I liga: Chrobry 1-1 Sandecja

19 marca 2016, 18:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Damian Sędziak 62 - Maciej Małkowski 55

Chrobry: 27. Karol Szymański - 16. Michał Ilków-Gołąb, 13. Kevin Lafrance (46, 93. Mateusz Długołęcki), 20. Gracjan Horoszkiewicz, 22. Adam Samiec - 9. Bartosz Machaj (55, 3. Michał Michalec), 89. Mateusz Machaj (78, 14. Patryk Malinowski), 25. Szymon Drewniak, 2. Łukasz Szczepaniak, 17. Damian Sędziak - 18. Maciej Górski.

Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 4. Przemysław Szarek, 5. Dawid Szufryn, 26. Martin Cseh, 24. Kamil Słaby - 37. Bartłomiej Dudzic (80, 44. Josef Čtvrtníček), 11. Matej Náther, 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim, 8. Maciej Małkowski - 19. Filip Piszczek (67, 21. Bartosz Sobotka).

żółte kartki: Lafrance, B.Machaj, Michalec, Sędziak, Drewniak - Małkowski, Szufryn.
czerwona kartka: Michał Ilków-Gołąb (48. minuta, Chrobry, za faul taktyczny).

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).

Bez udziału publiczności.

W 49. minucie Wojciech Trochim (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Karol Szymański obronił).

źródło: własne / lajfy.com

Speluna - 19 marca 2016, 19:51:14 - *.adsl.inetia.pl
Jańczyk?

SandecjaIN - 19 marca 2016, 19:52:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dawid został w Sączu

wer - 19 marca 2016, 19:52:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry pięknie wykartkowany. Co to za łeb sędziował?

ali - 19 marca 2016, 19:53:11 - *.internetia.net.pl
Co?

@P - 19 marca 2016, 19:56:24 - *.google.com (*.254.241.94)
Tak patrzę na te wyniki to w Głogowie na szczęście narzekać nie mogą. Pierwszy mecz rykoszet po słabym strzale i bramka na wagę 3. punktów, drugi mecz rykoszet po słabym strzale i bramka na wagę 1. punktu, trzeci mecz karny + nie wiadomo jeszcze jak ta bramka na 1:1 padła. Zobaczymy w poniedziałek w skrócie

Pozdro - 19 marca 2016, 19:56:46 - *.master.pl
Ja mam pytanie. Czemu każdy mecz z Sandecją musi być dziwnie sędziowany? Po drugie po chyba 60 minutach gry było 5-0 w kartkach - jakim cudem przy wyniku 1-1 tak się dzieje? Czemu w sytuacjach kiedy Górski jest faulowany bez piłki sędzia twierdzi że to był przypadek i gra toczy się dalej?

izp - 19 marca 2016, 19:59:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do @P - plus dwa słupki po strzałach Machajów. Faktycznie szczescie po ch** fest

Dgl - 19 marca 2016, 20:01:56 - *.centertel.pl
Chrobry ciul z wami jesteście cieniasami i pionkami przykro mi to pisać jako kibic Ch.G

United - 19 marca 2016, 20:02:21 - *.centertel.pl
Chrobry chyba fuksem zdobyl ten jeden punkt.Trochim karnego jeszcze nie strzelil.Janczyk widziany w Saczu w barze.Pewne info.

Dgl - 19 marca 2016, 20:08:29 - *.centertel.pl
Chrobry u siebie remis,wstyd i hańba!Je..ć was piłkarzyki!!

SandecjaIN - 19 marca 2016, 20:09:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z relacji -1 połowa nudna ,dwa słupki Chrobrego tak z dystansu. 2 połowa- ataki Sandecji pomiędzy 50-70 minutą, podczas nich przestrzelony karny, w między czasie Chrobry strzelił gola. I tak od 70 minuty nudny mecz.

. - 19 marca 2016, 20:14:58 - *.w193-251.abo.wanadoo.fr
@ POZDRO dlatego abyś mógł tu płakac i wylewać swoje żale przez następne pół roku.

kks - 19 marca 2016, 20:22:33 - *.146.136.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mroczkowski jak będziesz tak cudował składem i stawiał na Piszczka to wylecisz po rundzie jak poprzednicy. Ciul że strzelił bramke, jest drewno i tyle. Kasperczyk stawiał na kozioła, a poprzednicy na Fałowskiego i dziś już ich nie ma. Piszczek? z czym to się je? Sto razy lepszy Ćviertniczek czy Jańczyk. Dlaczego my kibice znów będziemy musieli się męczyć jak z Koziołem czy Fałowskim?

Max - 19 marca 2016, 20:29:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Dgl. Koles Sam sie Wal ! Szkoda ze Nas sedzia tak wykartkowal ! I to Ilkow czerwona ,bedzie ciezko w nastepnych meczach. Brawo Bramkarz ChG za obrone karnego!

BHO - 19 marca 2016, 20:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla której drukarni pracuje ten pajac?

