[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


19 marca 2016, 17:25:30 - maciejko
Ekstraklasa: Podbeskidzie 0-0 Górnik

19 marca 2016, 15:30 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Górnik Zabrze

Podbeskidzie: 1. Emilijus Zubas - 4. Oleg Wierietiło, 24. Jozef Piaček, 2. Paweł Baranowski, 15. Adam Mójta - 10. Marek Sokołowski (80, 31. Paweł Tarnowski), 6. Kōhei Katō (66, 8. Jakub Kowalski), 7. Mateusz Możdżeń, 20. Mateusz Szczepaniak, 13. Samuel Štefánik (87, 27. Adam Deja) - 23. Róbert Demjan.

Górnik: 99. Grzegorz Kasprzik - 31. Paweł Widanow, 2. Bartosz Kopacz, 26. Adam Danch, 15. Ken Kallaste - 11. Roman Gergel, 7. Radosław Sobolewski (70, 9. Aleksander Kwiek), 19. Mariusz Przybylski, 18. Łukasz Madej (84, 24. Maciej Korzym), 21. Mariusz Magiera (73, 14. Armin Ćerimagić) - 29. José Kanté.

żółte kartki: Szczepaniak, Piaček - Madej, Kanté.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 6222.

REKLAMA

Rafał - 19 marca 2016, 17:27:10 - adgn24.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale dziadostwo.

bigos - 19 marca 2016, 17:27:57 - p5B0FC6B0.dip0.t-ipconnect.de
Podbeskidzie poziom co najwyżej I ligowy i oby spadli jak najszybciej.Zabrzanie nie wiele lepsi,więc dla dobra naszej Ex'klasy niech obie ekipy spadną i już nigdy tu nie wracają.

tentamtwn - 19 marca 2016, 17:28:52 - c-50-158-7-243.hsd1.il.comcast.net
6200 widzow rekord w Bielsku
brat z synkiem poszedl tez bo bilety byly w jakiejs promocji za 1zl na sektor rodzinny stad tyle wiary

bolek - 19 marca 2016, 17:29:45 - ip-5-172-235-57.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dobrze że biletów brakło bo miałem oglądać to dziadostwo Live.

REKLAMA

rrrrrr - 19 marca 2016, 17:30:23 - abai225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabiutki mecz,Górnik pewniak do spadku, Podbeskidzie pewnie się utrzyma,ale tylko dlatego, że Śląsk jest jeszcze słabszy

@tentamtwn - 19 marca 2016, 17:30:45 - user-31-174-70-66.play-internet.pl
Przestań bzdury opowiadać.

global - 19 marca 2016, 17:30:54 - bud49.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląska Spółdzielnia Rozdawnictwa Punktów im. św. Antoniego już działa

adal - 19 marca 2016, 17:32:33 - pool-98-113-60-66.nycmny.fios.verizon.net
oglądałem mecz Bayernu ale był nudny wiec chciałem zobaczyć trochę ten mecz i co i wyglądało to jakby jakieś kaleki grały 2 min i przełączyłem naprawdę tego nie można oglądać Polska liga powinna składać się z 10-12 zespołów bo szkoda czasu.

rrrrrr - 19 marca 2016, 17:34:20 - abai225.neoplus.adsl.tpnet.pl
@adal
10-12 to nie miałoby sensu,jeżeli już to 6-8,pozostałe drużyny to ten sam poziom

Do global - 19 marca 2016, 17:34:31 - cfy159.neoplus.adsl.tpnet.pl
Global puknij się w ten swój pusty globus,co komu daje ten punkt,może góralom,bo Górnikowi nic...

Józef - 19 marca 2016, 17:34:59 - 23.27.13.114
Takiej padaki ze strony górnika nie widziałem dawno. Kiedy oni wygrali ostatni mecz ?? Ta drużyna na pewno spadnie, tylko kto jeszcze z nimi

pazer - 19 marca 2016, 17:41:33 - agtw151.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najgorszy mecz Podbeskidzia. Dziadostwo. Bezrozumność niektórych piłkarzy porażająca. A była taka szansa na walkę o pierwszą ósemkę. Szkoda.

hhh - 19 marca 2016, 17:44:37 - aagi1.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo górnik ! dobry mecz ! ważny punkt na trudnym terenie! gornik sie utrzyma

@rrrrrr - 19 marca 2016, 17:45:26 - user-31-174-70-66.play-internet.pl
Śmieszni jesteście! A które to niby 6-8 zespołów się wyróżnia w ekstraklasie??? Legia dostająca 3-0 od jakiejś wioski czy Lech, który nie ma nic do powiedzenia w meczu z TSP???

REKLAMA

bocian - 19 marca 2016, 17:46:25 - 5ac705a0.bb.sky.com
niebiescy 4liga ... pewne info !

sympatyk z - 19 marca 2016, 17:47:06 - 31.130.106.84
brawo pani Śiulik i jej trenejro Śiurek za wspólne spószczenie Górnika do 1ligi,albo i głębiej!!!!!!!OSTATNIĄ DESKĄRATUNKU BĘDZIE: ŚUREK i ŚULIK AUT,DZWIGAŁA i HAJTO OD NIEDZIELI w GÓRNIKU!!!!!!jedyni na dziś SENSOWNI i do wzięcia!!!Jak można dziadkami typu Sobolewski i Przybylski GRAĆ o 3pkt????????-obrona to WIDANOW OSS SZEWELUCHIN KALASATE pomoc GERGEL DANCH KOPACZ MADEJ atak STEBLECKI KANTE (JONATA,KWIEK,KORZYM)!!!! jakie to trudne!!!!! CZy widzieliście,co oznacza zmiana TRENERA-patrz WISŁA!!!! 2mecze 6punktów!!!!!!,a GÓRNIK ????????kto ZA TO ODPOWIADA!!!!!!-KOMPROMITACJA!!!! JEŚLI NIE POLECĄ jutro głowy oznaczać TO BĘDZIE DZIAŁANIE NA SZKODĘ.....!!!!!!!

Tuomas - 19 marca 2016, 17:49:44 - 85-76-77-229-nat.elisa-mobile.fi
Wysokie tempo na ciezkiej murawie, bardzo dobry Piacek, dobra zmiana Kowalskiego i..,spory niedosyt. Walczymy dalej, TSP!

Macisław-P - 19 marca 2016, 17:51:07 - 77-253-184-207.adsl.inetia.pl
Mam wrażenie że Podbeskidzie rzuciło kolo ratunkowe Górnikowi.ale to już za późno.

rrrrrr - 19 marca 2016, 17:52:26 - abai225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja to w ogóle nie jestem za zmniejszaniem, lubie te Korony i Termaliki mecze oglądać,ale jeżeli już mielibyśmy zmniejszać celem poprawy poziomu,to tylko ograniczyć do tych najlepszych: Legii,Lecha,Cracovii,Pogoni,Piasta,Lechii,no i ewentualnie jeszcze jakiś dwóch

Raku - 19 marca 2016, 17:55:20 - public-gprs516642.centertel.pl
Mecz padaka,gornik to chyba jedna bramke strzelil na wiosne tylko.Na jesien derby z bracmi z fc katowice w 1 lidze.

judasz - 19 marca 2016, 17:55:48 - n10-10-07.opera-mini.net (83.137.1.214)
nam strzelac nie kazano

judasz - 19 marca 2016, 17:58:25 - ti0058a400-2167.bb.online.no
do rrr i adal - ogarnijcie się, Górnik był 7. w poprzednim sezonie to by dalej miał kopać się po czole a Nieciecza co sklepała i Legię i Lecha by nie miała grać. Zróbcie sobie alternatywną ligę tylko Lech i Legia a ci potem i tak w LE żenada. Lech z Bazel 4x w papę a oglądalem ich jak grali z Sevilą, 0:3 i wyglądali jak dzieci we mgle. Tacy to są potentaci tylko na polską ligę. Bezrobotni Hiszpan co grał w 3. lidze przychodzi do Korony i wali bramę za bramą. Poziom jest żenujący i nie dotyczy to tylko 12 zespołów tylko cala ta liga jest cienka.

