17 marca 2016, 13:46:23 - MichalMKS
U-16: Polska 3-0 Czechy

Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2000) wygrała 3-0 (1-0) w rewanżowym meczu towarzyskim z rówieśnikami z Czech. W pierwszym spotkaniu był remis 1-1.

17 marca 2016, 12:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Polska 3-0 Czechy
Przemysław Bargiel 40, Tymoteusz Klupś 58, 78

Polska: Mateusz Kochalski - Michał Gładysz, Szymon Zalewski (74 Jakub Borowiak), Sebastian Walukiewicz, Marcin Grabowski - Michał Zięba (41 Michał Skóraś), Kacper Laskoś (71 Mateusz Skrzypczak), Błażej Starzycki (69 Robert Ożóg), Przemysław Bargiel, Tymoteusz Klupś - Kacper Wełniak (69 Mateusz Szwed).

Czechy: Jan Vyklický - Michal Galus, Václav Míka, Adam Alexandr, David Doležal (51 Václav Uzlík), Matěj Majka (41 David Píchal), Ondřej Pachlopník, Marek Mach (41 Dominik Šimáček), Michal Kohút (41 Pavel Hezoučký), Miroslav Kováč, Zbyněk Konopásek. Od 56. minuty grał także: Patrik Slaměna.

j-23 - 17 marca 2016, 14:13:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
A na liniach sędziowali: Osioł i Ciastek...

obserwator - 17 marca 2016, 15:51:11 - *.fiberway.pl
Bardzo mila atmosfera podczas meczu.Wspaniały doping młodzieży zasiadającej na trybunach MKS Puszcza.Takie mecze tylko w mniejszych miejscowościach.Bardzo dobra promocja piłki nożnej, szczególnie wśród tych najmłodszych.

LEO - 17 marca 2016, 18:37:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chłopaki

lelelek - 17 marca 2016, 18:42:53 - *.pl35.fiberway.pl
Świetna atmosfera i organizacja. Kapitalnie czuć było piłkarskie święto, kiedy kibice reagowali na boiskowe wydarzenia. Wielkie brawa dla organizatorów. Fajnie gdyby ta atmosfera przeniosła się teraz na mecze Puszczy!

asd - 17 marca 2016, 18:52:09 - *.fiberway.pl
Świetny mecz Klupśa, widać, że chłopak ma talent. Niesamowicie wyróżniał się na tle reszty zespołu, szczególnie w drugiej połowie.

Hjh - 17 marca 2016, 19:57:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl