20 marca 2016, 18:36:36 - miszel
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Ajaxu w wygranym 2-0 (1-0) meczu 28. kolejki holenderskiej Eredivisie z PSV Eindhoven. Reprezentant Polski zdobył tym samym swoją szesnastą bramkę w tym sezonie ligowym. Milik asystował także przy drugim golu dla gości. 22-letni napastnik zszedł z boiska w 80. minucie, kiedy to zmienił go Ricardo van Rhijn.

20 marca 2016, 16:45 - Eindhoven (Philips Stadion)
PSV Eindhoven 0-2 AFC Ajax
Arkadiusz Milik 2, Anwar El Ghazi 76

żółte kartki: Andrés Guardado, Jetro Willems, Jorrit Hendrix, Héctor Moreno - Joël Veltman.

sędziował: Björn Kuipers (Oldenzaal).
widzów: 35 000.

Ajax po 28 kolejkach zgromadził 68 punktów i jest liderem rozgrywek.

Patik - 20 marca 2016, 18:37:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo AREK !

kowal - 20 marca 2016, 18:38:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mistrz

ok - 20 marca 2016, 18:39:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szacunek

Nor - 20 marca 2016, 18:41:46 - *.opera-mini.net (*.186.28.67)
I asysta przy bramce El-Ghaziego!

majn najn - 20 marca 2016, 18:42:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik strzela, Lewy i Cieszlewicz - paka na EURO jest !!!

Marcin - 20 marca 2016, 18:42:10 - *.23.108.190
Lewy-Milik - Niemcy , Irlandczycy i Ukraińcy leja już w galoty

alibaba - 20 marca 2016, 18:42:49 - *.mtm-info.pl
Jak dobrze pójdzie to nasz duet napastników na Euro będzie miał grubo ponad 50 bramek w samej lidze.

judasz - 20 marca 2016, 18:44:05 - *.btk.net.pl
Szalony Arkadiusz !!!

Mądry - 20 marca 2016, 18:49:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ostudzę Was..
Przypominam że liga to liga a turniej to turniej.
Mimo wszystko fajnie że gra,strzela asystuje.
Dobry,młody napastnik.
Brawo !!!

do Mądry - 20 marca 2016, 19:10:20 - *.dynamic.chello.pl
"Przypominam że liga to liga a turniej to turniej."- wow, dzięki za tę myśl, to otworzyło nam oczy na całą sytuację

bocian - 20 marca 2016, 19:54:22 - *.bb.sky.com
Niebieski konfetti spadek ... pewne info !

Bolo - 20 marca 2016, 20:11:24 - *.38.95.97
Szkoda tych dwóch sytuacji przed przerwą! Jedną z nich powinien wykorzystać i byłby bliżej króla strzelców.

sebass85 - 20 marca 2016, 20:14:44 - *.adsl.inetia.pl
Super otwarcie meczu, jednak trochę szkoda sytuacji z końcówki pierwszej połowy spotkania

krakus - 20 marca 2016, 20:19:04 - *.play-internet.pl
@mądry - dzięki, zapomniałem o tym myślałem że to turniej..

oo - 20 marca 2016, 20:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mądry to zmienia postać rzeczy dobrze ze nas oswieciles cymbalow

Mądry - 20 marca 2016, 20:59:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mimo wszystko trzeba liczyć na poprawę bramkową w stosunku do Euro 2012.
Siedem...bramek w trzech meczach w grupie !!!

ksS - 20 marca 2016, 21:40:23 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Jest moc!

kamilson - 20 marca 2016, 22:59:23 - *.175.84.21
Szkoda że nie mamy w Polsce typowej 10. Typu Klassen chociaż. Wolski jest tego najbliżej bo ma chłopak potencjał, brakuje mu szybkosći ale za to widać że sie fizycznie poprawił. Jak będzie grał i kontuzje go ominą to powinien jechać na Euro. Tym bardziej że już był i widział jak to wygląda a i ma dopiero 24lata

Glupi - 20 marca 2016, 23:02:07 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
No, Madry... Interesujace, bylem pewien ze liga to turniej a turniej to liga. Niezla gafa, dobrze ze mamy tutaj takiego super eksperta.

OKS ODRA - 21 marca 2016, 3:01:08 - *.dynamic.kabel-deutschland.de