28 lutego 2016, 18:35:32 - euzi
Dwie bramki Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił dwie bramki dla Ajaxu w wygranym 4-1 (2-0) meczu 25. kolejki holenderskiej Eredivisie z AZ Alkmaar. Kończący dziś 22 lata reprezentant Polski ma już na koncie 13 ligowych bramek.

28 lutego 2016, 16:45 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 4-1 AZ (Alkmaar)
Arkadiusz Milik 14, 90, Davy Klaassen 28, 53 - Vincent Janssen 65

żółte kartki: Anwar El Ghazi - Ben Rienstra, Dabney Souza.
czerwona kartka: Anwar El Ghazi (54. minuta, Ajax, za drugą żółtą).

sędziował: Serdar Gözübüyük.
widzów: 51 313.

Milik rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna jest obecnie wiceliderem z dorobkiem 61 punktów.

dyl - 28 lutego 2016, 18:38:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Milik zaczął, Milik skończył.

teka - 28 lutego 2016, 18:38:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bravo

vtn - 28 lutego 2016, 18:40:41 - *.promax.media.pl
PSV i Ajax marnują się w tej ogórkowej lidze.

żabol - 28 lutego 2016, 18:41:14 - *.opera-mini.net (*.215.196.106)

exee - 28 lutego 2016, 19:45:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jamnik a niby w jakim sensie? może miał jeszcze stać na obronie i bramce jednocześnie? napastnika rozlicza się z sytuacji bramkowych i goli

fdgdfgd - 28 lutego 2016, 19:45:40 - *.elblag.vectranet.pl
2 gole ze spalonego hehe :D

Hanys - 28 lutego 2016, 19:48:56 - *.dynamic.chello.pl
jamnik a ty jesteś najsłabszy wśród psów opinia weterynarza a tak poważnie to czy tak wielu nieudaczników boli że synek jest ze Śląska i upokorzył "wielką" Legię!!

Mądry - 28 lutego 2016, 19:50:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super Napastnik.
Ogromne umiejętności strzeleckie,brawo.

FTP - 28 lutego 2016, 20:11:06 - *.dynamic.mm.pl
@hanys
a molgbys jasniej? w jaki to niby sposob upokorzyl?

Mądry - 28 lutego 2016, 20:18:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pewnie chodzi o LE i gole Milika...

wojt - 28 lutego 2016, 20:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
słuchaj no jamnik - po to się jest napastnikiem , żeby bramki strzelać! Jak strzela dwie bramki w meczu to resztę może nawet przespać!Poczytaj o Gerdzie Millerze

Gruba Zośk - 28 lutego 2016, 20:31:02 - *.38.95.97
Świetnie utrzymywał się przy piłce. Świetnie włączał się do rozgrywania.Podczas gry w osłabieniu, robił to co powinien, czyli holował piłkę, aż go sfaulują (przenosi ciężar gry, daje oddech obrońcom, zyskuje cenne sekundy). Ponadto wygrał zdecydowaną większość pojedynków główkowych. Świetnie wychodził na prostopadłe piłki, jednak koledzy jego albo nie potrafią takich zagrać, albo nie chcą mu zagrywać. No i wykorzystał dwie okazje, które miał. Trzeba więcej?

Do-jamnik - 28 lutego 2016, 21:09:07 - *.opera-mini.net (*.47.162.174)
Szukasz dziury w całym? Sam nie jesteś doskonały, styki się przegrzały? a z kosztuki wystaje Ci metka zawistnej paly!

KSG - 28 lutego 2016, 21:45:33 - *.zabrze.vectranet.pl
Brawo Arek, wszystkiego najlepszego.

LEO - 29 lutego 2016, 14:35:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek spóźnione życzenia sto lat

derock - 29 lutego 2016, 18:10:55 - *.dab.02.net (*.68.129.22)
Przy takiej formie poszczególnych graczy Polska spokojnie może myśleć o Mistrzostwie Europy. Jak myślicie damy radęHiszpani w finale?