12 marca 2016, 20:18:48 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swojego 24. ligowego gola dla Bayernu w obecnym sezonie. Jego drużyna wygrała w Monachium 5-0 (2-0) w meczu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi z Werderem.

12 marca 2016, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-0 SV Werder Bremen 1899
Thiago Alcântara 9, 90, Thomas Müller 31, 65, Robert Lewandowski 86

żółte kartki: Franck Ribéry - Theodor Gebre Selassie, Papy Djilobodji, Ulisses Garcia.

sędziował: Guido Winkmann (Dolna Nadrenia).
widzów: 75 000.

Lewandowski wszedł na boisko w 74. minucie za Thomasa Müllera. Bayern jest liderem z dorobkiem 66 punktów po 26 meczach.

str - 12 marca 2016, 20:24:41 - *.dynamic.chello.pl
Werder jak paralitycy z takim zlepkiem to nawet Niececza by wygrała
Powalony jest ten strach przed Bayernem nagle dostają paraliżu i plączą im się nogi.
Gol przypadkowy każdy by to strzelił szału nie ma, przeciętne 18 minut Lewusa.
Z Juve pyszałki odpadną!

prawy - 12 marca 2016, 20:26:34 - *.14.comtelnet.pl
Tak sie gra :D Lewy potwierdza ze jest zawodnikiem swiatowego formatu!!!! wchodzi na marne parę minut a i tak strzela gola!!! GRATULACJE!!! ;)

adekj - 12 marca 2016, 20:53:04 - *.160.16.10
Obstawiłem przy wyniku 2:0 4:0 za 10 40 zł do wygrania i w ostatniej akcji .... Ach ten Bayern :P

enri - 12 marca 2016, 21:02:38 - *.215.35.117
Pogromy Werderu który w 2004 został mistrzem a potem regularnie grywał w LM przez Bayern stają się powoli tradycją.

Elek - 12 marca 2016, 21:04:15 - *.belchatow.msk.pl
Dlaczego reklamujecie tutaj Lisa ?
żenada

Kibic - 12 marca 2016, 21:13:31 - *.dynamic.chello.pl
Tak Lewy miał farta przy tej bramce i przy 24 bramkach w tym sezonie tez oraz przy ponad 110 w Bundeslidze. Ludzie gość zapisał się w kartach historii niemieckiej piłki nie mamy takiego drugiego zawodnika który zdobył tyle bramek w obcej lidze może za wyjątkiem Gilewicza ale on strzelił bodajże 99 goli w austriackiej Bundeslidze ale nie ma porównania jeśli chodzi o poziom tych lig. Szacunek Lewy

Mądry - 12 marca 2016, 21:35:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To że Lewandowski strzelił to jedno,fajnie.
A to że ktoś w niemieckiej lidze popełnił taki BŁĄD to drugie.
Dla mnie Piłkarz to jest GAJOS,Maciej Gajos.
Też wchodzi z ławki i strzela a dziś okno !!!

K - 12 marca 2016, 23:05:47 - *.58.protonet.pl
Lewy to drewno. Strzelanie bramek nie robi zawodnika wielkim. Ten kto asystuje dla mnie jest wartosciowszy. Ale lewacy tego nie zrozumia.

mytek - 13 marca 2016, 0:20:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Turynie juz placza, bo wiedza, ze za kilka dni powtorka :-) Visca el Barca !!!

Chrześcija - 13 marca 2016, 7:25:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@K są dwie opcje albo trolujesz albo jesteś matołem. Ciekaw jestem jakie ty masz osiągnięcia w piłce nożnej. Czy zawsze muszą się trafić w komentarzach matoły, które nazywają światowej klasy piłkarza drewnem?

gugu - 13 marca 2016, 9:05:11 - *.241.48.60
do k ziomek lewy to typowa ,,9,, egzekutor, lowca bramek... nigdy nie bedzie z niego messiego czy ronaldo..lewego porownuje sie do suareza czy zlatana..jeszcze raz lowca bramek.........brawo lewy, armatke za krola otrzymasz:-)

Giovanni - 13 marca 2016, 10:45:29 - *.play-internet.pl
Lewy idzie na króla strzelców Bundesligi

CB - 13 marca 2016, 11:38:01 - *.dynamic.chello.pl
@Kibic
Jeżeli akurat chodzi o bramki i obce ligi, to sprawdź np. hasła Krzysztof Warzycha i Panathinaikos Ateny. Pod tym względem to jeszcze Lewemu trochę brakuje. Co nie zmienia faktu, że na kartach historii piłki (na pewno niemieckiej i polskiej) się zapisuje.

wichura - 13 marca 2016, 12:09:51 - *.146.2.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko jeden? Słabiutko
Ale poważnie - klasa światowa, bez dwóch zdań.

Kuba - 13 marca 2016, 12:48:15 - *.146.138.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ CB - z całym szacunkiem dla "Gucia" Warzychy, 245 goli w lidze greckiej to na prawdę wielkie osiągnięcie, ale liga grecka, to jednak nie Bundesliga. Do tego Warzycha w reprezentacji osiągnął jednak znacznie mniej przez całą karierę, niż Lewandowski do tej pory (tłumaczy go jednak fakt, że grał w reprezentacji w czasie największej zapaści przełomu lat 80-tych i 90-tych)

LEO - 13 marca 2016, 18:19:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl