19 marca 2016, 17:21:24 - Adrian10
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swojego 25. ligowego gola dla Bayernu w obecnym sezonie. Jego drużyna wygrała 1-0 (1-0) w meczu 27. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FC Köln. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

19 marca 2016, 15:30 - Kolonia (RheinEnergieStadion)
1.FC Köln 0-1 FC Bayern München
Robert Lewandowski 10

żółte kartki: Frederik Sörensen - Philipp Lahm.

sędziował: Tobias Welz (Hesja).
widzów: 49 600.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Paweł Olkowski.

Bayern jest liderem Bundesligi z 69 punktami na koncie. Köln zajmuje dziewiątą pozycję z 33 punktami.

Rafał - 19 marca 2016, 17:25:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziadowski mecz drewniak jak i cały bayern dno.

Mądry - 19 marca 2016, 17:26:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ważniejsza sprawa to powrót Szukały do gry.
Powinien otrzymać powołanie i GRAĆ !!!
Drużyna JEST.
Trzeba grać,zgrywać się a nie pajacować,kombinować...
Bo inaczej znów Polacy nie wyjdą z grupy.

bigos - 19 marca 2016, 17:32:32 - *.dip0.t-ipconnect.de
Zrobił to co należy do napastnika,strzelił bramkę.@plemny:TY jesteś najgorszy w komentarzach za to.

Konstanty - 19 marca 2016, 17:34:57 - *.szczecin.mm.pl
Do Redakcji:
Lepiej będzie pisać wtedy, kiedy Robert nie strzeli. A tak tracicie za dużo czasu na notki o nim

fago - 19 marca 2016, 17:36:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zacne chłopaki ten rafał i ten plenny...

plemny - 19 marca 2016, 17:38:47 - *.cablelink.mures.rdsnet.ro
@bigos, chodziło mi o to, że odstawał sportowo w Bayernie i gdyby Bayern miał szerszą ławkę i konkurenta dla Lewego to zapewne by go zmienili po 45 minutach. Ale latem na pewno kogoś kupią.

oko - 19 marca 2016, 17:44:19 - *.play-internet.pl
Dlaczego 90 minut nie informuje o golach Denisa Thomalli w 2 Bundeslidze, pytam z ciekawosci, nie spelnia jakis kryteriow ? Urodził sie w Polsce, jest wypozyczony tylko z Lecha.

Hattric - 19 marca 2016, 17:49:49 - *.15-1.cable.virginm.net
i wszystko w temacie

edd - 19 marca 2016, 18:03:09 - *.dynamic.chello.pl
@oko Pforzheim to chyba nie leży w Polsce ;)

bocian - 19 marca 2016, 18:03:22 - *.bb.sky.com
niebiescy 4 liga ... pewne info !

Bolo - 19 marca 2016, 18:06:44 - *.38.95.97
Żal mi takich ludzi jak "plemny". Nigdy nic nie zrozumie, a mnie się tłumaczyć nienormalnym nie chce.

Yu - 19 marca 2016, 18:07:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lewy, pomimo 120 minut walki z Juve strzelił fajną bramę i zapewnił 3 pkt , klasa światowa

gregor102 - 19 marca 2016, 18:47:28 - *.7-4.cable.virginm.net
Do wszystkich krytyków Roberta, ciekawe jak to wy bylibyście na jego miejscu, to grali byście najlepiej ze wszystkich zawodników przebywających na boisku cały mecz? Jego rozliczą, za zdobytego gola i zgarnięte trzy punkty, a nie z tego, czy był najlepszy na boisku. Zapamiętajcie "płaczki"!! Brawo Robert, oby tak dalej, a "korona Króla strzelców" Bundesligi znów będzie Twoja...choć są tacy, którzy powiedzą, że mogłeś zdobyć więcej, np, "Króla strzelców" pierwszej i drugiej Bundesligi oraz ligi Omanu na raz... ;) Sparafrazuje tu cytat z pewnej polskiej komedii: "Płaczkom mówimy stanowcze NIE"!!!

Srafal - 19 marca 2016, 18:48:26 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Rafal, ty chyba naprawde jestes chory psychicznie.

buczu - 19 marca 2016, 18:48:43 - *.adsl.inetia.pl
Matko, gdzie się nie wejdzie, zawsze trafia się jakiś bezmózg piszący, że Lewy jest cienki i drewniany. Jak takie kozaki, to zapraszam do Bundesligi do grania. A nie, czekaj - nikt Was nie przyjmie do zespołów, chyba, że do jakiś amatorszczyzn. Idźcie wylewać żale gdzie indziej.

Srafal - 19 marca 2016, 18:49:50 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
A dla Roberta oczywiscie gratulacje i szacun!

needle - 19 marca 2016, 18:52:13 - *.adsl.inetia.pl
Obejrzałem pierwszą połowę i wyłączyłem Eleven
Albo z piłki kopanej stał się zupełnie nudny sport albo źle trafiłem
IGła
PS Tak czy inaczej Polak strzela

oko - 19 marca 2016, 19:21:52 - *.play-internet.pl
@edd ostatnio czytalem artykul na Onecie to bylo ze urodzony w PL, a obywatelstwo ma ?

gregor102 - 19 marca 2016, 19:31:28 - *.7-4.cable.virginm.net
@Srafal@, fajny Nick ;)

sdr - 19 marca 2016, 20:00:03 - *.dynamic.chello.pl
To jest nic w porównaniu z C. Ronaldo i kiedyś prawdziwym Ronaldo jeszcze bardzo daleko Robertowi do ich osiągnięć!!!
I prosze was nie pompujcie balonika bo nasza gra skonczy sie na 1/8 finału Euro bo UEFA tak ułatwiła zasady ze nawet słabi grup wyjdą!

oko - 19 marca 2016, 20:01:47 - *.play-internet.pl

lol - 19 marca 2016, 22:17:11 - *.dynamic.chello.pl
lol, a napastnik musi grac dobrze, czy strzelac bramki? jednak wole kazdego drewniaka, co stoi 90 minut i sztycha nie zrobi, ale cos ukluje, niz goscia, ktoremu za styl mozna noty przyznawac.

B bdb - 20 marca 2016, 0:01:48 - *.arbelon.com.pl
@oko jego rodzice są Polakami Ale on nawet obywatelstwa nie ma. Sam mówił że jest Niemcem.

gregor102 - 20 marca 2016, 0:22:18 - *.7-4.cable.virginm.net
@sdr@ A czy ktoś pisał tu, że musi być lepszy od obu Ronaldów, jak wynika z Twojego wpisu? Dla mnie ważne, że jest dobry, to już coś.

Prawicowie - 20 marca 2016, 8:50:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Robert!!! Ci co piszą, że Robert to drewno są trollami albo zakompleksionymi nieudacznikami zazdroszczącym Robertowi sukcesów.

Zdenek - 20 marca 2016, 10:46:58 - *.38.95.97
Ja to już nie wiem kto się lepiej zna na piłce. "plemny" czy niemieccy dziennikarze sportowi, którzy uznali Lewego za najlepszego piłkarza meczu.

. - 20 marca 2016, 16:40:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lubię czytać frajerów co są zawistni i " znają się na piłce".

LEO - 20 marca 2016, 17:44:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl