źródło: własne / Stal Mielec / lajfy.com / PZPN

luk - 5 marca 2016, 18:57:10 - *.internetdsl.tpnet.pl

chester - 5 marca 2016, 18:57:25 - *.174.212.12.novaia.pl

a - 5 marca 2016, 18:58:26 - *.dynamic.chello.pl

futfan - 5 marca 2016, 18:58:52 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Brawo !!!

chester - 5 marca 2016, 18:59:04 - *.174.212.12.novaia.pl
i tak trzymać!!

manek1117 - 5 marca 2016, 19:10:07 - *.sferanet.pl
Bardzo dobry początek rundy i natychmiastowe ugaszenie zapedow znicza w 90 minucie tak trzymać

Taka sytua - 5 marca 2016, 19:27:37 - *.183.246.204.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Podkarpacka piłka wraca na swój dawny poziom!!! Brawo Stal Mielec! 1. liga już jesienią a później robimy ekstraklasę!!! Brawo Pany!!!

skopcon - 5 marca 2016, 19:28:12 - *.flash-net.pl

wpr - 5 marca 2016, 19:31:03 - *.dynamic.chello.pl
No to zaczęli...marsz w dół tabeli

aster - 5 marca 2016, 19:34:28 - *.dynamic.mm.pl
Dobry mecz .Teraz po 3 punkty do Stalowej Woli i derby dla Stali Mielec.

aster - 5 marca 2016, 19:38:13 - *.dynamic.mm.pl
Stal Mielec teraz jedziemy po 3 punkty do Stalowej Woli.Dobry mecz i zwyciestwo dzisiaj wazne punkty.

rumcyk - 5 marca 2016, 19:42:57 - *.bb.online.no
haha sedzia z kielc, znany drukarz...tak to nie bedzie problemu z awansem

LEO - 5 marca 2016, 19:44:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładny Grzmot

fadsfsd - 5 marca 2016, 19:50:18 - *.75.50.20.mielec50.tnp.pl
rumcyk , skąd jestes ? :D mecz oglądałeś że wiesz że drukował ?? jakies karne były czy wolne ??? nawet nie było kontrowersji żadnych ale jakiś buc co go dupa piecze musi swoje żale wylać :D

do rumcyk - 5 marca 2016, 19:52:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Akurat ten sędzia zawsze odpierdziela manniane tylko nie w naszą stronę

lski - 5 marca 2016, 19:59:25 - *.dynamic.mm.pl
gra Stali w porównaniu z poprzednia runda zwłaszcza I połowa ( 2 : 0) to aż miło się ogląda , kilka sytuacji niewykorzystanych Sam na sam Prokića + poprzeczka z główki chyba Zalepy albo Bierzały ! do tego kilka naprawdę szybkich i ładnych akcji zakończonych strzałami ! bramkarz Znicza miał pracy ! II połowa to cofnięcie się Stali i czekanie na kontratak te 25 minut to gorsza część meczu - więcej z gry miał Znicz mocno atakował ( poprzeczka uratowała Stal po strzale ) póżniej zmiany w Stali gra wróciła na normalny bieg i dopiero w końcówce Znicz strzelił bramkę po zamieszaniu w polu bramkowym ! ostatnie minuty to desperacki atak Znicza i mądra gra Stali zakończona akcją Prokića który w swoim stylu sam na sam z bramkarzem tym razem się nie pomylił ! 3:1 i koniec meczu ! teraz Stalówka , ale z taka grą z kontry jaką pokazała Stal Mielecka to kłopot ma Stalówka !!