kibic - 19 marca 2016, 17:58:46 - 093105129138.mlawa.vectranet.pl
Ludzie Górnik ma najsłabszy skład w lidze on na 1 ligę środek tabeli więc pewne że spadnie tu nie trenera wina ani piłkarzy oni chcą ale nie mogą to wina zarządu który nie wzmocnił tego klubu w przerwie zdziwił bym się jakby się utrzymał tam nie ma kto grać

kibol - 19 marca 2016, 18:00:30 - 093105129138.mlawa.vectranet.pl
Tam tylko 3 piłkarzy Danch Gergel i Sobolewski reszta to koszulki

rfa - 19 marca 2016, 18:03:48 - 91.222.58.154
Te dwie "drużyny" do spadku, nikt tak nie kaleczy w tej lidze...

Góra - 19 marca 2016, 18:28:17 - user-94-254-176-58.play-internet.pl
Jak to Podbeskidzie mogło nie wygrać ? co to za te strzały ponad bramką 3m ?
Ale najbardziej mnie śmieszą te wpisy zza miedzy po forach od 2 dni ,że biletów nie ma w kasach bo 3 kibiców Górnika będzie hahahahaha co tymi bzdurami chcieli pokazać? może zasłonić swą liczbę na meczu w Bielsku z Górnikiem dokładnie o 6 tyś mniejszą a meczu nie było w TV i było ponad 20 stopni C ...ujadanie dla ujadania

@rrrr - 19 marca 2016, 18:57:36 - user-31-174-70-66.play-internet.pl
Ogarnij się bo takie bzdury opowiadasz, że aż żal. Jakie Cracovie i Piasty itd. No, ok - w tym sezonie im idzie. Ale w następnym równie dobre mogą zlecieć.

lechITA - 19 marca 2016, 19:44:48 - 31.130.106.84
Niech pżurek idzie już na ŚWIĄTECZNY talerz z własnymi jajkami-gdyby miał trochę wyobrazni,honorui i przyzwoistości to nigdyy nie wpie....ał by się w to czego nie jest w sytanie dokonać!!!!!-poprostu NIE TEN CZAS!!!!!!!!!!!W Zabrzu chyba wyłączyli DYSPONENTOM rozumy!!!!!!!

rrrrrr - 19 marca 2016, 19:55:26 - abai225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ok,ale jakieś kryterium trzeba przyjąć,obecnie są to wyróżniające się kluby w Ekstraklasie

REKLAMA

robercik - 19 marca 2016, 20:18:27 - ecj79.neoplus.adsl.tpnet.pl
@zmniejszacze ligi
Po co grać mecze w realu. Łatwiej na fifie, albo na du.ie i można bez problemu wyłonić elite godną gry w EX. Mecz słaby, niestety uciekła chyba definitywnie szansa na A8, górną A8. Jedna będzie z tego korzyść : wszystkie mecze o dużą stawkę. IDZIE, IDZE..

Giertych - 19 marca 2016, 20:18:40 - 193.106.86.66
Zabrze ino do A klasy. Na górnym slonsku to bajtle do bicia

judasz - 19 marca 2016, 20:19:57 - ti0058a400-2167.bb.online.no
do rrrrr - to trzeba lepiej szkolić bo przyjeżdża bezrobotny z Hiszpanii i ładuje bramki. Niech sędziowie zaczną gwizdać faule a nie polowa fauli jest puszczana jako walka o piłkę bez dotykania piłki ale za to z popchnięciem przeciwnika. I tak zwane wyjadacze nie potrafią przyjąć pilki i jej odegrać ale w przepychaniu są idealni. Ulubione zagranie to popchnięcie przeciwnika gdy ten przyjmuje piłkę a te łajzy komentatorzy i eksperci twierdzą że to czysto bo przeciwnik nie przewrócił się.

jorguś - 19 marca 2016, 20:26:18 - static-188-137-38-180.leon.com.pl
Giertych tyś głupszy niż moj szczewik z lewej nogi

JohnyKSG - 19 marca 2016, 20:29:53 - 5.174.4.245
Górale mieli duzo szczęscia,ze nie przegrali.Szkoga 2 pkt dla Górnika,ale z Pogonia w końcu wygramy! Musimy grac bardziej do przodu,wieksza ilościa zawodników atakować.Podział bedzie,wiec np 4-5 pkt do odrobienia,a to będa mecze o zycie!

Ryba - 19 marca 2016, 20:34:01 - public-gprs375052.centertel.pl
Podoliński dzięki za pierwszą 8

2017 - 19 marca 2016, 20:35:05 - public-gprs359981.centertel.pl
Tyle pisze sie o szkoleniu mlodych,
za to nikt nie chce na to wylozyc dodatkowej gotowki.
Jakby ekstraklasa miala 12 klubow
to wiecej kasy z tv.
To nie tylko lepsze stadiony i pełne,
ale tworza sie fajniejsze mecze , podnosi sie tradycja .
A byle jakie spotkania to byle jakie doswiadczenie stad niektorzy ponizej oczekiwan.
Poza tym wiecej budzetu i dobrych zawodnikow w jednym klubie zwieksza prawdopodobienstwo na lepszy poziom w europie.
Co wiaze sie z wiekszymi mozliwosciami na wspolczynnik do 2 w Lige Mistrzow -1 bezposrednio.
Watpliwe , aby dla kogos kto moglby grac w pucharach wolalby 1 lige .
Zestaw jak ponizej i do tego bogatszy to nie ma porownania z tym co jest .
I nie chodzi zeby reszta z biedniala
tylko postarali sie o wlasciwe zarzadzenie
a przede wszystkim poprawili kibicow
wtedy mozna przywrocic dowolny system .
Ponadto 22 mecze razy 2 to o 7 wiecej
dla reklam mediow .
Zarobia i arbitrzy
Postep pilkarzy dla reprezentacji rokuje dochody dla PZPN z UEFA o wiele wieksze - czesciej.
Narazie zespoly nadajace sie do dwunastki po sezonie 2017:
Legia
Lechia
Lech
Sosnowiec
Cracovia
Wisla
Jagielylonia
Arka
Slask
Zabrze
Pogon
Termalica (i tak pewnie w strefie spadkowej)
albo Ruch (jak skoncza Slaski i bedzie przynajmniej 75% frekwecnji)

JohnyKSG - 19 marca 2016, 20:38:40 - 5.174.4.245
Górale mieli duzo szczęscia,ze nie przegrali.Szkoga 2 pkt dla Górnika,ale z Pogonia w końcu wygramy! Musimy grac bardziej do przodu,wieksza ilościa zawodników atakować.Podział bedzie,wiec np 4-5 pkt do odrobienia,a to będa mecze o zycie!

Morze - 19 marca 2016, 20:43:42 - 193.106.77.219
Górnik spadek to pewne nic gorszego nie ma - osłabienie poziomu ligi , poza nim raczej slask w , chyba najsprawiedliwiej będzie

Anty_Wiecz - 19 marca 2016, 21:04:16 - 31-178-22-251.dynamic.chello.pl
Cóż, w tym sezonie spadek - trudno. Cracovia w ostatnich kilkunastu latach też spadała i to kilka razy, a niby miała wszystko: pieniądze, stadion i kibiców. Patrzcie gdzie jest teraz. Niech jej los będzie dla nas pocieszeniem, bo teraz Górnik do kibiców (których zawsze miał) dołożył też stadion, więc i finanse się poprawią.

judasz - 19 marca 2016, 21:56:10 - ti0058a400-2167.bb.online.no
do 2017 nie bredź, mniej meczów w kolejce mniej kibiców i mniej z reklam TV. W Szkocji jest 12 klubów i jakoś nie widać tego poziomu. jeden gimb z drugim wymysli jakąś bajkę i myślą że cała Polska chce oglądać tylko Legię i Lecha. kumaci jeszcze nie skumali że tej polskiej kopanki nie ogląda nikt z powodu poziomu tylko kibicuje swojemu klubowi.Już to widzę dla przyładu że ktoś ze świętokrzyskiego kupi C+ sport żeby oglądać polską kopankę jak Korona nie bedzie grać.

tsp - 19 marca 2016, 22:09:34 - 86-42-24-144-dynamic.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net
Jak można było nie wygrać tego meczu, to ja nie wiem. Górnik miał masę szczęścia a właściwie miał Kasprzika na posterunku. I tak wstyd. Zubas miał chyba jedną poważną interwencję, pół meczu Zabrze było zamknięte na własnej połowie, nawet jak już sklecili jakąś groźną kontrę to się pod bramką kopali po czołach. A nasi się dostosowali do tego poziomu bo większość strzałów też szła daleko od bramki.
Trudno, o górnej ósemce trzeba zapomnieć będzie znów walka do końca. Zabrze pewnie spadnie, ciekawe czy z Łęczną czy ze Śląskiem.

drt - 19 marca 2016, 23:23:50 - 095160159224.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Gimbusy zza miedzy Podbeskidzia beczą po portalach bielskich ,że słeby mecz ... frustraci teraz mają ból ,bo przez dwa dni szczekali ,że kibiców sukcesu mało będzie z powodu 3 tyś kibiców z Zabrza hahaha to szczekanie już żałosne jest

@judasz - 20 marca 2016, 0:45:03 - user-31-174-70-66.play-internet.pl
Dokładnie - durnie i gimbaza myślą że cała Polska chce oglądać jakiegoś Lecha z Legią i jeszcze ze 2 tzw. "wielkie"... Wiadomo że każdy kibicuje swoim i tyle w temacie polskiej kopaniny.

ramzes - 20 marca 2016, 12:02:05 - n34ip170.piekary.net
Górnik Zabrze Hools Piekary Tylko KSG

lechITA - 20 marca 2016, 12:39:36 - 31.130.106.84
czy jest ktoś w Zabrzu np.by zrozumieć,że 40 latek jeśli"musi"już grać to może by go tak wpóścić na ostatnie 10-15min niech wtedy pobryka gdy wszyscy już są trochę zmęczeni itp.......???????!!!!!a nie odwrotnie....

górniczek - 20 marca 2016, 19:00:33 - 31.130.106.84
Gdybym miał coś do powiedzenia w tym mieście i klubie to poprostu rozpędził bym to całe "towarzystwo wzajemnej adoracji"!!!!! niestety z Panią Prezydent na czele!!!!!!-musi ona wiedzieć,że GÓRNIK to historia nie partii,partyjek ale efekt ciężkiej pracy dziesiątków tysięcy górników pod ziemią,kto tego nie rozumie niech się trzyma z dala od tego KLUBU!!!! niech poprostu z niego spie.....!!!!!!!pozostrały wam godziny jak nie minuty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gliwice - 23 marca 2016, 20:41:07 - host-91-196-13-20.net.brewet.pl
górniczku---zapomniałeś chyba albo jesteś cienki wiekiem i nie wiesz, że górniczek to chluba i chwała PZPR, partii która sprzedała nasz kraj na długie lata w niewolę sowietom,a górnicy tylko wydobywali węgiel, coraz to więcej i więcej, za to mieli kiełbasę i swoje sklepy za robotę w sobotę, inni w kraju tego nie mieli, za to ówczesna czerwona władza hołubiła górniczka aby kopidoły mieli o czym gadać, dawali mu mistrzostwa i puchary, co zresztą komornik w nowożytnych czasach chciał zarekwirować.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: