6 marca 2016, 16:52:20 - Adrian10
Bramka Macieja Rybusa

Maciej Rybus zdobył bramkę dla Tierieka Grozny w wygranym 2-1 (2-1) meczu 19. kolejki ligi rosyjskiej z Łokomotiwem Moskwa. 26-letni pomocnik, który rozegrał całe spotkanie, wykorzystał rzut karny w 8. minucie rywalizacji. Po jego zagraniu samobójczego gola dla Tierieka zdobył też bramkarz Łokomotiwu - Guilherme. To szóste trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie ligowym.

6 marca 2016, 15:00 - Grozny (Achmat-Ariena)
Tieriek Grozny 2-1 Łokomotiw Moskwa
Maciej Rybus 8 (k), Guilherme 33 (s) - Aleksandr Samiedow 4

żółte kartki: Luke Wilkshire - Nemanja Pejčinović, Dmitrij Barinow.

sędziował: Aleksandr Jegorow (Sarańsk).

Poza kadrą meczową drużyny gospodarzy znaleźli się polski obrońca Marcin Komorowski (z powodu kontuzji), a także były napastnik Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Zaur Sadajew.

Tieriek zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli ligi rosyjskiej z 31 punktami na koncie.

kiszka - 6 marca 2016, 17:04:54 - *.residential.rdsnet.ro
Rybus to zgnije w tym Tereku do końca kariery. Podobnie jak Komorowski.

obójek - 6 marca 2016, 17:14:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sadaev się stoczył.....na samo dno :D

majn najn - 6 marca 2016, 17:23:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grosicki gra w podstawowym i strzela,więc niech trener Rennes da sobie spokój z gadaniem,że tylko z ławki gra dobrze !!!

Jarek - 6 marca 2016, 17:33:34 - *.cable.smsnet.pl
do kiszka: Przecież Rybus już zapowiedział ustami swojego menadżera Mariusza Piekarskiego że po tym sezonie odchodzi z Groznego :P

paprykarz - 6 marca 2016, 18:05:28 - *.in-addr.broadbandscope.com
siema znaFcy! rybus ma kontrakt do czerwca tego roku, dalej moze odejsc gdzie chce. np tottenham albo nieciecza, wyborow bedzie wiele! a chetnych jeszcze wiecej

do ślepej - 6 marca 2016, 18:11:04 - *.mobile.sferia.net
przecież kontrakty im sie kończą i jak będą chcieli to odejdą, a jak zostaną to za tyle co nie zarobisz przez całe życie , życzę każdemu takiego gnicia

LEO - 6 marca 2016, 18:26:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Maciek

Miś - 6 marca 2016, 18:34:39 - *.dynamic.chello.pl
tIerIek? nie znam, w herbie maja inaczej...

WnukPowsta - 6 marca 2016, 20:17:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Guilherme jest teraz bramkarzem w Lokomotiwie? To dlatego nie było go w kadrze Legii na mecz z Górnikiem.

do obójek - 6 marca 2016, 21:19:11 - *.173.3.21.tesatnet.pl
Sadajev ma kontuzje.

xxx - 6 marca 2016, 21:51:02 - *.152.50.52
do Miś
a właśnie, że w herbie mają dokładnie tak, jak jest używane przez 90minut.pl, czyli Tieriek - tzn. "e" (z rosyjskiej nazwy klubu - tu w herbie)powinno się czytać po polsku jako "ie"

podstawy a - 7 marca 2016, 5:07:14 - *.111.146.220.ntlworld.ie
'э' - ta literka w rosyjskim alfabecie to 'e', zaś ta: 'e' to 'ie'

ebinho - 7 marca 2016, 14:51:02 - *.dynamic.chello.pl
Początkowo flashscore podawał, że Rybus jest strzelcem obu goli. Widział ktoś może sytuację?
Rybus z 6 golami jest najlepszym strzelcem Tereka, natomiast Sadajev ma 5 goli i nie grał, bo leczy kontuzje.