BlackHawk - 5 marca 2016, 20:11:21 - *.mielec.mm.pl
do @rumcyk-byłem na meczu i ci odpowiem-sędzia z Kielc niesłusznie dał żółtko zawodnikowi Stali Mielec i w 2 innych sytuacjach zagwizdał na niekorzyść zespołu z Mielca.Tyle nam pomógł...Co do samego meczu-profesorska gra Stali w I połowie,mecz pod pełną kontrolą i 2-0 plus nie wykorzystane sytuacje na dalsze bramki dla Stali.W II poł. Stal tradycyjnie cofnięta,Znicz przycisnął,przypadkowa bramka dla Znicza w zamieszaniu pod bramką i postawienie kropki nad "i" na 3-1 w końcówce przez Stal.Gra Stali wyglądała naprawdę obiecująco,oby tak dalej ;)

La_bruijta - 5 marca 2016, 20:28:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bartek Nowak to klasa!
Stal musi koniecznie go zatrzymać.

qwerty - 5 marca 2016, 20:57:32 - *.play-internet.pl
Brawo Stal Mielec PANY

17s - 5 marca 2016, 20:58:25 - *.dynamic.chello.pl
Nowak spokojnie poradziłby sobie w ekstraklasie. Bardzo dobry piłkarz.

zielak69 - 5 marca 2016, 21:11:58 - *.38.88.131
I połowa w wykonaniu Stali super. Bardzo ładna dla oka , szybka gra. II połowa to cofnięcie drużyny z Mielca i optyczna przewaga Znicza. Brawo dla Libery za kapitalną obronę wolnego i grę na przedpolu. Przy 2;1 zrobiło się nerwowo ale w doliczonym czasie Prokic wykorzystał swój największy atut i było po meczu. Ogólnie dobre widowisko. Przed rozpoczęciem tego meczu ogłądałem spotkanie Siarka - Stal Stalowa Wola i mam skalę porównawczą w konteksie najbliższych derbów Podkarpacia: Stalówka - Stal Mielec...

klops - 5 marca 2016, 21:20:41 - *.adsl.inetia.pl
Nowak ma papiery na wielkiego piłkarza. Świetny i ambitny piłkarz.
W pierwszej połowie bardzo niepewny był Zalepa. Nie zachwycił mnie Cholewiak, Prejs ma pomysł tylko na 45-50 min gry. Nie wiem czemu się Stal cofnęła w II połowie.
Znicz w II części grał bardzo przyzwoicie i miał swoje szanse. Mają nowych zawodników i chyba brakowało zgrania ale powinni nie jednemu odebrać punkty.
Brawo Stal! widzimy się w niedzielę w Stalowej i mam nadzieję że tam również wywalczą 3 punkty!

Borys - 5 marca 2016, 21:38:22 - *.mielec.mm.pl
Nowak najlepszy, ale to nie nowość. Podobała mi się gra Sobczaka po wejściu, zapowiada się dobry grajek. Szybki, potrafi się zastawic. Bierzalo jak zawsze pewnie, szkoda zmarnowanego sam na sam Prokica, ale dwie i tak strzelił. Prejsowi chyba już brakło sił, w porę zmieniony. Szkoda tego przestoju w II połowie, bo zrobiło się nerwowo. Zrobiła się ładna przewaga nad 4 miejscem. Oby tak dalej

zielak69 - 5 marca 2016, 21:57:13 - *.38.88.131
Zgadzam się z Borys. Zwróciłem na niego uwagę...

zico - 5 marca 2016, 22:47:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kozioł już ława? Kurde nie ma teścia to ciężko o pierwszy skład nawet w II lidze hahahahahahaha

pajacyk - 5 marca 2016, 23:05:09 - *.play-internet.pl
a Pruszków się grzał na I lige a będzie jak w Ząbkach.

9391 - 6 marca 2016, 0:03:07 - *.mielec.mm.pl
Nowak, Getek, Sobczak, Libera, Bierzało- 110% reszta 100%, Znicz dobra gra. w końcu mamy pakę!! brak serducha Łętiego.

zarmiszsel - 6 marca 2016, 7:55:22 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stal! Znicz w drugiej połowie naprawde dobrze zagrał, ale z nimi to nigdy nie wiadomo. Wynik 3.1 sprawiedliwy. Widownia dopisała 3 tysie
na Siarce 2500? Bardzo dobre umocnienia Brawa dla Pana Białka

ores - 6 marca 2016, 10:24:45 - *.146.131.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak profesor :-), w pierwszej połowie przerastał tą ligę o głowę. Całkiem przyzwoite transfery, zarówno Lech, jak i Sobczak na zdecydowany plus, jest wreszcie kim grać, włącznie z ławką. Jeżeli następne 2 mecze dadzą nam 4 pkt, to będę już spokojny

