż to Grosickiemu przyszło grać z potomkami Karola Wielkiego, Ludwika XIV, Napoleona i de Gaulle'a, ciekawe jak Kamil się czuł, przebywając na murawie w tak zaszczytnym gronie.

enri - 27 lutego 2016, 23:11:51 - *.215.35.117
@KCH odnośnie twojego pierwszego komentarza to już wiadomo że w następnym sezonie miejsce Tuluzy zastąpi Al-Ahly Paryż, a za drugą drużynę która spadnie czyli najpewniej Troyes wjedzie Al-Shabab Marsylia.

mat9111 - 27 lutego 2016, 23:24:04 - *.adsl.szeptel.net.pl
Gość ma jakiś dar. Nie może zagrać dobrych 60 minut, a wystarczy, że wejdzie na 5 i ratuje swój zespól.

Bombadil - 27 lutego 2016, 23:29:22 - *.dynamic.chello.pl
Najlepsze jest to że jak gra od początku to gra niezbyt dobrze nie strzela nie asystuje dopiero jak wchodzi na podmęczonego przeciwnika to przychodzą i bramki i asysty. Grosik musi się nastawić na to że trzeba grać cały mecz na wysokich obrotach a nie tylko ostatnie 20-30 minut bo będzie zawsze pierwszym rezerwowym.

BI - 28 lutego 2016, 0:09:23 - *.11.237.245
W 1999 Manchester United w 90. minucie odwrócił losy finału LM z Bayernem (Sheringham i Solskjear), więc 90-ta minuta może trochę potrwać

K.s. - 28 lutego 2016, 0:51:38 - *.CNet.Gawex.PL
Kibiców jak w Gdańsku, a smiejecie się z ich frekwencji na stadionie. Miasta podobne ludnościowo.

oko - 28 lutego 2016, 2:25:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@K.s. no ale to zachód, tam nawet jak jest tylu samo kibiców to wydaje się wiecej

zbychu - 28 lutego 2016, 7:53:43 - *.inetmediagroup.pl