Max - 19 marca 2016, 20:42:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do United. Koles fuksem to Twoj Stary Ciebie Zrobil !pzdr z Glogowa.

what? - 19 marca 2016, 20:45:42 - *.254.250.24
Sandecja to zdecydowany Numer 1 kibicowsko w tej lidze.Sączersi i dłuuugo nikt!Sącz miasto sexu i biznesu

nba - 19 marca 2016, 20:48:50 - *.48.63.47
Sandecji w Głogowie 3 paki dobrego składu po drodze odmawia im Ślask,Widzew Ruch oraz Wisła

NS - 19 marca 2016, 21:04:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kks Kuźma też stawiał na Falowskiego. A wyniki miał bardzo dobre. Po czym oceniasz występ Piszczka? Nie masz ku temu powodów. Nie widziałeś meczu czy nawet skrótu. Nawet się wysilil i strzelił bramkę. A ty dalej hejtujesz. Napastnika poznaje się po golach.

Zaba - 19 marca 2016, 21:23:01 - *.centertel.pl
Ale fuksiarski remis Glogowa,Ci to maja farta istatnio fuks w Belchatowie,taka wysoka pozycja w tabeli jak na chrobry czy mieszka to tez fuks.

kijanka - 19 marca 2016, 21:31:42 - *.dynamic-ww-4.vectranet.pl
fuksem jest że staremu stanął wyszło takie coś jak ty.

ROCO - 19 marca 2016, 21:38:25 - *.plock.mm.pl
Spoko Chrobry olać płaczków pozdro z Płocka

Kali - 19 marca 2016, 21:55:58 - *.centertel.pl
Jak to Sandecja nie wygrala,karny,Glogow gral w 10.Znowu sie udalo temu Chrobremu tak ciulaja te punkty.

Max - 19 marca 2016, 22:50:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Kali.Ty Ciulasz ,i Ciulac Bedziesz.

R-DL - 19 marca 2016, 23:01:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrobry fuksem -mówicie panowie? Na piłce nożnej trzeba się trochę znać;Czy Wy Cyganki wiecie o tym że trzeba dojść pod bramką przeciwnika żeby mu strzelić gola,Wiecie jak grać żeby nie dać sobie wbić gola lub strzelić jedną bramkę więcej? Nie macie pojęcia jak to zrobić, więc nie wypowiadajcie się i do taboru jazda bo jutro giełda

Ruch - 19 marca 2016, 23:20:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Sędzia z Koszalina i wszystko jasne;po ostatnim spotkaniu kibiców Gwardii i Chrobrego sędzia mógł być bardzo zły, dlatego kartkował CHG tyle mu zostało...

Miku - 19 marca 2016, 23:30:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na mecze Leśniakovii chodzi 500 osób na krzyż a młyn stanowi kilkunastu małolatów - potęga kibicowska w 1 lidze.

Obiektywny - 20 marca 2016, 1:58:16 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Mamrot weż się za tych piłkarzy bo wstyd i obciach zaczyna się robić wygrać z Legnicą zremisować z Sandecją u siebie..Z czym do ludzi Głogowiaki wy macie jaja powiązane czy co?Jakiś Sosnowiec wchodzi i robi co chce leje wszystkich,w pucharze zachodzi daleko.A Chrobry nie potrafi dobić do drużyn co biją się o extraklase wstyd!Albo z piłkarzami coś nie tsk albo trener ma słaby wpływ na nich!!..

rewt - 20 marca 2016, 10:11:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Boli was ten Chrobry i dobrze😊 punkt tu punkt tam i sie nazbiera.jazda😊

do kks - 20 marca 2016, 11:09:14 - *.nowysacz.vectranet.pl
Ty chyba nigdy nie widziałeś tego chłopaka w akcji. Jeden z lepszych młodzieżowców w naszym zespole.. a przez takie myślenie jak Twoje doceniony będzie dopiero w innym klubie gdy odejdzie za darmo!

Rado - 20 marca 2016, 11:45:53 - *.centertel.pl
Slaby ten Chrobry nie wygrac z jakas Sandecja,kibicowsko tez dolna polka gdzie wam w tej lidze do Arki lub jakiegos Sosnowca,ci ostatni ostatnio w Poznaniu w prawie 1600 glow no plus Legia 230 osob.Daleko wam jeszcze.

Norbi - 20 marca 2016, 12:07:54 - *.218.102.2
Sandecja - czyli jak zremisować wygrany mecz grając w przewadze - numero uno nie strzelić karnego, numero duo zamiast wzmacniać siłę ognia wprowadzać za napastnika pomocnika - bronimy remisu ; ) ( dobrze że nie przegraliśmy ) - poza tym gdzie jest Aleks ???? on nie ma problemu z wykorzystywaniem karnych, wracają stare demony ....

cardio - 20 marca 2016, 14:36:16 - *.icpnet.pl
dp @obiektywny- chłopie , po pierwsze sędzia gwizdał tylko przeciw Chrobremu a po drugie punkt wywalczony grając w dziesięciu na boisku to chyba nie wstyd. Piszesz , że Chrobry nie jest wstanie bić się o ekstraklasę ? To co ma powiedzieć taka np Miedż Legnica czy GKS Bełchatów.

rewt - 21 marca 2016, 9:32:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A wam do kogo daleko ? Do Dolcanu czy Celulozy K?

dey - 21 marca 2016, 14:05:40 - *.adsl.inetia.pl