FKS - 6 marca 2016, 10:49:03 - *.adsl.inetia.pl
no a na Radomiaku 4 tys

klops - 6 marca 2016, 10:50:48 - *.adsl.inetia.pl
Trzeba przyznać że Lech bardzo dobrze zastąpił Dudę w środku pola. Pewny punkt na boisku. Ładnie współpracował z obrońcami.
Nie wiem czy nie warto zagrać Prokiciem na lewym skrzydle a jako napastnika wystawić Sobczaka. Ten chłopak jest naprawdę niezły. Prejs dziwnie opada z sił po 60 min.
Kolejka się świetnie ułożyła pod Stal. Mamy 11 punktów nad miejscem barażowym. Chłopaki tylko muszą poprawić jeszcze komunikację na boisku, bo w kilku sytuacjach zabrakło im tego i Zalep coś modził nie wiadomo po co.
Ktoś tam się wyżej śmieje z Kozioła, ale zapomina że poprzednią rundę Libera miał bardzo przyzwoitą, no może jakieś kiksy były i wielbłąd z Błękitnymi ale przy naciskach ze strony zmiennika będzie dobrze!

Leopoldis - 6 marca 2016, 12:11:05 - *.hsi05.unitymediagroup.de
Gratulacje z Poznania.
Wracajcie w rok i 3 m-ce do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Brakuje Was Mielczanie.

Hh - 6 marca 2016, 12:33:57 - *.static.isp.enf.pl
A z Łetocha znowu problemy?

stal - 6 marca 2016, 13:53:38 - *.183.73.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
LETOCHA w dobrej kondycji juz jest brakowalo go na placu boju ale napewno juz zagra w nastepnym spotkaniu pozdrawiam

matrix - 6 marca 2016, 15:27:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak się ma prezesa członkiem zarządu podkarpackiego zpn to awans na pewno będzie . wszystkie mecze wiosny i działalność klubu powinna sprawdzić prokuratura i cba .

BlackHawk - 6 marca 2016, 15:39:37 - *.mielec.mm.pl
@matrix-weź mi człowieku wytłumacz,jaki związek z awansem ma Podkarpacki ZPN???On nawet sędziów nie wyznacza w II lidze...Co ma PZPN do awansu,bo nie kumam???W czym może pomóc???W zarządzie są członkowie z różnych klubów Podkarpacia.I co z tego???

asd - 6 marca 2016, 16:02:37 - *.19-1.cable.virginm.net
BlackHawk jak to co :D te kluby co mają w zarządzie prezesa swojego awansują :D nieważne że z III-ligi do barażu idzie jedna drużyna wszystkie mają awans w kieszeni :D Idiotyzm ludzi nie zna granic :D

asd - 6 marca 2016, 16:04:30 - *.19-1.cable.virginm.net
Ja to wogóle bym na miejscu Pana Orłowskiego założył sprawę o oczernianie w sieci na tego Radłowskiego, jeszcze się swoim imieniem i nazwiskiem podpisuje czereśniak.

Grass - 6 marca 2016, 16:46:08 - *.play-internet.pl
to ten Radłowski co z noszami biegał i gościu nie dał rady z drugim gościem na noszach znieść grajka z boiska?

t - 6 marca 2016, 17:00:26 - *.mielec.mm.pl
On ma zolte papiery wiec sad mu nie straszny.

asd - 6 marca 2016, 17:13:29 - *.19-1.cable.virginm.net
Fakt, zapomniałem. Grass - tak to ten sam człowiek.

cycitos - 18 kwietnia 2016, 13:39:33 - *.180.141.25

Nowak bomba, muszę to przyznać, ale Sobczak? Panowie, przecież on podobno lubi chłopców xD (ma bardziej obcisłe spodnie niż moja kobieta).