11 marca 2016, 21:58:31 - maciejko
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla vbv De Graafschap w wygranym 3-0 (1-0) meczu 27. kolejki holenderskiej ekstraklasy z Roda JC Kerkrade. Polak wszedł na boisko w 89. minucie w miejsce Youssefa El Jebliego i chwilę później ustalił wynik meczu. To pierwsze ligowe trafienie polskiego napastnika w tym sezonie.

11 marca 2016, 20:00 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 3-0 Roda JC Kerkrade
Youssef El Jebli 33, Robin Pröpper 50, Piotr Parzyszek 90

żółte kartki: Cas Peters, Nathaniel Will, Vincent Vermeij - Arjan Swinkels, Uğur İnceman, Marcos Gullón.

sędziował: Ed Janssen.
widzów: 12 032.

W 60. minucie Rydell Poepon (Roda) nie wykorzystał rzutu karnego (Hidde Jurjus obronił).

De Graafschap zajmuje 17. miejsce w tabeli z 17 punktami na koncie.

Elek - 11 marca 2016, 22:11:05 - *.belchatow.msk.pl
Niepotrzebnie odchodził do 2 angielskiej - zostałby w 13/14 roku w 2 holenderskiej, zostałby zapewne królem strzelców (16 goli po rundzie) i pewnie teraz grałby w Utrecht/Herenveen/Alkmaar.

mat9111 - 12 marca 2016, 10:46:26 - *.adsl.szeptel.net.pl
Musi teraz powoli odbudowywać swoją pozycję, niepotrzebnie odchodził. Jeśli De Graafschap się utrzyma to może zaistnieć.

OKS ODRA - 12 marca 2016, 13:38:58 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Niepotrzebnie odchodził...Gdybyś ty dostał oferte z Angli i dwa razy większe zarobki to ty byś się na to wypiął i został w drugiej lidze holenderskiej...ą świstak siedzi...

LEO - 13 marca 2016, 16:33:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl