19 marca 2016, 15:51:04 - euzi
I liga: Stomil 0-0 Bytovia

19 marca 2016, 14:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 0-0 Bytovia Bytów

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 7. Paweł Głowacki (88, 77. Paweł Łukasik), 20. Piotr Klepczarek, 5. Grzegorz Lech, 11. Karol Żwir, 8. Piotr Głowacki (69, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa.

Bytovia: 87. Gerard Bieszczad - 21. Maciej Liśkiewicz (79, 4. Mateusz Janeczko), 3. Łukasz Wróbel, 26. Arkadiusz Czarnecki, 2. Marek Opałacz - 14. Mateusz Klichowicz, 29. Jakub Serafin (84, 8. Chris Jastrzembski), 6. Michał Rzuchowski, 28. Kamil Wacławczyk, 10. Michał Jakóbowski - 13. Charles Nwaogu (66, 15. Artur Formela).

żółte kartki: Żwir - Liśkiewicz, Rzuchowski, Klichowicz.

endriu72 - 19 marca 2016, 16:55:45 - *.adsl.inetia.pl
Dziwny skład Bytovi, jakby trenerowi nie zależało na 3 pkt, Poczobut,Monterde i Jastrzębski na ławce,a w bramce skutecznie zwalniający grę Bieszczad. Remisami to my tej ligi nie zwojujemy.

Kamil84IKS - 19 marca 2016, 17:07:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No fajnie zaraz Stomil będzie na dole tabeli jeszcze tak ze dwa mecze bez wygranych i będzie coraz niżej za tydzień wiadomo porażka standard czyli remisy i porażki będą teraz szly i druga liga aż zawita

OlimpiaE - 19 marca 2016, 17:11:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil to farciarze, mam nadzieje ze tym razem nie uda im się uniknąć degradacji.

Kamil84IKS - 19 marca 2016, 17:16:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz Stomil Olsztyn-Wigry Suwałki i co będzie remis ? No może porażka bo na wiele nie stać oks później porażka w Chojnicach pewnie będzie później dostaną za darmo punkty i plus 3-0 za walkower Dolcan

Plocki - 19 marca 2016, 17:20:53 - *.dynamic.chello.pl
Pozdrowienia z Plocka! Stomil nigdy nie zginie!

czaro - 19 marca 2016, 17:33:02 - *.olsztyn.mm.pl
W 1 połowie Stomil ograniczał się tylko do ofensywy. Bytowia nie oddała chyba nawet jednego strzału. Od samego początku drugiej połowy Stomil cisną i miał kilka okazji na bramkę. Goście oddali chyba jeden groźny strzał z wolnego. Poza tym raczej bez większego pomysłu na grę. Patrząc na cały mecz to Bytowia może się cieszyć z remisu. Czy ktoś wie dlaczego kibiców gości nie wpuścili na stadion?

Kamil84IKS - 19 marca 2016, 17:34:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłka nożna na warmii biedn a słaba aż śmierdzi na cały kraj tyle powiem ch..j strzela juz na to gdzie nasze nasze kluby odostają pod każdym względem mówiąc o infrastruktura stadionu brak i będzie bez zmian na lepsze jutro dla warmii i jeszcze słabe kluby co właśnie pokazuje nasz stomil

babu - 19 marca 2016, 17:46:54 - *.petrus.pl

b - 19 marca 2016, 17:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kamil 84 chyba itr hahaha

Stomil4all - 19 marca 2016, 18:44:23 - *.146.5.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spokojnie. Będzie nowy stadion w Olsztynie , to będzie sianko. Dzisiaj Stomil nareszcie w ofensywie ok. Remis szczęśliwy dla gości. Tylko Stomil OKS!

kimonno - 19 marca 2016, 19:22:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko trzeba zaczać strzelać bramki i z tyłu na zero bedzie ok wtedyi mam nadzieje ze Stomil pokarze że chłopcy z warmi nie są słabi

Dominik - 19 marca 2016, 19:58:44 - *.com
Ilu kibicow gosci?

dfrt67890 - 19 marca 2016, 20:45:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
100mil miał 12 sytuacji sam na sam- posiadał piłke 81-9 i jak on tego nie wygrał ale pech

WTF - 19 marca 2016, 21:12:08 - *.olsztyn.vectranet.pl
W Bytovii z 13 grał syn Czarneckiego

STOMIL - 19 marca 2016, 22:13:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do Dominik : Kibicow z Bytowa busem 20 - 25 osob. Nie wpuszczeni na sektor.DOPINGUJA czasem za plotaaa... PILKA NOZNA DLA KIBICOW. Pozdro dla kumatych

STOMIL - 19 marca 2016, 22:15:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do Kamil Iks.. Czlowieku wez ogarni sie. Idz na klase A czy tam B pospiewaj. moze ulzy juz promien z ekranu monitora.. bez pozdrowien.

OKS - 19 marca 2016, 23:08:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielkim skandalem było nie wpuszczenie kibiców Bytovi i powiem tak na pewno nie zarząd Stomil-u lub mimo wszystko pseudo ochroniarki tylko PZPN i zapewne pewne służby były przeciwko Piłka Nożna dla Kibiców !!! Stomil dzisiaj powinien wygrać mimo że nadal piłkarze zero formy ale Bytovia też nic nie pokazała ale trudno... TYLKO STOMIL OKS !!!

edos - 19 marca 2016, 23:15:43 - *.146.4.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeden z kibicow Bytovi zabardzo procentowy przez co nie chca go wpuscic resza nie wchodzi solidarnie! PILKA NOZNA DLA KIBICOW!,SPW!

STOMIL - 19 marca 2016, 23:27:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do edos.Dzieki za info. pozdro TYLKO STOMIL

Roman&sky - 20 marca 2016, 11:48:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
Niewielka grupa kibiców robi sporo kilometrów i zamiast spokojnego oglądania na stadionie jak należy widowiska, zostaje wyrzucona poza płot. Teraz każda próba wyjaśnienia zaistniałej sytuacji (pewnie takie będą), będzie bliska filozofii idiotyzmów ludzi małych (organizatorów i innych dziwacznych odpowiedzialnych). Trzeba będzie przeboleć i to i broń Boże rewanżować się podobną gościnnością na naszym kameralnym stadioniku. Miejsc starczy dla wszystkich chętnych. Już dzisiaj zapraszamy!

dr5678 - 20 marca 2016, 12:47:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
pewnikiem mega działacze 200milu obawiali się dewastacji w dużej nowosci utrzymanych trybuni jak tu nie być dumnym